СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ЛЮДИНОЮ

детективне агентство

Спостереження за людиною - мобільний телефон.

спостереження за людиноюНа сьогоднішній день існує ряд способів спостереження за людиною, завдяки технічному прогресу. Деякі навіть стверджують, що такі способи спостереження за людиною дешевше і точніше, ніж використання зовнішнього спостереження. Але будь-яке нововведення можна використовувати двояко, як на благо, так і на шкоду. Причому деякі методи, при грамотному підході, можна використовувати проти спостерігача.
Розглянемо деякі прийоми спостереження за людиною за допомогою мобільного телефону, і можливості їх виявлення.
У статті розглянуто способи спостереження доступні кожній людині. Тому способи, пов'язані з використанням спеціалізованого шпигунського устаткування, створенням дублікатів сім-карти, перехопленням каналу зв'язку, використанням жучків, глушилок і так далі не розглядаються.

Спостереження за людиною - послуги мобільних операторів.

 спостереження за людиною 1 Найпростіший спосіб використання мобільного телефону в якості спостереження за людиною, це підключити послугу мобільного оператора, спрямовану на отримання даних про місцезнаходження сім-карти мобільного телефону. Спосіб і приклади описані в статті «Як простежити за дружиною, чоловіком». Виявити такий спосіб можна, зателефонувавши оператору з метою уточнення підключення телефону до цієї послуги.
Припустимо, підключений, що далі? Можна посваритися, але це безглуздо. Людина, яка організувала таке спостереження за Вами, через час знайде інший спосіб спостереження, і не факт, що на цей раз ви про нього дізнаєтесь. Як варіант, можна купити інший телефон (зберігаємо на роботі або в машині), потім у потрібний час включаємо переадресацію з основного на цей і справа в капелюсі. Основний на роботі, або де треба, там його буде фіксувати оператор для спостерігача, а ви з другим, там, де вам потрібно. До того ж друга половина завжди може зателефонувати вам «на роботу».
Реальний випадок. Чоловік виявив «маячок» на своєму телефоні. Зробив, як описано вище. Потім періодично клав телефон до машини, яка їхала у відрядження і вуаля. Дружина бачить, що він прямолінійно рухається від міста до міста, насправді, як показало зовнішнє спостереження, зворотно-поступово в сусідньому районі, розповідаючи при дзвінках, яка важка дорога. Таке ось у неї вийшло спостереження за людиною. Для максимального ефекту, бажано використовувати разом з послугою «підміна номера», що б і дружині можна було подзвонити «з відрядження».

Спостереження за людиною - шпигунські програми.

 спостереження за людиною 2 Як варіант, можливо організувати спостереження за людиною за допомогою різних, мобільних програм шпигунів. Такі програми здатні: передавати вхідні та вихідні смс з телефону спостережуваного, журнал вхідних і вихідних дзвінків, координати телефону (стільникові вишки, GPS), здійснювати аудіо-запис розмов і аудіо-оточення телефону.
Людина, яка збирається спостерігати, повинна мати доступ до вашого телефону, для установки таких програм або може подарувати вам новий мобільний, попередньо встановивши на нього шпигунську програму (класика). Такий собі подарунок на двох, половині модний телефон, собі всі дані з нього. Виявити програму спостереження за людиною, не фахівцеві, досить складно. Побічно можна визначити по збільшенню расходів, якщо передача організована через смс, або по збільшенню інтернет трафіку, зниженню доступної пам'яті. Ще менш точно по швидкості розряду акумулятора, його нагріванню. Антивірусні програми теж не сто процентний варіант. Повнє скидання до заводських налаштувань, плюс очистка всієї пам'яті - варіант, але за допомогою нього не дізнаєшся, чи був шпигунський софт на телефоні.
На сьогоднішній день сто процентний варіант захисту від спостереження такого роду, це мобільний гривень за чотириста, тобто без будь-якої операційної системи. Власне кажучи, чим «крутіше» мобільний, тим більше різноманітного софта, спрямованого на стеження за людиною, можна в нього поставити. Вихід? Якщо від другої половини - другий телефон, що знаходиться поза домом. Можна ж інколи забути телефон на роботі, в машині, гаражі або може сісти батарея в потрібний момент у вашого основного телефону.
До речі, якщо телефон вимкнений, це ще не означає, що він не працює. Що б напевно не працював, потрібно вийняти акумулятор. А що б бути впевненим, що ваш телефон в даний момент точно нікому нічого не передає, загорніть його в звичайну алюмінієву фольгу.

Як видно з наведених прикладів, засоби спостереження за людиною, можна використовувати і проти спостерігача, вводячи тим самим його в оману. З розвитком прогресу вдосконалюються і різні способи спостереження. Ймовірно спостереження за людиною, виникло одночасно з самою людиною. Але одне породжує інше. Удосконалюються і способи їх виявлення і захисту. Буває так, що спостерігач думає, що він рибалка, а насправді риба.

На сьогоднішній день, як втім, і у всі часи, зовнішнє спостереження було найбільш інформативним і точним джерелом інформації про людину.