Приватна Детективна
Агенція у Києві

language
|
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua

Конфіденційно
Гарантія Результату
Індивідуальний підхід

приватний детектив київ

Пошук людей приватними детективами

пошук людини

За роки практики наша команда набула великого досвіду як у пошуку людей, так і в розробці ефективних шляхів для досягнення швидкого та успішного результату.

Приватні детективи агенції використовують різні методи пошуку людини залежно від обставин та обсягу вихідних даних.
Ці методи довели свою ефективність у пошуку людей, навіть із мінімальною кількістю ідентифікуючої інформації.

Протягом багатьох років практики ми знаходили адреси та контактну інформацію людей на підставі часткових фактів, таких як номер телефону, неповне ім'я та приблизна дата народження, орієнтовне місце проживання, облікові записи в Інтернеті.

Ми пропонуємо вам професійні та чуйні послуги, які допоможуть вам знайти людину та вирішити вашу проблему в короткий термін.

Зробіть перший крок для пошуку зниклої персони вже сьогодні!

Скільки часу займає пошук людини?

Вам не доведеться довго чекати, щоб отримати інформацію, яка вам потрібна.

У більшості випадків пошук людини в Україні або її контактних даних займає від 1 до 3 робочих днів.

Час, необхідний для пошуку людини або її контактних даних, залежить від типу інформації, яку має клієнт.

Приміром, якщо вам відомо повне ім'я персони, а також точна дата та місце народження, то така особистість ідентифікується відносно просто й збігів або взагалі не буде, або їх будуть лічені одиниці. Якщо ж ви знаєте лише ім'я і приблизний рік народження, то цілком вочевидь, що при пошуку за цими критеріями збігів буде набагато більше.

Чим більше шансів ідентифікувати особистість на підставі фактів, що є у вас, тим швидше ви отримаєте бажаний результат.

Якщо на підставі наявних у вас фактів знайти людину неможливо, приватний детектив скаже вам про це під час безкоштовної консультації.

Зверніться до нас, щоб обговорити характер справи і те, як ми можемо допомогти.

Найміть приватного детектива, щоб знайти когось

Незалежно від того, чи шукаєте ви боржника, старого друга, колишнього романтичного партнера чи намагаєтеся відновити втрачений контакт зі своїми родичами, наша детективна агенція може вам допомогти.

успішний пошук

90% успішного вирішення справ

фіксовані тарифи

Доступні фіксовані тарифи

час пошуку

Середній час пошуку менше 48 годин

конфіденційно

Конфіденційно та обачно

Фахівці з пошуку працюють швидко і результативно, оскільки мають необхідні навички, можливості та досвід при проведенні пошукових заходів.

Під час попередньої консультації ми робимо початковий аналіз наявних у клієнта фактів, тому що на практиці мають місце різні речі.
Таким чином, ми беремо оплату за наші послуги, якщо у нас є повна впевненість у успішному досягненні кінцевої мети.

Найм нашого приватного детектива для пошуку людини в Україні, це якісний результат за короткий проміжок часу.

Найміть нас для швидкого пошуку родичів в Україні!

Самостоятельный поиск человека и возможности детектива

знайти людину

Ви можете спробувати знайти людину, використовуючи пошукові системи та різні соціальні мережі, оскільки деякі індивіди залишають особисті дані у своїх профілях або на своїх сторінках.

Але в більшості випадків, щоб знайти когось у соціальних мережах або месенджерах, необхідно в них реєструватися (наприклад, неможливо виконати пошук користувачів у месенджері Skype за допомогою пошукових систем).

З огляду на їх кількість, це досить складно.

Слід також враховувати, що родич або старий знайомий може зареєструватися під іншим ім'ям або використовувати нікнейм; використовувати якесь зображення замість особистої фотографії; вказати у профілі не коректну дату народження та місце проживання; вийти заміж і змінити прізвище тощо. Знайти людину стандартними шляхами, в таких випадках, буде неможливо.

Інший спосіб – скористатися послугами сайтів, на яких розміщено різні бази даних. І тут можливість знайти людину теж невелика. Це старі офлайн бази, яким не один десяток років. За цей час особа могла змінити місце проживання, номер міського телефону (баз з мобільними телефонами немає в інтернеті), поміняти прізвище і т.д.

Наші фахівці з пошуку мають доступ до інформації та інструментів, які не є загальнодоступними та їх немає в інтернеті.

Як один із варіантів: Наші фахівці мають можливості визначити близьке коло родичів шуканої персони, після чого здійснити пошук їхніх акаунтів у соціальних мережах та шляхом аналізу їх контактів знайти профіль, що розшукується.

Якщо вихідні факти для пошуку є неповними або не зовсім коректними, ми можемо отримати список усіх осіб, які відповідають зазначеним параметрам. Потім, методом аналізу та фільтрації визначити необхідну особу.

Використайте наші можливості та досвід для відновлення загубленого контакту!

Остання думка щодо самостійного пошуку

Самостійний пошук за допомогою соціальних мереж дозволяє отримати позитивний результат, за умови, що особа, яка розшукується, вказала своє реальне ім'я та прізвище (особисту фотографію, дату народження) і у вас багато вільного часу, щоб копатися в Інтернеті.

Якщо знайти людину потрібно швидко, або самостійний пошук не дає позитивних результатів, краще звернутися до детективної агенції.

Наші детективи мають необхідні навички та досвід, у вирішенні подібних завдань та проведенні пошуково-аналітичних заходів.

Звичайно, на відміну від інтернету, послуги детективної агенції платні, однак у низці життєвих ситуацій ці витрати цілком виправдані.

Зв'яжіться з нашими фахівцями з пошуку, щоб отримати вичерпну безкоштовну консультацію.

 

Приватний детектив Київ

Плануєте найняти приватного детектива в Києві?

Наша детективна агенція пропонує широкий спектр дискретних та комплексних детективних послуг, які виконуються в умовах повної конфіденційності.

Просто зв'яжіться з нами, ми дуже стримані й доброзичливі.

Наша безкоштовна консультація ні до чого вас не зобов'язує.

Контакти:
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua
Ми онлайн:
Copyright © 2011-2021. Детективна агенція ФІЛІН.
При передруку будь-якого матеріалу обов'язковою умовою є активне посилання на сайт.