Приватна Детективна
Агенція у Києві

language
|
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua

Конфіденційно
Гарантія Результату
Індивідуальний підхід

приватний детектив київ

Послуги прихованого стеження

приховане спостереження за людиною

Приховане стеження за людиною, один із найкращих способів отримання необхідних доказів, а також збору різнобічної, неофіційної інформації про особистість, яка вас цікавить.

У ряді випадків розумне приховане спостереження може стати єдиним можливим способом отримання достовірної інформації, яку вам необхідно знати.

Є категорії речей, які неможливо дізнатися з будь-яких баз даних, наприклад, неофіційні доходи, коло контактів, позашлюбні стосунки, поточне місцезнаходження тощо.

Фізичне спостереження дозволяє відстежувати та тримати під контролем особу, яка вас цікавить в режимі реального часу і стати незаперечним доказом чиєїсь діяльності.

Детективна агенція «ФІЛІН» надає професійні послуги стеження по всій Україні, надаючи вам докази, інформацію та фотографічні факти, необхідні для вас.

Наші співробітники мають більше ніж 30 річний досвід організації та роботи у всіх видах спостереження та стеження, а також мають достатній технічний та професійний рівень, для успішного вирішення завдань будь-якої складності..

Ми допоможемо вам знайти потрібні відповіді та отримати незаперечні факти!

Скільки коштують послуги стеження?

Наша детективна агенція пропонує дуже конкурентно спроможні ціни в галузі організації та проведення прихованого спостереження. Як правило, ми беремо погодинну оплату за надання такої послуги.

Середня вартість однієї години стеження становить $30-$40
Мінімально можливе замовлення – 2 години.

Ціна залежить від кількості задіяного ресурсу та складності проведення спостереження.

Наприклад: варіант перший - об'єкт спостереження живе у звичайному будинку та користується громадським транспортом; варіант другий - об'єкт проживає в житловому комплексі, що охороняється, з кількома виходами та має досить швидкий автомобіль.

Ми завжди готові запропонувати знижку для великого обсягу робіт, а також постійним клієнтам (нижче за вказаний діапазон цін).

Маючи великий практичний досвід, ми розробимо та запропонуємо вам ефективний варіант стеження з урахуванням вашого бюджету, якщо це буде необхідно.

Якщо процес спостереження включає покупку квитків на поїзд або літак, оплату дорогих ресторанів, знімання готельних номерів, інші витрати на відрядження – ці витрати будуть включені в загальний рахунок.

Ви завжди знатимете про такі витрати заздалегідь, і ми ніколи не поставимо вас перед фактом оплати будь-якого додаткового рахунку.

Ми пропонуємо послуги професійного стеження за доступною ціною!

Найміть приватного детектива для стеження

найняти детектива для стеження

Специфіка стеження полягає в тому, що це дозволяє отримати достовірну інформацію про персону, яка перебуває у звичайних життєвих умовах і відповідно поводиться невимушено та природно.

Якщо ви підозрюєте, що ваш партнер змінює; у вас проблеми зі співробітниками або бізнес-партнерами; ви хочете розслідувати шахрайську діяльність - найміть приватного детектива для стеження.

Наймання приватного детектива для стеження за людиною допоможе вам зібрати необхідні докази і пролити світло на те, про що не можна дізнатися з офіційних джерел та баз даних.
Зокрема, це дозволить:

  • отримати докази для звинувачення в подружній невірності;
  • дізнатися більше про романтичного партнера;
  • зафіксувати контакти фізичної особи з третіми особами;
  • отримати аналіз характеру поведінки при контакті з третіми особами;
  • зібрати фотографічні та відео докази;
  • розкрити шахрайство при онлайн знайомствах;
  • знати поточне місцезнаходження особи, що спостерігається;
  • виявити джерела неофіційного доходу;
  • підтвердити або спростувати наявність стеження за вами;
  • з'ясувати соціальне коло спілкування підлітка.

У списку перелічені лише деякі з найчастіше переслідуваних цілей.

Ми розуміємо, що найняти приватного детектива для стеження це не завжди простий крок, який може здатися досить нервовою подією. Запевняємо вас, наші співробітники стримані, дружелюбні та поставляться з розумінням до вашої ситуації.

Ми надаємо звіт про спостереження

Ми надаємо аналітичний звіт про всі ключові події, які мали місце під час спостереження з прив'язкою до часу та фотографічним підтвердженням.

Якщо це необхідно, можлива онлайн передача даних про поточну ситуацію клієнту.

Звіт, заснований на документально підтверджених фактах про дії романтичного партнера, члена сім'ї, ділового партнера, співробітника стане безперечним доказом, коли це найбільше необхідно.

Багато життєвих проблем мають просте рішення, засноване на хитрощі у збиранні інформації та її подальшому аналізі. Наймання приватного детектива для стеження може дати вам душевний спокій, на який ви заслуговуєте.

Ми використовуємо весь доступний нам ресурс, щоб ви були в курсі того, що відбувається.

Професійна група стеження – гарантія вашої конфіденційності

Наша група стеження складається з детективів, які навчені бути скрізь та ніде одночасно. Це спеціально навчені люди, які здатні змішуватися з будь-якою спільнотою або прилеглою територією, для фіксації контактів та пересування контрольованого об'єкта з максимально можливим ступенем професіоналізму та обачності.

Детективна агенція має достатній ресурс, для забезпечення запасу конспірації та проведення стеження протягом скільки завгодно довгого часу.

У складі стандартної групи спостереження знаходяться два автомобілі та чотири детективи. Такий організаційний підхід служить таким цілям, як:

Залежно від категорії вирішуваної проблеми, склад групи стеження може бути збільшений або зменшений.

Наша перевірена команда висококваліфікованих фахівців складається з офіцерів резерву та має багатий досвід роботи у різних складних ситуаціях. Наймаючи для стеження за людиною досвідчених фахівців, ви, безперечно, отримаєте найякісніші послуги від команди професіоналів.

Будь ласка, будьте впевнені, конфіденційність та обачність лежать в основі будь-яких наших дій та проектів.

Спостережувана особа не буде нічого знати про таке спостереження до того моменту, поки ви самі не скажете їй про це.

Детективна агенція також не передає жодних даних третім особам.

Збір та пошук доказів за допомогою стеження для прояснення сімейних, ділових чи інших ситуацій, дає вам можливість документально обґрунтувати свою правоту, а не покладатися на підозри.

Чи можлива оплата стеження залежно від результату?

Звертаємо вашу увагу на наступний момент.
З зрозумілих причин, неможливо дати гарантію того, що в процесі спостереження станеться якась конкретна подія або особа, що спостерігається, зробить якусь певну дію.

Детективи правдиво та достовірно відображають ті дії та речі, які сталися за період стеження.

Однак, детективи не впливають на перебіг подій. Вони їх лише спостерігають та документально фіксують, після чого передають клієнту.

Ми не беремо оплату за будь-яку результуючу дію і не працюємо на результат.

Ми беремо оплату за кількість годин спостереження та стежимо за ціллю та місцем, у якому клієнт проінструктував нас перебувати.

Наприклад, ви підозрюєте свого чоловіка в подружній невірності та взяли 8 годин стеження з впевненістю, що протягом цього часу відбудеться ймовірний контакт.

Однак очікуваної зустрічі вашого чоловіка з коханкою не сталося. У цьому випадку детективи все одно візьмуть оплату за всі 8 годин стеження, оскільки здійснення цієї дії від них не залежить.

Іншими словами, ви оплачуєте певну кількість годин стеження за людиною, а детективи агентства їх відпрацьовують.

Якщо ви зацікавлені в обговоренні ефективності використання стеження з нашими фахівцями, ми запрошуємо вас зв'язатися з нами та обговорити це в рамках конфіденційної та розгорнутої консультації.


Приватні детективи детективної агенції «Філін» не проникають у готельні номери, дачі, квартири, сауни і не займаються зйомкою постільних сцен, а також не займаються спостереженням за правоохоронцями.

Детективна агенція «Філін» має право відмовити клієнту в тих випадках, коли кінцеві цілі передбачуваного спостереження нам не зрозумілі або дуже розпливчасті.

 

Приватний детектив Київ

Плануєте найняти приватного детектива в Києві?

Наша детективна агенція пропонує широкий спектр дискретних та комплексних детективних послуг, які виконуються в умовах повної конфіденційності.

Просто зв'яжіться з нами, ми дуже стримані й доброзичливі.

Наша безкоштовна консультація ні до чого вас не зобов'язує.

Контакти:
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua
Ми онлайн:
Copyright © 2011-2021. Детективна агенція ФІЛІН.
При передруку будь-якого матеріалу обов'язковою умовою є активне посилання на сайт.