Приватна Детективна
Агенція у Києві

language
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua

Конфіденційно
Гарантія Результату
Індивідуальний підхід

приватний детектив київ

Деталізація дзвінків як спосіб виявлення захоплення на стороні

деталізація дзвінків або стеження

Досить часто клієнти детективної агенції просять надати їм деталізацію дзвінків чоловіка чи дружини (незважаючи на те, що це незаконно та агентство такими послугами не займається). В основному, такі прохання клієнтів, пов'язані з бажанням, викрити свою другу половину у зв'язках на стороні.

Справді, кілька років тому за допомогою деталізації дзвінків було можливо дізнатися про романтичного партнера вашої другої половини. Цей спосіб звичайно не давав стовідсоткову гарантію успішного результату, але все ж таки шанси були досить високими.

На сьогоднішній день роль деталізації дзвінків як засобу пошуку предмета любовного захоплення сильно переоцінена.

По-перше, дзвінки та смс це вже вчорашній день. Як правило, спілкування відбувається за допомогою різних інтернет месенджерів (ICQ Mobile, Viber, WhatsApp, Telegram, Skype, FaceTime і т.д.), встановлених у мобільному телефоні. У цих випадках деталізація дзвінків є абсолютно марною.

Ще одним варіантом, може бути спілкування, через сторінку в соціальній мережі, доступ до якої є тільки в неї та в неї.

Іншими словами, існує досить багато способів спілкування, без використання GSM-зв'язку.

По-друге, у вашої другої половини можливо є інший мобільний телефон (на робочому місці, в машині), про який ви не знаєте.

Та й чесно кажучи, із самої деталізації дзвінків не можна точно зробити висновок, що мала місце подружня зрада, де конкретно знаходилася людина у певний час і тим більше дізнатися, що він там робив. Плюс, якщо людина дуже багато спілкується по телефону, наприклад, по роботі, знайти один підозрілий номер із десятків незнайомих номерів майже неможливо.

З деталізації дзвінків не можна зробити 100% висновок про невірність персони

Можливості стеження порівняно з деталізацією дзвінків

У свою чергу, стеження за людиною набагато інформативніше. При грамотній організації, стеження набагато інформативніше та дешевше, ніж деталізація дзвінків.

За допомогою стеження можна отримати відповіді на такі запитання, як:

Крім аналітичного звіту, ви отримаєте фотографічні докази всіх ключових подій, які мали місце під час стеження за вашим романтичним партнером.

Наші приватні детективи мають всі необхідні професійні навички та досвід для отримання якісного результату та збереження вашої конфіденційності.

Власне кажучи, деталізація дзвінків, це список номерів телефонів, які потрібно аналізувати (враховуючи, що це далеко не стовідсотковий варіант, з вищеописаних причин), а звіт про результати стеження, це красива картинка, яка не вимагає аналізу та показує реальний стан речей .

У будь-якому випадку, завжди краще один раз побачити, ніж будувати припущення.

Зовнішнє спостереження є інформативним і достовірним джерелом отримання різної інформації, оскільки об'єкт стеження не підозрює про приховане спостереження і поводиться цілком природно.

Професійне стеження – джерело фактів та достовірної інформації

Деталізація дзвінків та Закон

Не варто забувати, що пошуки деталізації телефонних дзвінків можуть закінчитися не тільки втратою матеріальних засобів, а й притягненням вас до кримінальної відповідальності. Отримання деталізації дзвінків чужого номера дуже незаконне. Законами України в цьому випадку передбачено взаємну відповідальність.

Закон порушують та несуть кримінальну відповідальність обидві сторони, як той, хто надає деталізацію, так і той, хто отримує таку інформацію.

 

Якщо вам необхідно з'ясувати, чи є у вашого партнера коханка чи коханець, ефективнішим варіантом стане звернення до детективної агенції. Приватні детективи агентства запропонують вам практичні кроки для виявлення та документального підтвердження фактів подружньої невірності.

 

Детективне агентство «ФІЛІН» не займається жодними послугами, пов'язаними з наданням деталізації телефонних дзвінків.

 

Приватний детектив Київ

Плануєте найняти приватного детектива в Києві?

Наша детективна агенція пропонує широкий спектр дискретних та комплексних детективних послуг, які виконуються в умовах повної конфіденційності.

Просто зв'яжіться з нами, ми дуже стримані й доброзичливі.

Наша безкоштовна консультація ні до чого вас не зобов'язує.

Контакти:
+380 (63) 972-972-0
detektiv@holms.org.ua
Ми онлайн:
Copyright © 2011-2021. Детективна агенція ФІЛІН.
При передруку будь-якого матеріалу обов'язковою умовою є активне посилання на сайт.