Приватна Детективна
Агенція у Києві

language
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua

Конфіденційно
Гарантія Результату
Індивідуальний підхід

приватний детектив київ

Фактори, що впливають на вибір постачальника детективних послуг

детективна агенція чи приватний детектив

Дуже часто клієнти при виникненні певних життєвих ситуацій вимушені звернутися до послуг приватного детектива або в детективну агенцію, що ж краще?

Звертаючись в детективну агенцію, Ви звертаєтеся в організацію, що має великий професійний досвід, який складається з фахівців різного профілю.

Кожен спеціаліст у такому налагодженому механізмі знаходиться на своєму місці та займається своєю справою.

Приватному детективу ж доводиться поєднувати різнорідну діяльність або залучати для вирішення поставлених завдань знайомих детективів.

Зазвичай під виглядом приватного детектива виступає одна людина з декількома помічниками.
Це вводить клієнта в оману відносно вартості послуг, що надаються, і робиться для того, щоб притягнути більше клієнтів.

Безсумнівними перевагами детективної агенції перед приватним детективом одиночкою є такі фактори, як більший спектр послуг, краща технічна забезпеченість, гарантія повної конфіденційності поставлених завдань, терміни виконання робіт, а також робота згуртованої команди професіоналів.

Будь-яка детективна агенція дорожить своєю репутацією і клієнтами. Фахівці агенції, це люди, які мають досвід практичної роботи в органах внутрішніх справ.
Приватним детективом може бути людина, що не відноситься ніяким чином до правоохоронних органів, тобто що не пройшла спеціальну підготовку, та не має чіткого плану для виконання поставлених завдань.

Чималим плюсом детективного агентства є великий комплекс послуг, що надаються на відміну від приватного детектива, його робота більш вузько направлена, та не дає йому переваги в якіснішому рішенні найбільш затребуваних послуг, які пов’язані з використанням зовнішнього спостереження. Це такі детективні послуги як: подружня зрада, контрспостереження, спостереження за підлітком і інші.

Одним з головних питань, які цікавлять кожного клієнта, звичайно, є конфіденційність. У детективній агенйії уся інформація знаходиться усередині агентства і про Вашу проблему знають тільки ті, хто їй займається.
Приватний детектив вимушений звертатися за допомогою до різних людей, які можуть допомогти розв'язати Вашу проблему, що, поза сумнівом, збільшує можливість просочування важливої для Вас інформації.

Відносно вартості детективних послуг, пов'язаних із застосуванням зовнішнього спостереження. На сьогодні, на ринку детективних послуг сформувався певний ціновий діапазон. Розкид ціни по агентствах в середньому складає плюс-мінус 50 у.о.
Зважаючи на специфіку роботи ціна може бути понижена, тільки за рахунок якості послуг, що надаються.
Іншими словами, один приватний детектив, навіть будь він професіоналом, не зможе виконати той об'єм робіт, який розрахований на групу з кількох чоловік. Наслідком цього у результаті ви отримаєте або не повну інформацію, яка Вас цікавить, або взагалі нічого.

Важливу роль також грає технічне забезпечення, яке потрібне для надання якісних фото і відео матеріалів клієнтам. Приміром, в наші фахівці обирають техніку для роботи виходячи з часу доби, віддаленості до об'єкту, освітленості усередині приміщення, компактності і інших чинників. У приватного детектива, як правило, один апарат на усі випадки життя.

Детективна агенція або приватний детектив - висновок

Розглянувши відмінності, приходимо до висновку, що різниця очевидна, і полягає в якості роботи і можливостях детективної агенції і приватного детектива. Нижчі ціни на послуги приватних детективів дуже ймовірні неякісним виконанням робіт. До речі, більшість детективних агенцій не беруть доробляти або переробляти ту роботу, яку хтось вже робив.

Послуги детективного агентства, пов'язані із зовнішнім спостереженням коштують недешево. Проте якщо Вам потрібний якісний результат, не слід на цьому економити. Ціна складається з декількох чинників, таких як необхідна кількість задіяних фахівців, автомобілів, супутніх витрат і інших моментів і її зниження безпосередньо впливає на якість кінцевого результату.

 

Приватний детектив Київ

Плануєте найняти приватного детектива в Києві?

Наша детективна агенція пропонує широкий спектр дискретних та комплексних детективних послуг, які виконуються в умовах повної конфіденційності.

Просто зв'яжіться з нами, ми дуже стримані й доброзичливі.

Наша безкоштовна консультація ні до чого вас не зобов'язує.

Контакти:
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua
Ми онлайн:
Copyright © 2011-2021. Детективна агенція ФІЛІН.
При передруку будь-якого матеріалу обов'язковою умовою є активне посилання на сайт.