ЗОВНІШНЄ СПОСТЕРЕЖЕННЯ

детективне агентство

Корисна інформація

Приватні детективи детективного агентства «Філін» не проникають в готельні номери, дачі, квартири, сауни і не займаються зйомкою постільних сцен.

Агентство не займається спостереженням за працівниками правоохоронних органів, держслужбовцями.

Детективи агентства не займаються установкою прихованих камер спостереження.
Зовнішнє спостереження - опис

зовнішнє спостереження У переліку послуг, які надає детективне агентство, зовнішнє спостереження займає одне з головних місць. В рамках даного заходу проводитися зовнішнє спостереження за об'єктом в загальнодоступних місцях.

Приватні детективи агентства роблять професійну фото-відео фіксацію всіх ключових пересувань об'єкта. Фіксуються контакти з третіми особами, характер поведінки з ними, манера спілкування, вираз емоцій і т.д.

При зовнішньому спостереженні фіксується як пересування пішки, так і на авто, таксі, громадському транспорті. Зовнішнє спостереження, як вид послуги детективного агентства, зручно використовувати при виникненні необхідності, пов'язаної з контролем поведінки особи.

Наприклад, якщо Вас цікавить поведінка чоловіка або дружини у відрядженні, на відпочинку, роботі, вечірці, ресторані.

Після виконання поставлених завдань детективне агентство представляє звіт, який містить фото і відео матеріали, усіх ключових моментів спостереження.

За допомогою зовнішнього спостереження можна отримати відповіді на питання в наступних випадках:

 • - ви хочете знати, чим зайнята друга половина у відрядженні;
 • - дізнатися в якому колі спілкується підліток;
 • - чим зайнятий чоловік або дружина протягом дня, або після роботи;
 • - вам потрібно більше дізнатися про нареченого або наречену;
 • - виникла необхідність визначити контакти бізнес-партнера;
 • - місце розташування об'єкта;
 • - наявність факту стеження за об'єктом;
 • - необхідна інформація про людину, з якою ви збираєтеся вести бізнес;
 • - потрібно встановити реальне місце роботи або проживання об'єкта;
 • - з'ясувати спосіб життя і розпорядок дня об'єкта;
 • - отримати фотографію особи, яка вас цікавить;
 • - необхідно знати, які місця відвідував об'єкт спостереження;

Зовнішнє спостереження може бути як прихованим, так і відкритим.

На практиці, як правило, найчастіше використовується комбінований спосіб прихованого спостереження, що дає максимально ефективний результат від використання зовнішнього спостереження.

Приватні детективи детективного агентства ФИЛИН в своїй роботі використовують тільки приховані форми зовнішнього спостереження, оскільки спостережуваний не знає, що за ним спостерігають, і поводиться абсолютно природно. З іншого боку, такий підхід до вирішення поставленого завдання, забезпечує повну конфіденційність як клієнту, так і самому заходу.

спостереження Приватні детективи агентства володіють усіма необхідними професійними навичками та досвідом, для отримання якісного результату і збереження конфіденційності, звернення клієнта в детективне агентство.

 

Грамотно використовуючи зовнішнє спостереження, можна провести контрспостереження, тобто виявити факти незаконного спостереження за Вами.

Зовнішнє спостереження - послуги агентства

спостереження-1Зовнішнє спостереження за нерухомим об'єктом - при даному способі зовнішнього спостереження, спостереження проводиться наприклад за під'їздом житлового будинку, прохідною, воротами, автостоянкою, складськими приміщеннями, діркою в паркані і т.д.
Під час спостереження проводиться фото-відео фіксація всіх, хто входить або виходить з області спостереження, яка інтересує. Може використовуватися для попередження крадіжок, взяття під спостереження особи, яка інтересує, встановлення періодичності відвідування і для вирішення інших завдань.

спостереження-2Зовнішнє спостереження за пішим об'єктом - вид зовнішнього спостереження, при якому пересування супроводжуваного постійно знаходиться в зоні візуального контакту.
Під час супроводу здійснюється фото-відео фіксація пересувань супроводжуваного, його контакти з третіми особами, манера поведінки, номери використовуваних автомобілів, маршрути пересування, відвідування різних закладів (магазини, ресторани, салони, готелі) і т.д. Може використовуватися для установки місця проживання, розпорядку дня, кола спілкування.

спостереження-3Зовнішнє спостереження за рухомим об'єктом - спосіб зовнішнього спостереження, за допомогою якого фіксуються пересування автомобіля, вантажу, громадського транспорту.
Під час спостереження складається схема пересування, відзначаються місця відвідування, способи пересування, так само проводиться фото-відео реєстрація маючих значення подій.

 

Професійне зовнішнє спостереження в обов'язковому порядку вимагає необхідного досвіду, знань, професійних навичок, психологічної підготовки, навичок володіння різної фото-відео технікою.

Ці умови необхідні для отримання якісного результату і збору необхідної, достовірної інформації, на підставі якої, можна прийняти правильне рішення або зробити необхідні висновки.

 


Українське детективне агентство «Філін» гарантує абсолютну конфіденційність, вашого звернення в агентство.