СТЕЖЕННЯ ЗА ЛЮДИНОЮ

детективне агентство

Стеження за людиною - комп'ютер

стеження за людиноюВ даній статті розглянуто безкоштовний, тобто доступний кожному, спосіб стеження за людиною. Стаття носить інформативно-пізнавальний характер, і як говориться - попереджений, значить озброєний. Розглянуто методи використання, а також виявлення та усунення, такого способу стеження за людиною. У викладеному матеріалі навмисне не наводяться назви програм і виробів, хоча їх без проблем можна знайти в гуглі і безкоштовно завантажити з просторів інтернету. Використання програм шпигунів, як і програм які виявляють програми шпигуни, так само докладно описано в інтернеті і не вимагає спеціальних знань. І так, розглянемо, до чого дійшов прогрес.

Стеження за людиною - можливості програм шпигунів

Комп'ютер досить міцно увійшов у життя людини, попутно забираючи наш вільний час. Ми граємо, зберігаємо фото і документи, листуємося електронною поштою, спілкуємося через соціальні мережі, подорожуємо по інтернету в пошуках новин, цікавих ігор, потрібних програм або німецьких короткометражок.

Чи можна його використовувати для стеження за людиною?
Можна і ще як. Практично будь-яка програма-шпигун здатна зберегти таку інформацію, як: запуск додатків і відкриття вікон, адреси відвіданих сайтів, текст буфера обміну, запис всіх натискань клавіш із зазначенням програми (привіт паролям), історію повідомлень (ICQ, Skype текстовий чат, Mail.Ru Агент, QIP, AIM, Windows Live Messenger та інші), робити знімки екрану через вказаний проміжок часу. До слова не поганий перелік, якщо цікавить стеження за людиною.

Програми здатні відсилати звіти на вказану адресу електронної пошти. Подібний шпигун не видно ні в системному треї, ні на панелі завдань, ні в меню "Пуск", ні в списку встановлених додатків, ні в папці Program Files, ні в списку запущених програм. Спосіб установки - прямий доступ до комп'ютера, електронна пошта, інсталяція програм які містять в собі програму шпигун
Приміром, зайшов хлопець до дівчини книжки почитати, і поки вона варить каву, він їй флешку в комп, а заодно і антивірусу може дати відпочити хвилини дві. Потім додому, відкриває свою поштову скриньку разом з пивом і сухариками, і знову здрастуйте - переписка, паролі, скріншоти екрану, інтернет сторінки, з ким спілкується і т.д. і т.п. Що ж робити дівчині?

Програми антишпигуни

Знову інтернет в допомогу. В даному випадку потрібна програма антишпигун. Сенс полягає в тому, що антивіруси та фаєрволи не завжди можуть відстежити всі типи шкідливих програм. Так що краще разом з ними використовувати і спеціально створений для цих цілей софт. Антишпигуни разом з функцією видалення шпигунських програм, мають здатність знаходити й інший шкідливий софт. Такими шкідливими програмами можуть бути шкідливі доповнення до браузерів, агресивна реклама, різні номеронабирачі, шахрайські програми, сайти-паразити та інше.

Програми антишпигуни теж легко знайти, причому деякі мають безкоштовну ліцензію. Приміром, Spybot, не вважайте за рекламу. Суть таких програм, знаходити програми шпигуни, які спрямовані на стеження за людиною або на копіювання різних Ваших даних, та знищувати їх. В одно час такі програми не допускають інсталяцію шпигунів на комп'ютер.

Стеження за людиною - веб камера

стеження за людиною 1 На додаток пару слів про веб камери. Деякі моделі веб камер мають постійно палаючий світлодіод-індикатор (чим не подарунок до дня народження), а деякі його не мають зовсім. До прикладу, на багатьох моделях ноутбуків немає світлової індикації включення вбудованої веб камери.

Таким чином, використовуючи необхідний софт, їх можна використовувати для стеження за людиною, отримуючи ще й «живу» картинку на додаток до всього перерахованого вище. Не варто забувати і про бездротові веб камери, які не вимагають прямого проводового підключення до комп'ютера. Радіус їх дії не великий, але все ж.

Чи існують способи сто процентною захисту від стеження такого роду? Складне питання, на який не можна відповісти однозначно. І програми шпигуни, і антишпигуни постійно удосконалюються. Гугл, наприклад, зберігає всю Вашу історію пошуку в ньому, плюс переходи з нього на сайти. Програми, які Ви встановлюєте на комп'ютер, цілком можуть містити в собі який-небудь кейлоггер. Вочевидь, стеження за людиною, з'явилася разом із самою людиною. Звичайно, Windows 95 і заклеєна пластиром веб камера вихід, але дуже не зручний.
У наступній статті ми розглянемо, на що здатний наш постійний супутник - мобільний телефон