Як знайти власника по номеру машини

детективне агентство

Корисна інформація

Автомобіль - джерело підвищеної безпеки. Іноді водії, які вчинили правопорушення, вважають за краще, втекти від відповідальності.

Якщо ви постраждали в результаті таких протиправних дій і хочете знайти винуватця, що б відшкодувати свій матеріальний збиток, можете звернутися по допомогу до приватних детективів.

Приватні детективи агентства допоможуть знайти власника по номеру машини і при необхідності, проконсультують відносно законних способів відшкодування збитку.
Знайти власника по номеру машини

як знайти власника по номеру машини У повсякденному житті будь-якої людини, будь він пішоходом або водієм, може виникнути така ситуація, коли необхідно знайти власника по номеру машини.
Приміром, ви стали учасником дорожньо-транспортної події, проте, винуватець замість того, щоб зупинитися, утік з місця ДТП. Чи можливо хтось зачепив припаркований вами автомобіль і спокійно поїхав.

У даних випадках, виникає питання, як знайти власника по номеру машини. Адже навіть якщо ви не встигли запам'ятати номер машини винуватця ДТП, його могли запам'ятати інші учасники руху (водії, пішоходи), або номер авто залишився у вас (чи у кого те) на реєстраторі.

Знайти власника по номеру машини можна наступними шляхами:

Звернутися в органи Державтоінспекції.

Власне, при зверненні в органи Державтоінспекції, вам необхідно написати заяву, в якій треба вказати причину, по якій ви хочете дізнатися дані про власника автомобіля. Плюс написати усі факти, які вам відомі, відносно розшукуваного власника автомобіля.
Сама ж причина, по якій ви звернулися, повинна містити об'єктивні і серйозні підстави.

Спробувати знайти власника по номеру машини за допомогою мережі інтернет.

Пошукові системи по цьому запиту видають десятки сайтів, які пропонують " пробити" власника по номеру машини. Враховуючи характер подібної інформації, можливо в мережі і є якась стара база десятирічної давності, але ніяк не свіжа база, яка оновлюється онлайн.
Так що у кращому випадку можна або знайти якусь стару інформацію, або взагалі нічого не знайти. У гіршому - є присутньою вірогідність втратити свої матеріальні засоби, оскільки частина ресурсів пропонує заплатити за свої послуги, звісно без гарантій, або ж ви можете, завантажуючи яку-небудь базу ДАІ, насправді завантажити добрячу порцію вірусів.

Скористатися послугами детективного агентства.

Можна найняти детектива, для вирішення поставленого завдання. Як показує практика, цей спосіб досить дієвий і результативний. Послуги детективів звичайно платні, проте якщо це того коштує, можна піти на додаткові витрати.
Як правило, приватні детективи працюють досить швидко і при необхідності можуть проконсультувати, або допомогти вирішити, виниклу ситуацію.

 

Очевидно, що існують різні способи, за допомогою яких можна знайти власника по номеру машини. Проте бувають ситуації, в яких треба діяти швидко, що б не втратити дорогоцінний час.