Приватна Детективна
Агенція у Києві

language
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua

Конфіденційно
Гарантія Результату
Індивідуальний підхід

приватний детектив київ

Потрібні послуги надійної детективної агенції?

як обрати детективну агенцію

Іноді у нашому житті виникають проблеми, у вирішенні яких може допомогти детективна агенція. Перед людиною, яка вирішила звернутися за допомогою до приватних детективів, виникає непросте питання – як вибрати детективну агенцію.

Не секрет, що на ринку детективних послуг, перебуває досить багато не тільки детективів-шахраїв, а й дилетантів, які не мають практичного досвіду у цій сфері послуг.

Грунтуючись на практичному досвіді, ми нижче наводимо деякі поради, які допоможуть правильно вибрати детективну агенцію, щоб не втратити свої матеріальні кошти, а також зберегти повну конфіденційність при вирішенні вашої ситуації.

На що звернути увагу при виборі детективної агенції

Рекомендації

Найоптимальніший спосіб, це вибрати детективну агенцію за рекомендацією тих людей, яким ви довіряєте. Можливо, хтось із ваших родичів, бізнес-партнерів або знайомих вже користувався послугами приватних детективів.

Наявність сайту

Якщо отримати рекомендацію про детективну агенцію ні в кого, на допомогу приходить інтернет. Власне, це практично єдине місце, де можна вибрати детективну агенцію. Сайт агентства має бути достатньо інформативним і складатися з певної кількості сторінок, на яких доступно описано послуги детективної агенції. Сайт має знаходитися на платному хостингу, тобто мати власне доменне ім'я. Відсутність на сайті компанії платної реклами.

Зовсім не зайвим буде подивитися, скільки часу існує сайт і чи змінювалися на ньому контактні номери телефонів та адреси поштових скриньок.

Це можна зробити за допомогою сайту Wayback Machine, який зберігає копії сайтів у мережі Інтернет. Наприклад, ви можете переконатися, що з моменту створення нашого сайту в 2011 році наші контакти жодного разу не змінювалися.

Зверніть увагу на тексти на сайті

Текст повинен бути лаконічний і зрозумілий. Якщо в тексті постійно зустрічаються ті самі словосполучення, які погано узгоджуються з рештою тексту, або постійно виділяються жирним шрифтом – такий текст написаний для пошукових систем, а не для клієнтів.

Вартість послуг детективного агентства

Ціна послуг детективів також допоможе вибрати детективну агенцію. Справа в тому, що ціни на ті самі категорії послуг у провідних агенціях приблизно рівні. Зателефонуйте до кількох із них та порівняйте ціни (заодно і манеру розмови детективів із вами).
У детективів-шахраїв ціна на послуги, як правило, занижена. Робиться це для залучення більшої кількості клієнтів. Занадто висока ціна сама по собі ні про що не говорить, проте необхідно поцікавитися, чим це спричинено.

вибір детективаЯкщо при зверненні до приватних детективів, вам озвучили вартість послуг, перш ніж уточнили деталі і до того ж пообіцяли стовідсотковий результат – можете сміливо викреслити таких детективів зі списку з вибором детективної агенції.

Уточнення деталей

При виборі детективної агенції слід звернути увагу на уточнення деталей приватним детективом. Добросовісні детективи завжди уточнюють деталі поставленого завдання, і ніколи не гарантують стовідсоткового результату, тим більше відразу.

Відкритість детектива

Несумлінні детективи уникають особистих зустрічей з клієнтами, і воліють працювати з ними дистанційно. Навпаки, сумлінні детективи не ховаються від клієнтів, і завжди готові зустрітися з ними, а також пояснити клієнту, які конкретні кроки будуть зроблені для вирішення їхнього питання.

Професіоналізм

Робивши вибір детективної агенції, слід звернути увагу на професіоналізм приватного детектива, з яким відбувається спілкування. Фахівець завжди може доступно і зрозуміло пояснити клієнту хід виконання поставленого завдання, а також, за потреби, запропонує альтернативні способи вирішення. Дилетанти ж плутатимуться у поясненні механізму вирішення вашого питання або пропонуватимуть не зовсім реальні способи, суть яких до кінця не зрозуміла.

Законність послуги

Добросовісні детективні агенції воліють працювати в рамках правового поля. Якщо, наприклад, при зверненні в агентство вам пообіцяли надати деталізацію дзвінків абонента, роздруківку смс, допомогти з прослуховуванням телефону, встановленням "жучків" у приміщенні або автомобілі, то ви вже спілкуєтеся з шахраями. До речі, за дані дії відповідальність несуть обидві сторони як виконавець, так і замовник.
Іншими словами, згідно з буквою закону, за подібні дії можуть притягнути до кримінальної відповідальності як вас, так і вашого "детектива".

Відгуки про детективну агенцію

Логічно було б припустити, що відгуки про детективну агенцію можуть допомогти правильно вибрати постачальника детективних послуг. Однак, як уже зазначалося, в мережі інтернет існують також і детективи-шахраї, які публікують велику кількість позитивних відгуків про себе, чим привертають до себе клієнтів.

У мережі інтернет можна знайти сайти детективних агенцій, які існують всього кілька місяців і мають кілька десятків позитивних відгуків.

 

Приватний детектив Київ

Плануєте найняти приватного детектива в Києві?

Наша детективна агенція пропонує широкий спектр дискретних та комплексних детективних послуг, які виконуються в умовах повної конфіденційності.

Просто зв'яжіться з нами, ми дуже стримані й доброзичливі.

Наша безкоштовна консультація ні до чого вас не зобов'язує.

Контакти:
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua
Ми онлайн:
Copyright © 2011-2021. Детективна агенція ФІЛІН.
При передруку будь-якого матеріалу обов'язковою умовою є активне посилання на сайт.