ПРИВАТНИЙ ДЕТЕКТИВ

детективне агентство

Для чого потрібен приватний детектив?

приватний детективПриватний детектив - це не лише професіонал своєї справи, але і як правило відмінний психолог, з яким можна поділитися своїми проблемами або звернутися по допомогу при пошуку інформації, яку самостійно знайти маловірогідно.

Дуже часто, звернення по допомогу до приватного детектива стає вирішенням різних життєвих питань. У нашому житті бувають ситуації, коли не звернешся по допомогу до друзів, колег по роботі і не обговориш у сімейному колі.

Нам не хочеться виносити сміття з хати, тим більше що наші тривоги і побоювання можуть виявитися помилковими, а збиток сімейному благополуччю, репутації, взаємовідношенню з дітьми, стосункам з офісними співробітниками і тому подібне, може бути непоправним.

Причини, по яких використовують послуги детективів, можуть бути різні. Приміром:

  • - "випадково" виявлена СМСка в телефоні другої половини;
  • - часті відрядження, або затримки другої половини в офісі;
  • - не адекватна поведінка дитини;
  • - бажання знайти людину, зв'язок з якою давно втрачений;
  • - перевірити дані, вказані про себе користувачем на сайті знайомств;
  • - зміни в поведінці чоловіка або дружини;
  • - необхідно переконатися у благонадійності людини при прийомі на роботу;
  • - потрібна упевненість в доброчесності людини, якій довіряєте нагляд за своїми дітьми;
  • - підтвердити або спростувати факт наявності стеження за вами;
  • - в інших життєвих аспектах.

Одним з варіантів рішення таких ситуацій, може бути звернення до не зацікавленої третьої особи. Цією особою є приватний детектив чи детективне агентство.

Приватний детектив делікатно, не вторгаючись в особисте життя людини, яка Вас цікавить, і не принижуючи її гідності проведе зовнішнє спостереження за її поведінкою і оточенням, а також виявить її інтереси в області, що цікавить Вас. Інформація, отримана в наслідку роботи агентства, допоможе підтвердити або спростувати різні припущення або побоювання.

Послуги детективів використовують для перевірки, доказу, пошуку, збору або спростування різного роду інформації.
Один з варіантів отримання необхідних відомостей - зовнішнє спостереження, з використанням технічних засобів. Під час проведення такого заходу детективи надають інформацію у вигляді фото-відеоматеріалів, що відображають усі ключові моменти спостереження.

Отримані таким чином дані, допоможуть прийняти Вам правильне рішення, в ситуації, що склалася.

Приватний детектив - короткий опис роботи

Як правило, перед початком надання якої-небудь з послуг приватний детектив повинен зустрітися з Вами особисто. Зустріч потрібна для того, щоб вислухати Вашу точку зору, погоджувати заходи для вирішення поставлених завдань, а також приватний детектив запропонує інші варіанти і способи досягнення бажаної мети з їх перевагами і недоліками. Попередня бесіда з клієнтом абсолютно безкоштовна.

Проте, цілком можлива робота з клієнтами дистанційно і анонімно. Приміром, якщо клієнт знаходиться в іншому місті, за кордоном, не хоче афішувати власне ім'я і так далі.

Сплатити послуги детективів можливо при зустрічі, або через системи грошових переказів - Western Union, MoneyGram, RIA, ТYME, MoneyPolo, Приват24.

Наші приватні детективи дорожать власною репутацією, оскільки жодна рекламна кампанія не зрівняється з особистими рекомендаціями клієнта.

При зверненні в наше детективне агентство, ми гарантуємо повну конфіденційність вашого звернення достовірність і повноту отриманій інформації, індивідуальний підхід, розуміння детективами вашої ситуації.

Детективне агентство відкрите 24 години в добу і 7 днів в тиждень, без вихідних і святкових днів. Для отримання безкоштовної консультації, використайте контактні телефони, форму зворотного зв'язку, або такі мессенджеры, як Viber, WhatsApp, Telegram, Skype і FaceTime
Територіальне місцезнаходження приватних детективів Київ. При необхідності, можливе надання послуг, у будь-якому регіоні України.