Приватна Детективна
Агенція у Києві

language
|
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua

Конфіденційно
Гарантія Результату
Індивідуальний підхід

приватний детектив київ

Скільки коштує найняти детектива?

Це стандартне питання, без якого не обходиться жодне звернення до детективної агенції.
Суть у тому, що на запитання:- «Скільки коштує найняти приватного детектива в Києві?» не можна дати однозначну відповідь. Для коректної відповіді, нам спочатку потрібно зрозуміти, що саме очікує отримати від нас клієнт і яка частина ресурсів буде для цього задіяна.

Наша агенція пропонує конкурентоспроможні ціни на детективні послуги.

Середня вартість найму приватного детектива складає 30-50$ на годину, при погодинному варіанті оплати

Ми гарантуємо, що незалежно від того, чи станете ви наймати нас або тільки звернетеся в агентство за безкоштовною консультацією, ви отримаєте найкращу якість обслуговування яку ми можемо запропонувати за доступною ціною.

Хоча найм приватного детектива може стати страшною подією, а ціни можуть здатися високими, якісне розслідування здатне успішно відповісти на ваші запитання. Душевний спокій та розкриття правди часто варті того, щоб найняти професійного приватного детектива.

Фіксована та погодинна оплата послуг приватного детективу

Залежно від характеру проведеного розслідування та кінцевої мети клієнта, можливі три види оплати наданих нами послуг - погодинна, фіксована та комбінована.

Погодинний варіант оплати, як правило, використовується при отриманні інформації за допомогою стеження.

Вартість однієї години стеження залежить від загальної кількості годин спостереження, кількості задіяних ресурсів та наявності можливих додаткових витрат.

У середньому вартість найму групи стеження становить 30-45$ за одну годину.

Звичайна група складається з чотирьох детективів та двох автомобілів. Залежно від складності завдання, цей склад може бути зменшений або збільшений.

Фіксований варіант оплати використовується при пошуку, зборі або перевірці різноманітної інформації. Наприклад – перевірка біографічних даних, пошук контактних даних персони, ідентифікація персони із сайту знайомств тощо.

У цьому випадку вартість найму приватного детектива не змінюється і не залежить від кількості часу, який витрачає детектив на роботу над справою.
У процесі спілкування детектив в обов'язковому порядку назве вам точну суму витрат майбутнього розслідування.

Вартість виконання таких завдань починається з 50$

Якщо ви маєте багатоступінчасте завдання, ми детально обговоримо з вами кожен крок та його вартість.

Комбінований - включає обидва попередні варіанти. Наприклад, вам необхідно перевірити біографічні дані власника анкети з сайту знайомств, плюс ви хочете знати, чим зайнята ця особа у вільний час.

У будь-якому випадку, вартість найму приватного детектива буде узгоджена з вами до початку вирішення вашого питання та залишиться незмінною до закінчення виконання обумовлених завдань.

Ми повністю прозорі з нашими зборами, без будь-яких прихованих доповнень

Які фактори впливають на вартість?

Детективні послуги - це дуже специфічний продукт. Кінцева вартість завжди індивідуальна і залежить від цілей клієнта та таких факторів, як:

Не останню роль у формуванні вартості послуг детективної агенції відіграє професійний досвід його детективів.
Сищики з багаторічним практичним досвідом здатні працювати швидше та ефективніше. Вони мають більше коло різних «потрібних зв'язків» й таким чином, вони можуть задіяти набагато більший ресурс, ніж сищики-початківці.

Наші практичні навички та знання разом із багаторічним досвідом практично гарантують позитивне вирішення різних ситуацій протягом короткого проміжку часу.

Хочете знати скільки коштує найняти приватного детектива у Києві? – скористайтесь нашою безкоштовною консультацією!

Під час спілкування з вами ми запропонуємо можливі шляхи вирішення вашої проблеми, а також вкажемо часові рамки та вартість виконання майбутніх завдань.

Способи оплати

скільки коштує найняти детектива

Внаслідок специфічності послуг, що надаються нами, ми беремо передоплату для більшості з них. Розмір передоплати для кожного випадку визначається окремо.

Ми розуміємо, що це є певною незручністю і в ряді випадків готові запропонувати вам поетапну або часткову попередню оплату.
Схема співробітництва з оплатою за фактом виконаних робіт (без передоплати), можлива тільки з постійними клієнтами.

Предоплата береться нами лише у разі повної впевненості у позитивному вирішенні вашого питання.

На даний момент оплатити роботу наших детективів можливо такими способами:

Можлива оплата вартості деяких наших послуг через електронну платіжну систему PayPal.

Повернення грошей клієнту

На практиці відбуваються різні речі, які неможливо знати або передбачити заздалегідь.

Один із варіантів: Замовник сплатив вартість п'яти днів стеження, щоб дізнатися більше інформації про дівчину, з якою вони зустрілися на сайті знайомств (як вона проводить свій вільний час, чи є в неї бойфренд і так далі). Проте, за три дні нами було зафіксовано достатню кількість фактів, виходячи з яких у подальшому спостереженні не було жодного сенсу. Залишок грошей (за два дні спостереження) було повернуто замовнику.

Також можливі ситуації, коли тільки в ході розслідування стає відомо, що повністю вирішити це завдання неможливо.

Якщо з якихось причин у нас залишилися ваші не використані гроші, ми їх повернемо назад

Щодо оплати за результатом

Детективна агенція не береться за вирішення завдань, оплата яких залежить від отримання конкретного результату (робота на результат без оплати витрат).

Один із варіантів: Клієнт згоден оплатити роботу групи стеження, тільки якщо протягом цього спостереження відбудеться якась певна подія, яка буде зафіксована детективами.

Повірте, ми правдиво та достовірно відображаємо та документуємо ті факти, які мали місце під час стеження. Проте, ми ніяк не впливаємо на події і не можемо гарантувати або обіцяти замовнику отримання конкретного результату в процесі даного заходу.

У цій ситуації замовник оплачує вартість обумовлених заздалегідь годин спостереження, а детективи агентства їх відпрацьовують.

Дізнайтесь скільки коштує найняти приватного детектива у Києві прямо зараз!

 

Приватний детектив Київ

Плануєте найняти приватного детектива в Києві?

Наша детективна агенція пропонує широкий спектр дискретних та комплексних детективних послуг, які виконуються в умовах повної конфіденційності.

Просто зв'яжіться з нами, ми дуже стримані й доброзичливі.

Наша безкоштовна консультація ні до чого вас не зобов'язує.

Контакти:
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua
Ми онлайн:
Copyright © 2011-2021. Детективна агенція ФІЛІН.
При передруку будь-якого матеріалу обов'язковою умовою є активне посилання на сайт.