Приватна Детективна
Агенція у Києві

language
|
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua

Конфіденційно
Гарантія Результату
Індивідуальний підхід

приватний детектив київ

Допомога у з'ясуванні фактів володіння майном

виявлення майна людини

Детективна агенція «ФІЛІН» надасть допомогу в тих випадках, коли вам необхідно дізнатися, яке офіційно зареєстроване рухоме та нерухоме майно має людина.

З іншого боку, ми з'ясуємо хто є справжнім власником рухомого та нерухомого майна і кому належить право володіння та розпорядження ним.

Наші приватні детективи мають досвід та інструменти, які дозволяють ефективно та в короткий термін вирішувати, як подібні завдання, так і завдання, пов'язані з пошуком прихованого майна, зареєстрованого на іншу особу .

Володіння фактами захистить вас від шахрайства у цій сфері

Тимчасові рамки та інформація, що ми надаємо

Як правило, збір та надання такої інформації займає до 2 робочих днів.

Якщо вас цікавить, яке майно належить людині, ви отримаєте інформацію про володіння:

При необхідності, наші фахівці нададуть історію купівлі-продажу об'єкта, що вас цікавить.

Якщо вам необхідно знати, кому належить конкретне майно, і хто має право ним розпоряджатися, ви отримаєте повне ім'я власника або власників, якщо майно перебуває у спільній власності.
Можливе надання мобільних номерів власників для контакту з ними.

Якщо власником є юридична особа, ми надамо інформацію про таке підприємство.

Причини пошуку власника майна

Вирішення спадкових питань

Одним із найчастіших застосувань цієї послуги є пошук детективами власників нерухомості та іншого майна у зв'язку зі спадщиною. Нерідко буває так, що після смерті близької людини її спадок розподіляється між спадкоємцями, але через те, що відомості про власників майна не були збережені або втрачені, деякі частини спадщини залишаються невідомими.

У такій ситуації послуги приватного детектива можуть стати необхідними для з'ясування справжніх власників та вирішення правових питань, пов'язаних зі спадщиною.

Покупка чи оренда нерухомості

Послуги з пошуку власника майна будуть корисними при купівлі або оренді нерухомості в різних бізнес-ситуаціях.
Наприклад, вам необхідно переконатися, що ви спілкуєтеся з єдиним власником і ніхто інший не має права розпоряджатися цим майном. Або якщо ви орендуєте приміщення, ви повинні бути впевнені, що маєте справу безпосередньо з власником, щоб уникнути суборенди.

Стягнення боргів

Ще один випадок, коли може знадобитися пошук детективами зареєстрованого майна персони, - це коли ви кредитор і хочете стягнути борг. Детективи агенції знайдуть власність, що офіційно належить боржнику.

З іншого боку, аналіз офіційно оформленого майна людини може говорити про її фінансову спроможність та стати основою для прийняття вірного рішення в галузі кредитування.

Укладання шлюбного контракту

При складанні шлюбного договору не зайвим буде переконатися в тому, що ваш романтичний партнер дійсно володіє задекларованим ним майном або, навпаки, ваш партнер не приховує фактів володіння яким-небудь майном.

На закінчення, використання послуг приватних детективів може бути ефективним способом уникнути шахрайства. Послуги наших приватних детективів доступні кожному і допоможуть вирішити як майнове питання, так і уникнути попадання в шахрайські схеми в області купівлі-продажу нерухомості.

 

Приватний детектив Київ

Плануєте найняти приватного детектива в Києві?

Наша детективна агенція пропонує широкий спектр дискретних та комплексних детективних послуг, які виконуються в умовах повної конфіденційності.

Просто зв'яжіться з нами, ми дуже стримані й доброзичливі.

Наша безкоштовна консультація ні до чого вас не зобов'язує.

Контакти:
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua
Ми онлайн:
Copyright © 2011-2021. Детективна агенція ФІЛІН.
При передруку будь-якого матеріалу обов'язковою умовою є активне посилання на сайт.