РОЗДРУКІВКА ДЗВІНКІВ

детективне агентство

З практики детективного агентства

Досить часто клієнти детективного агентства просять надати їм деталізацію дзвінків чоловіка або дружини (незважаючи на те, що це незаконно і агентство такими послугами не займається).

Як показує практичний досвід, в більшості випадків у другої половини є ще один мобільний телефон (наприклад в машині, гаражі, на роботі), або спілкування відбувається за допомогою різних інтернет месенджерів (ICQ Mobile, WhatsApp, Viber, Skype і т.д.), встановлених в мобільному телефоні (звичайні СМСки це вже вчорашній день). У цих випадках деталізація дзвінків абсолютно марна.

Завжди краще один раз побачити, ніж будувати здогади.

Та й чесно кажучи, з самої деталізації дзвінків не можна точно зробити висновок, що мала місце подружня зрада, де конкретно знаходилася людина в певний час і вже тим більше дізнатися, що вона там робила.
Роздруківка дзвінків - опис

 роздруківка дзвінків Роздруківка дзвінків за своєю суттю теж саме, що і деталізація дзвінків. Таким чином роздруківка дзвінків мобільних телефонів має на увазі отримання даних про власника сім-карти, номери вхідних і вихідних дзвінків, зміст текстів смс, дату і час дії, тривалості та місцезнаходження.
Про ефективність роздруківки дзвінків можна прочитати в розділі деталізація дзвінків.

Приміром, навіть якщо Ваша друга половина регулярно з кимось зустрічається пару раз на місяць, і у Вас вийшло взяти роздруківку дзвінків, не потрапивши при цьому в поле зору правоохоронних органів і не ставши жертвою шахраїв, зробити з неї висновки на 100% не вийти. Максимум якийсь не знайомий номер. Це за умови, що у Вашої половини всього з десяток контактів в записнику телефону, а якщо хоча б з півсотні, та правильно підписаний - шансів нуль.

А якщо у половини два телефони чи домовилися за пару днів? А може просто був або була проїздом в зазначеному місці? Може просто друзі і періодично п'ють каву разом (до речі реальний випадок з практики)? Або може Ваша половина в таких випадках не користується мобільним?

Як видно роздруківка дзвінків породжує більше запитань, ніж відповідей, які може дати зовнішнє спостереження з використанням відео-фото зйомки. Зовнішнє спостереження здатне не тільки підтвердити або спростувати будь-які сумніви, то також і зафіксувати їх.

Існує ще категорія людей, яка набирає в пошукових системах щось подібне - безкоштовна роздруківка дзвінків або роздруківки дзвінків безкоштовно. Тут коментарі зайві, людина яка дає роздруківку дзвінків, вже порушує закон і потрапляє під певні санкції. Навряд чи хтось буде ризикувати (роботою, кар'єрою, репутацією) безкоштовно, до того ж регулярно.
Існує також категорія шахраїв, яка взявши гроші або їх частину (як аванс) просто зникне, або роздруківка дзвінків буде далека від оригіналу. Тут також буде доречним нагадати про правову сторону роздруківок мобільних телефонів.

Роздруківка дзвінків - правова сторона

Роздруківка дзвінків з правового боку - порушення ст.31 Конституції Україні, яка гарантує громадянам таємницю телефонних розмов; ст.163 КК України в якій за порушення таємниці листування, телефонних переговорів, передбачена максимальна санкція у вигляді обмеження волі до трьох років; ст.182 КК України за незаконне збирання, зберігання, використання або поширення конфіденційної інформації - та ж максимальна санкція.

Підіб'ємо підсумок. Роздруківка дзвінків сама по собі не зможе підтвердити або спростують Ваші здогадки. Існує також ймовірність потрапити в руки шахраїв або поле зору правоохоронних органів. Якщо Ви все ж зважилися діяти в даному напрямі, може краще не набирати в пошукових системах - роздруківка дзвінків мтс, роздруківка дзвінків київстар, а звернутися до послуг приватного детектива?
Фахівці, працюючи в правовому полі, володіючи достатньою практикою і професіоналізмом, не втручаючись в особисте життя, зможуть за допомогою фото-відео зйомки на 100% підтвердити або спростувати Ваші побоювання. І не факт, що дорожче.