ЯК ЗНАЙТИ ЛЮДИНУ ЗА IP АДРЕСОЮ?

детективне агентство

Що таке IP адреса?

що таке ip адресIP адреса це неповторна, унікальна адреса комп'ютера або іншого пристрою, що підключено до мережі інтернет або локальної мережі. Іншим пристроєм може бути, наприклад - мобільний телефон, планшет, телевізор, холодильник і т.д. Загалом, будь-який пристрій, який може бути підключено до інтернету має свій особистий IP адрес. Іншими словами, під час поточного з'єднання, користувачеві мережі інтернет належить унікальна комбінація цифр, якої більше немає ні у одного користувача в світі. Власне ця унікальна комбінація цифр і є IP адресою.

Типи IP адрес

IP адрес може бути статичним або динамічним і призначається провайдером. Статична IP адрес - постійний, і не змінюється при кожному підключенні до мережі інтернет. Динамічний IP адрес - може змінюватися при підключенні до мережі інтернет (змінюється остання цифра в IP-адресі). Кілька комп'ютерів можуть мати одну IP адресу, якщо підключені через один сервер, і матимуть IP адреса ідентичні до серверного.

Управляє простором IP адрес американська некомерційна організація IANA - «Адміністрація адресного простору Інтернет». Вона виділяє блоки IP-адрес регіональним реєстраторам. Вони в свою чергу, ділять блоки адрес по великим провайдерам, які в свою чергу поділяють адреси серед дочірніх провайдерів і так далі, до тих пір, поки, одиночна IP адреса не видається вам, коли ви заходите в Інтернет.

Чи можливо знайти людину за IP адресою

як знайти людину за ip Отже, чи можна знайти конкретну людину за IP адресою? Теоретично в більшості випадків це можливо. На практиці ж, пошук людини за IP адресою - досить складне завдання, через низку різних причин. Наприклад, якщо IP адреса динамічна, необхідно визначити, кому з користувачів в час, який вас цікавить, була призначена дана IP адреса, тобто потрібно отримати доступ до логів і бази користувачів інтернет-провайдера. До речі, на сервері провайдера ведеться запис всіх адрес, які відвідував користувач, яку інформацію і з яких сайтів отримує, куди що відправляє, що шукав тощо.
Далі, може виявитися, що IP адреса видавався мобільному пристрою, абонент якого не контрактник або воно вимкнене, викинуто і т.д.
Ну і, зрештою, наявна IP адреса може належати до проксі-сервера, або декільком проксі-серверам. У даному випадку отримати доступ до їх логів буде практично не можливо, як власне і знайти людину за IP адресою.

З вище написаного, можна зробити висновок, що приватна особа, може максимум визначити приналежність IP адреси до країни і міста, тобто визначити провайдера інтернет-користувача, але не знайти людину по IP адресу. Це можна зробити за допомогою Гео-IP - сервісів для визначення географічного розташування IP адреси або хоста, які можна легко знайти в інтернеті за допомогою пошукових систем. У втім і це залежить від точності внесеної провайдерами інформації про свої мережи.

Таким чином, в ряді випадків 100% точність визначення місця розташування IP адреси приватною особою, можлива тільки до рівня країни. Для подальшого пошуку людини по IP адресу необхідно звернутися до його інтернет-провайдера. Інтернет-провайдери ж, як правило, не надають інформацію про власника IP адреса приватним особам, оскільки це порушує права людини і відповідно закон. На законних підставах така інформація надається лише працівникам правоохоронних органів і тільки у встановленому законом порядку.

Пошук людини за IP адресою у відкритих джерелах

пошук людини по ip Ну і на останок слід зазначити, що іноді все ж можна знайти людину за IP адресою. При використанні способів, описаних в статті - як знайти людину в інтернеті, можна спробувати знайти профілі на форумах, в чатах, коментарях і соціальних мережах, на яких міг би бути присутня дана IP адреса. Тобто знайти інформацію у відкритих джерелах, яка залишена самими користувачами мережі інтернет, і не є конфіденційною.

Детективне агентство «Філін» не займається пошуком людей за IP адресою, оскільки це порушує права людини і суперечить чинному законодавству України.