ЯК ЗНАЙТИ ЛЮДИНУ В ІНТЕРНЕТІ?

детективне агентство

Корисна інформація.

Знайти людину за допомогою мережі інтернет, реально велике везіння.

Людина повинна сама вказати дані про себе в інтернеті, до того ж вони мають бути достовірними.

Такий пошук людини має сенс, коли багато вільного часу і немає грошей на пошук.

Якщо ж знайти людину треба швидко, краще звернутися в детективне агентство.
Приватні детективи працюють швидко і результативно.
Пошук людини в інтернеті - вступ

як знайти людину в інтернеті Щоб знайти відомості про якусь людину, в деяких випадках зовсім не обов'язково вдаватися до послуг детективного агентства або приватного детектива. В якості одного з безкоштовних способів пошуку людини можна використовувати інтернет. Головною умовою успішного пошуку людей в інтернеті є те, що людина повинна ним користуватися.
Тобто, якщо людина не користується всесвітньою мережею, то знайти людину в інтернеті цими способами практично не можливо. Велику роль відіграє повнота інформації, якою ви володієте. Чим більше вам відомо про людину, яку необхідно знайти, тим вище шанси на успіх.
Матеріал, наведений у статті, не претендує на повноту викладу інформації у сфері пошуку людей за допомогою мережі інтернет.

Для початку необхідно згадати або дізнатися якомога більше даних про людину, яку потрібно знайти. Зокрема це така інформація, як прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, місто (народження, проживання), адреса електронної пошти, номер телефону, друзі чи колеги по роботі, місце навчання (школа, інститут) і так далі. Власне, чим більше відомо про об'єкт пошуку, тим вища ймовірність його знайти.

Як знайти людину через пошукові системи

знайти людину пошукСпочатку спробуємо ввести дані в пошукові системи, такі як Yandex.ru, Google.com, Yahoo.com, Rambler.ru. Ці пошукові системи є повнотекстовими, тобто шукають інформацію щодо змісту сайту, а не за ключовими словами або назвою сайту. Для початку достатньо набрати прізвище та ім'я.
Знайти людину в результатах пошуку досить складно, до того ж у нього може виявитися відомий тезка, але не неможливо, за умови, що вона там є. У будь-якому випадку переглядати результати пошуку далі 4-5 сторінки не доцільно. Якщо результатів багато, можна шукати людину, комбінуючи прізвище та ім'я з датою народження, місцем навчання, місцем проживання і так далі. Можна також шукати людину, наприклад, за датою народження і місту, за місцем навчання, за адресою електронної пошти. Для того щоб відсіяти схожі результати при пошуку, укладіть свій запит в подвійні лапки.

Як знайти людину використовуючи соціальні мережі

знайти людину соцмережіЯкщо знайти людину не вдалося, можна пошукати інформацію в соцмережах. Справа в тому, що сторінки з соціальних мереж не завжди потрапляють у пошукові системи, і відповідно дані з них знайти неможливо. Для того щоб скористатися пошуком, в більшості соціальних мереж потрібна реєстрація. Цілком можливо, що знайти людину в інтернеті вдасться саме через соціальні мережі. Найбільш поширені - Вконтакте, Однокласники, Мій Світ, Livejournal, Facebook, Twitter.

Як знайти людину через месенджери

знайти людину месенджери Знайти людину в інтернеті можна також за допомогою різних «месенджерів», за умови, звичайно, що людина ними користується. Можна задіяти і їх ресурси. Месенджери, це програми, які дозволяють обмінюватися миттєвими повідомленнями, передавати і отримувати файли, розмовляти через мережу, проводити відео конференції. Наприклад, можна спробувати знайти людину через такі інтернет месенджери, як Mail.Ru Агент, ICQ, Windows Live, Skype, Yahoo!Messenger. Повний список месенджерів можна знайти в пошукових системах.

Як знайти людину за допомогою телефонних довідників

знайти людину телефонЯкщо відомо місто, в якому проживає людина, як варіант, скористайтеся онлайн довідником телефонних номерів даного міста. Метод ефективний, якщо у людини, яку потрібно знайти, прізвище не часто зустрічається. У мережі досить багато довідників, які можна знайти, використовуючи пошукові системи. Наприклад, довідник телефонних номерів spravkaru.net містить дані про абонентів України, Росії, Білорусі, Казахстану, Латвії, Молдови.

Пошук людини через спільних знайомих

знайти людину друзі Якщо попередні кроки не принесли бажаного результату, спробуйте знайти людину через спільних знайомих. Повторіть попередні кроки, пов'язані з пошуком в соціальних мережах та інтернет месенджерах. Можливо, ви знайдете людей, які допоможуть відшукати потрібну людину, або виявите предмет свого пошуку у кого-небудь в друзях.

Як знайти людину по фотографії

 знайти людину фоторгафія Можна спробувати знайти людину в інтернеті по фотографії. Наприклад, скористатися сервісом пошуку за графічним зображенням, таким, як tineye.com або пошуком по картинках від пошукової системи Google - images.google.com. Ймовірність пошуку не дуже висока, але спробувати все ж варто.

Ну і на останок слід зазначити, що якщо знайти людину в інтернеті все таки не вдалося, можна спробувати відправити запит на сайт "Жди меня", цілком можливо хтось зможе допомогти вам у пошуку, або вдатися вже до офлайнових способів пошуку потрібної вам людини.