ЯК ВИБРАТИ ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО

детективне агентство

Корисна інформація

Приватні детективи агентства при виконанні поставлених завдань, стикаються з вирішенням різних питань, у тому числі і дуже пікантних.
Наше детективне агентство гарантує своїм клієнтам повну конфіденційність будь-яких звернень в агентство.
Як вибрати детективне агентство - рекомендації

як вибрати детективне агентство Іноді в нашому житті виникають проблеми, в рішенні яких може допомогти детективне агентство. Перед людиною, яка вирішила звернутися в детективне агентство, виникає непросте питання - як вибрати детективне агентство. Не секрет, що на ринку детективних послуг, знаходитися досить багато не лише детективів-шахраїв, але і дилетантів, які не мають практичного досвіду в цій сфері послуг.
Грунтуючись на практичному досвіді, ми нижче наводимо деякі поради, які допоможуть правильно вибрати детективне агентство, щоб не втратити свої матеріальні засоби, а також (що не маловажно) зберегти повну конфіденційність при рішенні виниклої ситуації.

Рекомендація. Найоптимальніший спосіб, це вибрати детективне агентство за рекомендацією тих людей, яким ви довіряєте. Можливо хтось з ваших родичів, партнерів по бізнесу або знайомих вже користувався послугами приватних детективів.

Наявність сайту. Якщо отримати рекомендацію про детективне агентство ніде, на допомогу приходить інтернет. Власне, це практично єдине місце, де можна вибрати детективне агентство. Сайт агентства має бути досить інформативним і складатися з деякої кількості сторінок, на яких доступно описані послуги детективного агентства. Сайт повинен знаходитися на платному хостингу, тобто мати власне доменне ім'я. Відсутність на нім платної реклами.

Зовсім не зайвим буде подивитися, скільки часу існує сайт і чи мінялися на нім контактні дані. Це можна зробити за допомогою сайту

, який зберігає копії сайтів в мережі Інтернет. Приміром, скриншот нашої сторінки
від 25 липня 2012 року.

Зверніть увагу на тексти на сайті. Текст має бути лаконічний і зрозумілий. Якщо в тексті постійно зустрічаються одні і ті ж словосполучення, які погано узгоджуються з іншим текстом, або постійно виділяються жирним шрифтом, - такий текст написаний для пошукових систем, а не для клієнтів.

Вартість послуг детективного агентства. Ціна послуг детективів також може допомогти вибрати детективне агентство. Річ у тому, що ціни на одні і ті ж категорії послуг в провідних агентствах приблизно рівні. Обдзвоніть декілька агентств і порівняйте ціни (заразом і манеру розмови детективів з вами).

У детективів-шахраїв ціна на послуги, як правило, занижена. Робиться це для залучення клієнтів. Занадто висока ціна сама по собі ні про що не говорить, проте необхідно поцікавитися, чим це викликано.

вибір детективДо речі, якщо при зверненні в агентство, вам озвучили вартість послуг перш, ніж уточнили деталі і до того ж пообіцяли сто процентний результат - можете сміливо викреслити таких детективів зі списку з вибором детективного агентства.

Уточнення деталей. При виборі детективного агентства слід звернути увагу на уточнення деталей приватним детективом. Добросовісні детективи завжди уточнюють деталі поставленого завдання, і ніколи не гарантують сто процентного результату, тим більше відразу.

Відкритість детектива. Недобросовісні детективи уникають особистих зустрічей з клієнтами, і вважають за краще працювати з ними дистанційно. Навпаки, добросовісні детективи не ховаються від клієнтів, і завжди готові зустрітися з ними.

Професіоналізм. Роблячи вибір детективного агентства, слід звернути увагу на професіоналізм приватного детектива, з яким відбувається спілкування. Фахівець завжди може доступно і зрозуміло пояснити клієнтові хід виконання поставленого завдання, а також, при необхідності, запропонує альтернативні способи рішення. Дилетанти ж плутатимуться в поясненні механізму вирішення вашого питання або пропонуватимуть не зовсім реальні способи, суть яких до кінця не зрозуміла.

Законність послуги. Добросовісні детективні агентства вважають за краще працювати у рамках правового поля. Якщо, приміром, при зверненні в агентство вам пообіцяли надати деталізацію дзвінків абонента, роздрук смс, допомогти з прослуховуванням телефону, установкою "жучків" в приміщенні або автомобілі, то ви вже спілкуєтеся з шахраями. До речі, за ці дії, відповідальність несуть обидві сторони, як виконавець, так і замовник.
Іншими словами, згідно з буквою закону, за подібні дії можуть притягнути до кримінальної відповідальності як вас, так і вашого "детектива".

Відгуки про детективне агентство. Логічно було б припустити, що відгуки про детективне агентство можуть допомогти правильно вибрати детективне агентство. Проте, як вже відзначалося, в мережі інтернет існують також і детективи-шахраї, які публікують велику кількість позитивних відгуків про агентство, чим залучають до себе клієнтів.

Приміром, в мережі інтернет є сайти детективних агентств, які існують всього пару місяців і мають декілька десятків позитивних відгуків.
З практичного досвіду можна додати, що існує така категорія клієнтів, яка завжди залишається чимось невдоволена, попри те, що поставлені завдання виконані повністю і результативно.
З цього виходить, що якщо відгуки про детективне агентство справжні, вони не можуть бути усі позитивні.

 


 

Сподіваємося, приведені поради допоможуть Вам знайти правильну відповідь на питання - як вибрати детективне агентство. Правильний вибір агентства, це гарантія отримання якісних детективних послуг.

 

Не попадайтеся в сіті шахраїв і псевдо-детективів.

Не поспішайте віддавати свої матеріальні засоби людям, які не викликають у Вас довіри.