Приватна Детективна
Агенція у Києві

language
|
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua

Конфіденційно
Гарантія Результату
Індивідуальний підхід

приватний детектив київ

Перевірка біографічних даних персоналу, що наймається

перевірка біографічних даних персоналу

Перевірка кандидатів при прийомі на роботу необхідна для підтвердження достовірності біографічних даних, які надав кандидат у своєму резюме, а також для виявлення прихованих недоліків та потенційних ризиків, пов'язаних із працевлаштуванням нового співробітника.

Згідно з загальнодоступними статистичними дослідженнями, більшість претендентів на вакантне місце вдаються до прикрашання своїх досягнень або надають роботодавцю неправдиві факти у своєму резюме, що може призвести до серйозних проблем у майбутньому.

Перевірка персоналу перед працевлаштуванням покликана врятувати компанію від неприємностей, пов'язаних із прийняттям на роботу невідповідних кандидатів, а також допомогти зберегти репутацію компанії, уникнути витоку закритої інформації та попередити розкрадання на підприємстві.

Наша детективна агенція пропонує послуги з комплексної перевірки біографічних даних потенційних співробітників або домашнього персоналу.

Що здатна виявити перевірка ймовірного кандидата

Приватні детективи мають широкі можливості для отримання достовірних фактів про кандидата, включаючи повне ім'я кандидата, дату народження, історію працевлаштування, місце проживання, сімейний стан, кримінальну та фінансову історію багато іншого.

Під час перевірки, наші детективи з'ясують:

Аналіз зареєстрованого рухомого та нерухомого майна здатний відобразити поточну фінансову спроможність передбачуваного кандидата.

Мета перевірки біографічних даних особистості спрямована на виявлення потенційних загроз вашому підприємству або вашій особистій інформації.

Способи перевірки майбутніх та чинних співробітників

Для перевірки біографічних даних особи, приватні детективи використовують різні методи та ресурси.

Наприклад, приватні детективи агентства можуть:

Наші детективи проведуть стеження за персоною в живу, щоб переконатися у вказаних в анкеті фактах і зібрати додаткову інформацію, якої немає в будь-яких джерелах.

Крім цього, детективи агентства можуть зібрати факти про ключові моменти з життя майбутнього кандидата на вакантне місце, які цікаві роботодавцю.

Якщо ви підозрюєте співробітника у крадіжці, передачі комерційної інформації вашим конкурентам або у використанні ресурсів компанії для особистої вигоди, ми готові встановити стеження за цим співробітником з метою документального підтвердження ваших припущень.

Остання думка

Більшість великих підприємств мають свою службу безпеки, яка займається вирішенням аналогічних питань.
Однак, послуги детективної агенції виявляться дуже корисними, якщо вам з яких-небудь причин потрібна допомога незалежної третьої сторони, або у випадках найму домашнього персоналу.

Ми особливо будемо корисні в тих випадках, коли вам необхідна допомога незацікавленої сторони, як при виборі найманих співробітників, так і під час перевірки чинного персоналу.

Ми завжди готові надати допомогу в отриманні необхідних відомостей про кандидатів та збиранні необхідних доказів.
Проведення перевірки кандидатів на робоче місце дозволяє уникнути негативних наслідків у майбутньому та зберегти репутацію компанії.

 

Приватний детектив Київ

Плануєте найняти приватного детектива в Києві?

Наша детективна агенція пропонує широкий спектр дискретних та комплексних детективних послуг, які виконуються в умовах повної конфіденційності.

Просто зв'яжіться з нами, ми дуже стримані й доброзичливі.

Наша безкоштовна консультація ні до чого вас не зобов'язує.

Контакти:
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua
Ми онлайн:
Copyright © 2011-2021. Детективна агенція ФІЛІН.
При передруку будь-якого матеріалу обов'язковою умовою є активне посилання на сайт.