ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ПРИВАТНОГО ДЕТЕКТИВА

детективне агентство

Корисна інформація

Детективи агентства не працюють на результат. Ми правдиво і достовірно відображаємо ті факти, які були зафіксовані під час зовнішнього спостереження.

Однак, агентство не може гарантувати або обіцяти клієнту, який-небудь конкретний результат спостереження. Детективи ніяк не впливають на події, що відбуваються. Вони їх документально фіксують і потім передають клієнту.

Наприклад, ви взяли день спостереження за своєю другою половиною, в упевненості, що він або вона піде "на ліво". Однак, цього не сталося. В даному випадку, ми всерівно беремо повну вартість, оскільки дана подія від нас не залежить.

Іншими словами, ви оплачуєте певний час зовнішнього спостереження, а детективи агентства його відпрацьовують.
Вартість послуг детективного агентства

вартість послуг приватного детективаВартість послуг приватного детектива залежить від кількості задіяних детективів, автомобілів, супутніх витрат і витраченого часу на вирішення поставленого завдання.

Повнота і достовірність інформації наданої приватному детективу, а також сприяння, безпосередньо знижує терміни виконання поставлених завдань, а значить, економить Ваші матеріальні засоби.

Кожен випадок звернення до агенції розглядається детективами індивідуально. Залежно від поставленого завдання, розраховується, який ресурс необхідно задіяти. Виходячи з цього, визначається вартість години спостереження.

Стандартний склад нашої групи приватних детективів - дві машини і чотири детектива. При необхідності склад може бути збільшений.

Наше агентство пропонує по-годинне спостереження (мінімальний час - 2 години), 12-ти годинне спостереження і цілодобове спостереження. У вартість послуг агентства входить надання звіту і фото-відеоматеріалів.


Детективне агентство Києва ФІЛІН, дотримується середньої цінової політики на ринку.


Ви без проблем, можете дізнатися вартість послуг детективного агентства за допомогою телефонного дзвінка, електронної пошти, або використовуючи такі месенджери, як - Viber, WhatsApp, Telegram, Skype, QQ і FaceTime.

Варіанти оплати послуг агентства

Вартість послуг приватного детектива Оплатити послуги детективного агентства можна за допомогою наступних варіантів:
Перший варіант оплати - готівковий розрахунок, при особистій зустрічі з детективом агентства.
Другий - за допомогою таких систем грошових переказів, як: Western Union, MoneyGram, RIA, ТYME, MoneyPolo, Приват24

Приватні детективи агентства починають роботу по Вашій справі тільки на умовах передоплати, мінімум 50%. По завершенню роботи Ви отримуєте звіт у вигляді фото-відеоматеріалів і платите решту суми, позначеного гонорару. Передоплата необхідна для оплати витрат, які несуть приватні детективи.

Якщо агентство вже мало позитивний досвід роботи з вами, можливо виконання робіт без передоплати. Оплата відбувається по факту виконаних робіт.

Передоплата береться агентством тільки в тому випадку, коли є повна впевненість, у виконанні поставленого завдання.

Детективне агентство не береться за вирішення питань, цілі яких конкретно не ясні, або оплата вартості послуг приватного детектива залежить від отримання конкретного результату (робота на результат без оплати витрат).

Обумовити орієнтовну вартість послуг приватного детектива Ви можете, зв'язавшись з приватним детективом по телефону, за допомогою месенджерів, або написавши листа на електронну пошту.
Якщо питання не терпить зволікання, скористайтеся телефоном. Остаточна вартість послуг приватного детектива буде обговорена або при особистій зустрічі, або після уточнення всіх деталей і нюансів.

Чи можливе зниження вартості послуг приватних детективів?

Так, можливо. Якщо для вирішення поставленого завдання не потрібне проведення зовнішнього спостереження на протязі 12 годин, ми можемо запропонувати погодинну оплату вартості послуг приватних детективів. Кінцева ціна послуг, в цьому випадку буде менше. Мінімально можливий час – дві години.

При замовленні великого обсягу робіт, агентство готове надати знижку на послуги, які пов'язані з використанням зовнішнього спостереження.

ціна послуг детективаНаші приватні детективи володіють достатнім досвідом і професіоналізмом для того, що б самостійно розробити свою якісну і менш витратну схему вирішення будь-якого питання, оскільки зацікавлені в довгостроковому співробітництві з кожним клієнтом.

 

Вартість послуг приватного детектива - опис

Вартість послуг приватного детектива залежить від складності та кількості поставлених Вами завдань. Від цього залежить, скільки сил і коштів необхідно задіяти для отримання бажаного результату, визначити наявність або відсутність супутніх фінансових витрат, так як поставлена задача може вирішуватися відносно просто, а може бути практично не реальною. Щоправда, виходячи з особистого досвіду, можна сказати, що при достатньому фінансуванні і грамотному підході немає нічого не реального.

Нашою командою було проведено ціновий моніторинг ситуації, що склалася на ринку. На сьогоднішній день розкид цін на ринку детективних послуг (мається на увазі зовнішнє спостереження) складає в середньому плюс-мінус 50-70у.о. Мінімально запропоновані ціни на послуги приватних детективів (зважаючи на специфіку роботи), можуть "помістити" в себе максимум двох детективів і одну машину.

Чи можна провести зовнішнє спостереження таким складом? Теоретично так, якщо правильно складуться зірки, перед детективами перейде дорогу чоловік з повними відрами, за яким біжить триколірна кішка. Насправді проблема не в тому, що такі детективи не професіонали своєї справи. Просто працюючи таким складом досить легко втратити об'єкт, особливо якщо він пересувається на авто (даі, пробки, швидка їзда зі змінами смуг руху і т.д.) або що гірше, розсекретити захід. До того ж не всі місця перебування будуть відпрацьовані в наслідок малого складу групи.

Хто винен? В принципі робота провалена в результаті залучення малої кількості детективів і через бажання замовника заощадити на вартості послуг приватного детектива. У підсумку ви отримаєте звіт, який мало відповідає реальності, і в якому, по суті, збігається тільки час виходу та повернення. Плюс цілком можливий «розбір польотів».
До слова про втрати. Втрати завжди були, є і будуть, незалежно від ціни послуг та складу групи. До цього потрібно нормально ставитися і при залученні достатньої кількості сил і грамотного підходу, Ви все одно отримаєте якісний результат.

 

Ціни на детективні послуги, пов'язані із зовнішнім спостереженням, не з дешевих, проте, якщо Вам цікавий якісний результат, не слід на них економити.