Приватна Детективна
Агенція у Києві

language
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua

Конфіденційно
Гарантія Результату
Індивідуальний підхід

приватний детектив київ

Гарантії для клієнтів нашої детективної агенції

гарантії детективної агенції

Якщо Ви вперше звертаєтесь до нашої детективної агенції, Вас безумовно цікавить питання про те, чи можна довіряти приватним детективам.

Власне, можна виділити три основні моменти.

По-перше, це фінансове питання.
Наша детективна агенція (як і будь-яка інша) обов'язково бере передоплату, як правило, 50% вартості послуг детективів.

Другий момент полягає у гарантії конфіденційності наданих послуг.
Тут питання про те, чи можна довіряти детективної агенції, більш актуальне, оскільки у разі розкриття заходу можуть виникнути проблеми, наприклад, з другою половиною, партнером з бізнесу тощо.

Третій момент пов'язаний з тим, наскільки достовірна та правдива інформація, яка надана детективною агенцією.

При зверненні за допомогою до нашої детективної агенції ви завжди можете гарантовано розраховувати на:

Абсолютну конфіденційність

З моменту телефонного дзвінка до детективної агенції і до закінчення виконання робіт, про вашу проблему знаєте тільки ви та детектив, який займається вирішенням цього питання. Після передачі інформації клієнту (або особисто, або в електронному вигляді), детективна агенція гарантовано знищує всю, напрацьовану детективами інформацію. Ми не зберігаємо копії різних справ, а також не передаємо отриману інформацію третім особам.

Професіоналізм

Всі приватні детективи нашої агенції мають багаторічний практичний досвід роботи, безпосередньо пов'язаний із зовнішнім спостереженням, розшуковою та оперативною діяльністю.

Гнучку цінову політику

Детективна агенція Києва «Філін», дотримується середньої цінової політики. Можлива організація роботи детективів з урахуванням платоспроможності клієнта. Існує система знижок, як-от замовлення великого обсягу робіт, знижки для постійних клієнтів, в інших випадках.

Індивідуальний підхід

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, а також повне розуміння детективами Вашої ситуації.

Достовірність інформації

Агенція надає своїм клієнтам лише достовірну, перевірену інформацію. Якщо послуги були пов'язані із стеженням за людиною, ви гарантовано отримаєте фото-відео матеріали, які підтверджують передану вам інформацію.

Оперативність

Рішення поставлених завдань у мінімальні терміни. До вирішення завдань, пов'язаних зі стеженням, ми готові приступити протягом 1-2 годин. Ви спілкуєтеся безпосередньо з детективами, які будуть займатися вирішенням вашого питання без посередників.

Чесність

Наша детективна агенція працює на основах довіри, коректності та відкритості, без яких позитивна взаємодія з клієнтами неможлива. Ми цінуємо свою репутацію та клієнтів.

Порядність

Ми беремо передоплату, тільки в тих випадках, коли впевнені у позитивному вирішенні вашого питання. Однак, бувають такі випадки, коли тільки в процесі вирішення питання стає відомо, що виконати це завдання неможливо. У цьому випадку ми повертаємо передоплату, або пропонуємо інші варіанти вирішення цього питання.

Ми розуміємо, що все вищенаписане, для вас просто текст на екрані. Однак, ми справді так працюємо. Ми хочемо, щоб ви як клієнт залишилися задоволені результатами нашої співпраці.

Ви ж, як задоволений послугами агенції клієнт, можливо порекомендуєте нас, при нагоді, своїм знайомим.
Не секрет, що особисті рекомендації краще за будь-який текст і рекламу.

 

Приватний детектив Київ

Плануєте найняти приватного детектива в Києві?

Наша детективна агенція пропонує широкий спектр дискретних та комплексних детективних послуг, які виконуються в умовах повної конфіденційності.

Просто зв'яжіться з нами, ми дуже стримані й доброзичливі.

Наша безкоштовна консультація ні до чого вас не зобов'язує.

Контакти:
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua
Ми онлайн:
Copyright © 2011-2021. Детективна агенція ФІЛІН.
При передруку будь-якого матеріалу обов'язковою умовою є активне посилання на сайт.