Приватна Детективна
Агенція у Києві

language
|
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua

Конфіденційно
Гарантія Результату
Індивідуальний підхід

приватний детектив київ

Підозрюєте, що за вами стежать?

послуги контрспостереження

Приховане спостереження може стати як провісником фізичної атаки, так і спробою крадіжки коштів, даних, комерційної інформації.

Як правило, мета стеження за персоною полягає в отриманні різного роду особистої інформації, якої немає в офіційних базах даних, або дізнатися про яку можна лише за допомогою спостереження за пересуваннями, діями та контактами персони.
Така діяльність також може бути спрямована на збирання компрометуючих фактів щодо особи, що спостерігається.

Контрспостереження стає необхідним, коли ви підозрюєте або у вас є вагомі підстави вважати, що за вами ведеться стеження.

Наша детективна агенція документально підтвердить наявність чи відсутність фактів стеження за вами.

Можлива організація прихованого спостереження за тими, хто стежить за вами, з метою прояснення різних аспектів та речей.

Прийнявши активні заходи щодо боротьби зі стеженням, ви зможете запобігти серйозним збиткам свого бізнесу, особистому життю, репутації, фінансам.

Позбавтеся сумнівів, маючи документальні докази

Що таке контрспостереження

Контрспостереження – це комплекс різноманітних заходів, спрямований на виявлення фактів стеження за персоною.

Ця послуга дозволяє виявити сторонніх осіб, які ведуть спостереження за вами або за місцями вашого частого перебування.

За допомогою контрспостереження можна з'ясувати як цілі такого спостереження, так і особи самих спостерігачів.

Наша група контрспостереження

Дії, пов'язані з виконанням завдань з контрспостереження, здійснюють добре підготовлені люди непримітної зовнішності, які пройшли підготовку у правоохоронних органах.

За час державної служби спосіб отримання інформації про людину шляхом стеження був вивчений такими людьми досконало.
Наші детективи знають усі методи та форми прихованого спостереження, володіють фото-відео технікою, мають хорошу психологічну підготовку і відмінну пам'ять, мають артистичну здатність, а також вміють пристосовуватися до різних ситуацій. У магазині вони набудуть вигляду покупців, у кафе чи ресторані – відвідувачів, на зупинці громадського транспорту – пасажирів, що очікують, у банку – клієнтів і так далі.

Під час проведення контрспостереження ми постійно залишатимемося непоміченими, що в свою чергу гарантує конфіденційність вашого звернення до детективної агенції.

По закінченні проведення контрспостереження, ми надаємо детальний фотозвіт, до якого входить наш вичерпний аналіз подій, що відбулися.

Найміть експертів з контрспостереження

Якщо ви підозрюєте, що хтось слідкує за Вами, зв'яжіться з нашими приватними детективами. Ми безкоштовно проконсультуємо вас щодо можливих варіантів організації та виконання контрспостереження з урахуванням вашої поточної ситуації.

Погодьтеся, ніхто не полагодить годинник краще за годинникового майстра. Часовий майстер знає, як працює годинник, як крутяться шестерні, де потрібно їх змастити і т.д. Так і приватний детектив знає, де зручніше зайняти позицію для прийому Вас під спостереження, як поводитимуться люди, які здійснюють стеження, а також, які прийоми та методи вони задіятимуть, стосовно ситуації, що склалася.

Детективна агенція "Філін", має достатній досвід, ресурси та професіоналізм, для того, щоб грамотно організувати контрспостереження з урахуванням існуючих обставин.

При необхідності, після завершення виконання завдань, пов'язаних з контрспостереженням, ми зберемо вичерпну інформацію про виявлених нами спостерігачів, на підставі якої можливо виявити особу, яка замовила стеження за вами.

Припускаєте, що хтось за вами стежить, але немає повної впевненості?

Найміть експертів у галузі контрспостереження та отримайте документальні факти.

Це дозволить вам або здобути душевний спокій, або отримана вами інформація прояснить незрозумілі вам речі та сприятиме прийняттю необхідних кроків.

 

Приватний детектив Київ

Плануєте найняти приватного детектива в Києві?

Наша детективна агенція пропонує широкий спектр дискретних та комплексних детективних послуг, які виконуються в умовах повної конфіденційності.

Просто зв'яжіться з нами, ми дуже стримані й доброзичливі.

Наша безкоштовна консультація ні до чого вас не зобов'язує.

Контакти:
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua
Ми онлайн:
Copyright © 2011-2021. Детективна агенція ФІЛІН.
При передруку будь-якого матеріалу обов'язковою умовою є активне посилання на сайт.