Приватна Детективна
Агенція у Києві

language
|
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua

Конфіденційно
Гарантія Результату
Індивідуальний підхід

приватний детектив київ

Отримайте необхідні докази

збір фотодоказів детективом

У вас є певні підозри, що щось відбувається не так, але немає вагомих доказів?
Можливо, ви просто хочете бути в курсі подій і мати актуальну інформацію щодо речей, що вас цікавлять.

Оптимальний варіант для отримання фотографічних та інших доказів, це наймання професійних детективів у сфері стеження та збирання документальних фактів.

Наші приватні детективи тихо та непомітно зберуть необхідні вам фотографічні докази та важливі аргументовані факти.

Крім отримання фотографічних фактів у реальному часі, ми можемо проаналізувати соціальні мережі персони (включаючи друзів), на предмет пошуку фотографій, які відносяться до певного періоду часу або пов'язані з певними людьми .

Серія фотографій – це документальне і незаперечне свідчення як моментів, що відбулися, так і дій, вчинених людиною, яка вас цікавить.

Дізнайтеся, що відбувається насправді, використовуючи безперечні докази!

Джерела отримання необхідних фактів

Найчастіше джерелом доказів служить фото чи відео зйомка, що відображає події, контакти та характер поведінки особи у встановлений клієнтом період.

Однак, необхідним доказом можуть стати фото та відео матеріали, знайдені нашими детективами в Інтернеті на сайтах, пов'язаних з онлайн знайомством, працевлаштуванням, наданням еротичних послуг, а також зібрані із соціальних мереж та інших джерел фото та відео матеріалів.

Що можуть вирішити фотографічні докази?

Як правило, основною метою є розслідування передбачуваної діяльності, що відбувається у даний момент й полягає у збиранні об'єктивних доказів з перших рук.

У деяких випадках, можливе документальне підтвердження подій, які мали місце в недалекому минулому (контакти персони, яка вас цікавить, з іншими людьми; місцезнаходження персони в певний момент часу).

Зібрані нами фотографічні факти здатні пролити світло на ряд як особистих проблем:

так і корпоративних:

Наведені вище моменти найбільш поширені.
На практиці область використання фотографічних доказів набагато ширша (наприклад, під час перевірки біографічних даних нового співробітника або романтичного партнера).

Незалежно від причини найму приватного детектива (або групи детективів), ви наймаєте нас за здатність зібрати та надати вам незаперечні докази, які дозволять дізнатися справжній стан речей і допоможуть зробити потрібні кроки для вирішення ситуації.

Ви будете вражені фотографіями та доказами, які ми збираємо непомітно

Розумне очікування на конфіденційність

Ми розуміємо, наскільки важливим для вас є питання збереження приватності.

Перш ніж приступити до виконання будь-якого завдання, ми складаємо план дій. Після цього проводиться розрахунок ресурсу, який нам необхідно задіяти для отримання необхідного результату, а також збереження як вашої, так і нашої конфіденційності.

Приватний детектив (або група детективів) просто зливається з оточуючими людьми та загальним оточенням. Також, наші детективи використовують фототехніку, найбільш підходящу для поточного моменту, від мініатюрних камер, що приховано носять у «вузьких» місцях, до фототехніки з довгофокусною оптикою на відкритих територіях.

Ніхто не дізнається про ваш контакт з детективним агентством, доки ви не вирішите використати отримані фотографічні докази.

Завдяки величезному практичному досвіду і великому ресурсу, наші детективи здатні слідувати за об'єктом та залишатися непоміченими скільки завгодно довгий час, щоб отримати необхідні вам фотографічні або відео докази.

Найімовірніше, ви ніколи не дізналися б про те, що за вами слідують спеціально навчені детективи, які вас фотографують і знімають на відео.

Найміть детектива для збирання фото доказів

Якщо у вас є актуальне питання, на яке ви хочете отримати відповідь, або ви впевнені у своїй правоті, але у вас немає фактичних доказів – найміть приватного детектива для збору необхідних доказів.

У першому випадку ви за допомогою наших фотографічних фактів дізнаєтеся, що відбувається насправді, у другому випадку – отримаєте незаперечні фото або відео докази своєї правоти.

Зв'яжіться з нами сьогодні.
Наші детективи цілком доброзичливі та тактовні.
Ми відповімо на будь-які ваші запитання та підкажемо, як саме ми можемо вам допомогти отримати необхідні докази.

 

Приватний детектив Київ

Плануєте найняти приватного детектива в Києві?

Наша детективна агенція пропонує широкий спектр дискретних та комплексних детективних послуг, які виконуються в умовах повної конфіденційності.

Просто зв'яжіться з нами, ми дуже стримані й доброзичливі.

Наша безкоштовна консультація ні до чого вас не зобов'язує.

Контакти:
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua
Ми онлайн:
Copyright © 2011-2021. Детективна агенція ФІЛІН.
При передруку будь-якого матеріалу обов'язковою умовою є активне посилання на сайт.