Мобільні та стеження за дружиною, чоловіком

детективне агентство

Чи можливо простежити за дружиною, чоловіком завдяки мобільному?

простежити за чоловіком дружиною У даній статті ми розглянемо, чи можливо простежити за дружиною або чоловіком (підлітком), за допомогою мобільного телефону, без установки на нього додаткових програм. Станом на сьогоднішній день два оператори мобільного зв'язку пропонують нам такий вид послуги.
Це послуги Київстар «Маячок» та МТС «Дитина під наглядом» .
Обидва сервіси позиціонуються операторами мобільного зв'язку як сімейні, тобто можливість дізнатися, де знаходитися дитина, старі родичі і т.д.

Для активації даного сервісу необхідно відправити смс підтвердження з телефонного номера, за яким потрібно простежити. Якщо наприклад цікавить стеження за дружиною або чоловіком, то не складе труднощів підібрати такий момент, коли відправивши запит з одного телефону, самим же відправити згоду з іншого. Більше ні яких смс, ні від Київстар «Маячок», ні від МТС «Дитина під наглядом» приходити не буде (на протязі часу, встановленного оператором).

Трохи технічної інформації, для бажаючих простежити за дружиною або чоловіком . В обох випадках спостереження ведеться тільки між абонентами одного оператора. Робота сервісу заснована на обчисленні відстані від sim-карти абонента, за яким необхідно простежити, до базових станцій оператора мобільного зв'язку.

Щільність розміщення базових станцій зазвичай в містах - 200-500 метрів, за містом - кілометр і більше.

Нижче представлені результати тестування даної технології в місті і за містом. Зеленої точкою показано реальний стан мобільного телефону на карті.

київстар маячокМТС дитина під наглядом

«Маячок» та «Дитина під наглядом» - висновок.

Отже, чи можна простежити за чоловіком, дружиною (підлітком) за допомогою послуг Київстар «Маячок» та МТС «Дитина під наглядом» ?

Відповідь залежить від того, яка точність розташування об'єкта спостереження, Вам необхідна. Приміром, чоловік сказав, що їде у відрядження в одне місто, а «б'ється» інше, то так. Якщо ж дружина зустрічається зі своїм таємним поклонником через дорогу біля своєї роботи, (або підліток замість школи, п'є пиво в сусідньому садку) то ні. Дійсно, в місті в зазначену оператором область, потрапить пару кварталів і десятка два-три будинків.

Висновок, з такої точки зору, як стеження за дружиною, чоловіком, можна точно визначити, в якому місті, а також його районі знаходитися особа. Неможливо точно визначити вулицю і відповідно номер будинку.
До того ж, існують послуги переадресації, або наприклад, у Вашої половини може бути другий телефон, а основний можна іноді «забути» вдома або в гаражі (офісі).