ПОСЛУГИ ДЕТЕКТИВНОГО АГЕНТСТВА - ПОСЛУГИ ПРИВАТНОГО ДЕТЕКТИВА КИЇВ

детективне агентство

Корисна інформація

При проведенні різних заходів, детективами детективного агентства "Філін", в обов'язковому порядку виконується фото-відеозйомка усіх ключових подій, які відбуваються під час спостереження.

Фото-відеозйомка є документальним підтвердженням подій, які відбувалися під час спостереження.

Зйомка здійснюється у будь-яких загальнодоступних місцях.
Послуги детективного агентства:

подружня зрадаПодружня зрада

даний вид послуги приватного детектива спрямований на виявлення або підтвердження фактів подружньої зради, а також фото-відео фіксацію доказів, які підтверджують або спростовують наявність самих фактів подружньої невірності.

Знайти людинуЗнайти людину

приватні детективи агентства допоможуть вам знайти людину, контакти з якою в силу яких-небудь причин було втрачено (близьки родичі, однокласники, однокурсники, друзі дитинства, просто знайомі, в інших віпадках).

перевірка інформаціїПеревірка інформації

приватні детективи агентства проведуть комплексну перевірку персональної інформації особи, яка залишила дані про себе, приміром, на сайті знайомств, в шлюбному агентстві, інших випадках.

послуги приватного детектива 3 Зовнішнє спостереження

основна суть даної послуги приватного детектива, полягає в спостереженні за поведінкою і характером оточення особи, яка може знаходитися в відрядженні, на вечірці, роботі, відпочинку і т.д.

пошук по номеру телефонуЗнайти людину за номером телефону

Якщо вам необхідно знайти людину за номером телефону (або навпаки, номер телефону певної особи), детективи агентства нададуть допомогу з пошуку таких відомостей. Так само, ми допоможемо зібрати додаткову інформацію про абонента.

знайти власника автомобіляПошук власника по номеру машини

детективне агентство може надати допомогу в пошуку власника автомобіля, з метою компенсації завданого матеріального збитку клієнтові, якщо його законний інтерес не суперечить громадському.

збір інформаціїЗбір інформації

детективне агентство допоможе вам у зборі необхідної для вас інформації, самостійний пошук якої малорезультативний, чи зовсім неможливий. Ця послуга агентства може бути корисною в різних життєвих ситуаціях.

послуги приватного детектива 9 фото-відеозйомка об'єкта

суть послуги приватного детектива у відео зйомці і отриманні якісних фотографій об'єкта в загальнодоступних місцях. Фотографії служать документальним підтвердженням отриманої клієнтом інформації.

послуги приватного детектива 2 Спостереження за підлітком

послуга спрямована на те, щоб дізнатися чим Ваша дитина займається у вільний (неконтрольований Вами) час, його коло спілкування, інтереси, захоплення, виявлення наявності згубних звичок (алкоголь, тютюн, наркотики і т.п.) за допомогою послуги приватного детектива (Київ).

послуги приватного детектива 5 Перевірка персоналу

спостереження за домробітницями, гувернантками, нянями, офісними працівниками, і т.д. Перевірка кандидатів при прийомі на роботу. Приватний детектив перевірить надані дані, а також визначить наявність шкідливих звичок.

послуги приватного детектива 6 Спостереження за пішим об'єктом

дана послуга приватного детектива відзначає пересування пішки, міським транспортом. Фіксуються можливі контакти з третіми особами, а також місця, які були відвідані.

послуги приватного детектива 7 Спостереження за рухомим об'єктом

за допомогою даної послуги приватного детектива можна відстежити пересування спостережуваного на автомобілі. Виконується фіксація контактів з третіми особами, місць відвідування.

послуги приватного детектива 8 Зовнішнє спостереження в іншому місті

приватний детектив відряджається в інше місто, де здійснює спостереження за об'єктом на відпочинку, діловому відрядженні і т.д. Послуга включає фото-відео фіксацію всіх ключових подій.

послуги приватного детектива 4 Контрспостереження

в даному випадку, досвід і професіоналізм приватних детективів агентства використовується для виявлення та фіксування можливих незаконних фактів спостереження за людиною та її оточенням.

 

послуги 1 Приватні детективи нашого детективного агентства працюють 24 години на добу. Територіальне надання послуги приватного детектива Київ та київська область. При необхідності можливе виконання поставлених завдань в будь-якому регіоні України. Для звернення можете використовувати електронну пошту або, що краще, скористайтеся телефоном.

Послуги приватного детектива (детективного агентства) - правовий аспект

послуги приватного детектива КиївНа сьогоднішній день детективні послуги детективних агентств, як і сама детективна діяльність в Україні не врегульовані на законодавчому рівні. Закон України «Про детективну діяльність», який мав би регулювати відносини в такій сфері послуг, як послуги приватного детектива Київ до цих пір не прийняв.
За таких обставин, що склалися на ринку детективних послуг, всі послуги приватного детектива нашого детективного агентства знаходяться у межах правового поля, яке регулюється нормами конституційного, кримінального, цивільного та адміністративного права, законами "Про адвокатуру", "Про інформаційні агентства", "Про інформацію", а також іншими нормативно-правовими актами України. У зв'язку з вищевказаним, велике прохання не звертатися до детективного агентства з питань надання таких послуг, які порушують чинне законодавство України, а саме:

послуги Детективне агентство також не займається пошуком зниклих тварин, мобільних телефонів, провокуванням подружньої зради, проникненням в приміщення і т.д.