Приватна Детективна
Агенція у Києві

language
|
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua

Конфіденційно
Гарантія Результату
Індивідуальний підхід

приватний детектив київ

Пошук даних про власника автомобіля

пошук власника автомобіля за номером

У повсякденному житті будь-якої людини, будь вона пішоходом або водієм, може виникнути така ситуація, коли необхідно знайти власника за номером машини.

Наприклад, ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди, проте винуватець замість того, щоб зупинитися, втік з місця ДТП, або неакуратний водій подряпав вашу припарковану машину та спокійно поїхав.

У подібних випадках виникає питання, як знайти власника за номером машини. Адже навіть якщо ви не встигли запам'ятати реєстраційний номер винуватця ДТП, це могли зробити інші учасники руху як водії, так і пішоходи.
Крім того, ви можете побачити порушника на записі свого відеореєстратора або використовувати запис з відеореєстратора свідка події.

Тимчасові рамки та тип даних, що надаються нами

У середньому, пошук актуальних даних про власника автомобіля за номером реєстрації займає від 2 до 4 годин.

Якщо власником є фізична особа, наша агенція може надати наступні факти:

Якщо власником автомобіля є юридична особа, ви отримаєте:

Наші приватні фахівці працюють досить швидко і за необхідності нададуть вам додаткові фактичні матеріали або контактний номер мобільного телефону персони.

Способи знайти власника за номером машини

Звернутися до органів Державтоінспекції

Власне, при зверненні до органів Державтоінспекції, вам необхідно написати заяву, в якій потрібно вказати причину, з якої ви хочете дізнатися дані про власника автомобіля. Плюс написати всі факти, які вам відомі, щодо власника транспортного засобу, що розшукується.

Сама ж причина, через яку ви звернулися, має містити об'єктивні та серйозні підстави.

Найняти приватного детектива

Можна найняти детектива, для вирішення поставленого завдання.
Як показує практика, цей спосіб отримання необхідних відповідей на запитання є досить оперативним та ефективним. Послуги приватних детективів, звичайно, платні, проте якщо це того варто, можна піти на додаткові витрати.

Спробувати знайти власника за номером машини за допомогою мережі інтернет

Пошукові системи виходячи з тематики запиту, видають десятки сайтів, які пропонують «пробити» власника за номером машини. Враховуючи характер подібної інформації, можливо в мережі є якась стара база десятирічної давності, але ніяк не свіжа база, яка оновлюється онлайн.

Тож у кращому разі можна або розшукати якусь стару інформацію, або просто отримати негативний результат своїх запитів. У гіршому – є можливість втратити свої матеріальні кошти, оскільки частина ресурсів пропонує заплатити за свої послуги, зрозуміло без гарантій, або ж ви можете, завантажуючи будь-яку базу ДАІ, насправді завантажити добрячу порцію вірусів.

Найміть приватного детектива для вирішення такого завдання

Це швидкий та ефективний спосіб отримання достовірної інформації про реального власника автомобіля, який не потребує розкриття ваших особистих даних.

 

Приватний детектив Київ

Плануєте найняти приватного детектива в Києві?

Наша детективна агенція пропонує широкий спектр дискретних та комплексних детективних послуг, які виконуються в умовах повної конфіденційності.

Просто зв'яжіться з нами, ми дуже стримані й доброзичливі.

Наша безкоштовна консультація ні до чого вас не зобов'язує.

Контакти:
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua
Ми онлайн:
Copyright © 2011-2021. Детективна агенція ФІЛІН.
При передруку будь-якого матеріалу обов'язковою умовою є активне посилання на сайт.