ПРОСЛУШКА МОБІЛЬНОГО

детективне агентство

Прослушка мобільного телефону

прослушка мобільногоПрослушка телефону має на увазі під собою незаконне зняття інформації з каналів зв'язку, за винятком тих випадків, які передбачені Законами України та віднесені до компетенції правоохоронних органів.

Багато людей вважають, що розвіяти свої побоювання про надійність ділового партнера, вірності чоловіка, порядності домробітниці, няні, гувернантки їм допоможе прослушка мобільного телефону.

У пошукових системах інтернету популярні такі запити, як: прослушка мобільного телефону, прослушка через мобільний, скачати прослушка телефону, безкоштовна прослушка мобільного, тощо.

Швидше за все дані дії, пов'язані з бажанням прослухати телефон (чоловіка, дружини, ділового партнера), не принесуть Вам бажаного результату, тому що:

По-перше жодне нормальне, особливо хочеться підкреслити це слово нормальне, детективне агентство не стане займатися подібним, так як це є прямим порушенням прав і свобод, які гарантуються громадянам Конституцією України (ст. 31) та охороняються нормативно-правовими актами України (ст.163, ст.182, ст.359 КК України тощо), а також безумовно зіпсує собі репутацію і припинить своє існування.

По-друге у особи що Вас цікавить, якщо за нею є грішок, швидше за все є інший, не відомий для Вас номер телефону.

По-третє якщо ж Вам все-таки вдасться отримати цю інформацію, вона не розставить всі крапки, лише побічно підтвердить або спростує побоювання. Так як будь-яку розмову (СМС), можна сформулювати як жарт, невинний флірт і т.п., але факт як такий зафіксовано не буде.

Також існує велика ймовірність того, що Ви потрапите в руки шахраїв, які видають себе за приватних детективів, або за детективні агентства, які за відносно невелику плату пропонують: програми для прослушки ; програми-шпигуни для телефонів (працюючих на різних операційних системах, обіцяючи Вам повний контроль власника, його розмов, СМС, та його місця розташування); або переконують, що Вам допоможе роздруківка дзвінків.

Інформацію, яка Вас цікавить, можна отримати не виходячи за межі правового поля, використовуючи послуги приватного детектива, які допоможуть не тільки зберегти конфіденційність, а й документально зафіксувати конкретні факти, якщо вони мають місце. Даний крок також виключить ймовірність потрапити в руки шахраїв.