ПРОСТЕЖИТИ ЗА ЧОЛОВІКОМ

детективне агентство

З практики детективного агентства

Досить часто клієнти детективного агентства просять надати їм деталізацію дзвінків чоловіка (незважаючи на те, що це незаконно і агентство такими послугами не займається).

Як показує практичний досвід, в більшості випадків у другої половини є ще один мобільний телефон (наприклад в машині, гаражі, на роботі), або спілкування відбувається за допомогою різних інтернет месенджерів Telegram, WhatsApp, Viber, Skype і т.д., встановлених в мобільному телефоні (звичайні СМСки це вже вчорашній день). У цих випадках деталізація дзвінків абсолютно марна.

Завжди краще один раз побачити, ніж будувати здогади.

Та й чесно кажучи, з самої деталізації дзвінків не можна точно зробити висновок, що мала місце подружня зрада, де конкретно знаходилася людина в певний час і вже тим більше дізнатися, що вона там робила.
Зрада чоловіка. Опис послуги.

простежити за чоловікомБажання знати, чим зайнята друга половина, цілком природно. Жінка не може, щоб у неї під носом відбувалося щось загадкове або викликало питання без відповідей. Для жінки, властиво про все гарненько довідатися і отримати відповіді на свої питання, навіть якщо потім все піде прахом.

Намір простежити за чоловіком, найчастіше грунтується на інтуїції, яка підказує, що у ваших стосунках щось змінилося.

Погодьтеся, що зрада чоловіка - це завжди несподівано і дуже болісно, як би ви не були готові до можливої зради, з боку коханого. Від зрад ніхто не застрахований, ні чарівні красуні, ні старанні розумниці, ні зразкові хазяйки, ні майстерні коханки.

З практики, можна сказати, що зраду чоловіка можливо виявити і без стеження за чоловіком, треба лише більше спостережливості. Проте, найяскравіше проявляється вона тільки тоді, коли у чоловіка зав'язався з кимось роман і в його стосунках з іншою жінкою відбувається цукерково-букетний період.
Коли ж зрада сталася один раз - у відрядженні, на п'яній вечірці, або ж це дуже давня знайома, стосунки з якою відбуваються не часто, вам буде важчий все з'ясувати.

Якщо завдяки інтуїції, у вас виникло бажання простежити за чоловіком, детективи нашого агентства зможуть допомогти, у вирішенні цього питання.

При зверненні в наше детективне агентство, ви завжди можете розраховувати на розуміння вашої ситуації детективами, індивідуальний підхід до вирішення вашого питання, а також абсолютну конфіденційність, при проведенні будь-яких заходів.

Під час стеження за чоловіком, детективи агентства в обов'язковому порядку роблять фото-відео фіксацію усіх ключових моментів спостереження :

  • - пересування чоловіка як пішки, так і на авто;
  • - його контакти з третіми особами;
  • - характер поведінки чоловіка, при спілкуванні з третіми особами;
  • - розпорядок дня чоловіка у відрядженні, на відпочинку;
  • - поведінка чоловіка на вечірці, в кафе, ресторані;
  • - місця перебування (магазини, ресторани, салони, готелі);
  • - зняття готівки у банкоматі;
  • - зроблені покупки і т. д.;

Іншими словами, якщо ви інтуїтивно відчуваєте, що щось не так, але у вас немає доказів зради чоловіка, ми можемо простежити за чоловіком і надати вам фото або відео докази факту зради. Або ж навпроти, надамо докази того, що ваші побоювання марні (приміром, затримки на роботі, пов'язані саме з робочими моментами, а не з походами до коханки).

У будь-якому разі, надана нашим детективним агентством інформація, допоможе вам прийняти правильне рішення у цьому питанні.

До речі, в мережі інтернет описано багато ознак зради чоловіка.

Проте, якщо зрада чоловіка була разовою, то ознаки зради визначити практично неможливо.
Приміром, у відрядженні, під час відпочинку, або ваш чоловік і пані, з якою він змінював, розійшлися, як в морі кораблі: разовий секс не перейшов в стосунки - ні тобі дзвінків, ні смс, ні таємних зустрічей.

Якщо ж зустрічі носять регулярний характер, вони звичайно помітніші, це і зміна поведінки чоловіка, його зовнішності і звичок, а також, зміна сімейного бюджету. Але, усі ці ознаки носять непрямий характер.

У свою чергу фото-відео матеріали, є безперечним доказом тих подій, які мали місце, під час спостереження за чоловіком. І якщо чоловік вважає вас параноїком, ви зможете покласти на стіл декілька фото, і довести зворотне.

 


Якщо вам необхідно простежити за чоловіком, наші приватні детективи зможуть надати необхідну достовірну інформацію, з дотриманням повної конфіденційності, при вирішенні цього питання.