ПОДРУЖНЯ ЗРАДА

детективне агентство

З практики детективного агентства

Досить часто клієнти детективного агентства просять надати їм деталізацію дзвінків чоловіка або дружини (незважаючи на те, що це незаконно і агентство такими послугами не займається).

Як показує практичний досвід, в більшості випадків у другої половини є ще один мобільний телефон (наприклад в машині, гаражі, на роботі), або спілкування відбувається за допомогою різних інтернет месенджерів (ICQ Mobile, WhatsApp, Viber, Skype і т.д.), встановлених в мобільному телефоні (звичайні СМСки це вже вчорашній день). У цих випадках деталізація дзвінків абсолютно марна.

Завжди краще один раз побачити, ніж будувати здогади.

Та й чесно кажучи, з самої деталізації дзвінків не можна точно зробити висновок, що мала місце подружня зрада, де конкретно знаходилася людина в певний час і вже тим більше дізнатися, що вона там робила.
Подружня зрада - суть послуги

Подружня зрадаПодружня зрада дружини або чоловіка, любовний зв'язок на стороні, невірність, є найбільш частою причиною звернення клієнтів в детективне агентство.
Приводом для звернення в агентство може послужити "випадково" побачена СМСка, затримки другої половини на роботі, зміна звичного розпорядку дня, часті відрядження або ж просто інтуїція, яка рідко підводить.

Для підтвердження або спростування фактів подружньої зради (невірності), приватні детективи детективного агентства «Філін», використовують різні форми зовнішнього спостереження.

Під час спостереження за чоловіком або дружиною детективи виконують фото-відео фіксацію всіх подій, які відбуваються в ході спостереження:

 • - пересування дружини або чоловіка, як пішки, так і на авто;
 • - контакти з третіми особами;
 • - характер поведінки, при спілкуванні з третіми особами;
 • - розпорядок дня чоловіка або дружини у відрядженні, на відпочинку;
 • - поведінка чоловіка або дружини на вечірці, в кафе, ресторані;
 • - місця перебування (магазини, ресторани, салони, готелі);
 • - покупки і т. д.;

По завершенні виконання поставлених завдань, детективне агентство надає звіт з фото-відео матеріалами про дії чоловіка або дружини за день.

При зверненні в наше детективне агентство ви завжди можете розраховувати на:

 • - абсолютну конфіденційність з моменту телефонного дзвінка в детективне агентство;
 • - індивідуальний підхід і повне розуміння детективами Вашої ситуації;
 • - достовірність та правдивість отриманої інформації, щодо наявності чи відсутності факту подружньої зради (невірності);
 • - попередню безкоштовну консультацію з приватним детективом.

Отримана в ході спостереження інформація, допоможе Вам прийняти правильне рішення що до наявності або відсутності факту подружньої зради.


зрада детектив Приватні детективи агентства, в будь-якій ситуації, допоможуть розробити і запропонувати найбільш ефективний і менш витратний план заходів, спрямований на виявлення фактів подружньої зради (невірності).


Детективне агентство має необхідний досвід і володіє технічними засобами для того, що б професійно встановити, чи має місце подружня зрада.

 


Українське детективне агентство «Філін» гарантує абсолютну конфіденційність, вашого звернення до агентства.


 

Подружня зрада - опис послуги

зрада дружина чоловікОднією з найбільш затребуваних послуг зовнішнього спостереження є подружня зрада. Клієнти досить часто звертаються з питаннями як простежити за дружиною або як простежити за чоловіком.

Виходячи з особистого досвіду, можна сказати, що побоювання таких клієнтів рідко бувають безпідставні. Правда мали місце і випадки, коли причиною затримок на роботі, відряджень та іншого була не подружня зрада, але вони займають не більше 10% від загального числа.

Технічно такий вид послуги приватного детектива як стеження за дружиною, або стеження за чоловіком, вирішується не так просто як може здатися на перший погляд, оскільки результат залежить від частоти виникнення даної ситуації.
На практиці з даного питання, результат можна отримати за день - два, а можна і десять днів витратити в порожню.

Як правило, необхідно провести ряд підготовчих заходів, для того щоб приватний детектив міг зафіксувати факт подружньої зради. Для отримання позитивного результату вкрай необхідно узгодити Ваші дії з приватним детективом.
Це допоможе детективу розробити схему вирішення поставленого завдання, отримати позитивний результат за мінімальний час, і заощадити Ваші гроші. Чим більше інформації Ви зможете надати, тим якісніше приватний детектив зможе провести зовнішнє спостереження - простежити за дружиною або чоловіком і підтвердити або спростувати факт подружньої зради.

У будь-якому випадку це має бути спільний захід, який дасть Вам результат, а не закінчиться марною тратою грошей.

Детективне агентство також може допомогти відповісти на питання: як перевірити на благовірність майбутнього нареченого або наречену, як дізнатися про зраду чоловіка, як дізнатися чи зраджує дружина, чи є коханка, як обчислити коханця і т.д.
В розділі статті представлені ознаки подружньої зради.

Приватні детективи детективного агентства «Філін» не проникають в готельні номери, дачі, квартири, сауни і не займаються зйомкою постільних сцен. Так само, ми не займаємося провокуванням подружньої зради (невірності).