СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ПІДЛІТКОМ

детективне агентство

Контроль підлітка

спостереження за підліткомПідлітковий вік, один з самих досить складних періодів в житті людини. Діти зростають, їм хочеться більше самостійності і менше контролю, з боку батьків.
Підлітки хочуть незалежності, і на спроби ними керувати часто реагують криком, ляскають дверима і закриваються у своїй кімнаті.

Авторитетом, замість батьків, стають друзі. На грунті цього, у відносинах між батьками і дорослішаючими дітьми, відбуваються різні суперечності.

У ситуації, що склалася, дуже просто вступити в смугу непотрібних конфліктів. Або навпроти, поведінка дитини може почати викликати різні питання, на які сама дитина не дає відповідей.
Підліток замикається в собі, і ви не знаєте, що з ним відбувається.

Одним з варіантів "пролити світло", на такий варіант розвитку стосунків, може стати звернення в детективне агентство.

В ході надання послуги - спостереження за підлітком, приватний детектив негласно, не принижуючи гідності, і не вторгаючись в особисте життя, проведе спостереження за підлітком в загальнодоступних місцях.

У ході спостереження за підлітком, детективи агентства, зможуть визначити такі моменти, як:

  • - поведінка підлітка зовні удома (у неконтрольований вами час);
  • - коло спілкування підлітка (інтереси, захоплення);
  • - характер стосунків у своєму колі спілкування;
  • - наявність шкідливих звичок (паління, алкоголь, наркотики, психотропні речовини);
  • - захоплення азартними іграми;
  • - наявність стосунків з другою половиною (хлопцем або дівчиною);
  • - відвідування учбового закладу (інших місць).

Після закінчення спостереження за підлітком, детективне агентство надає звіт, про проведені заходи. Звіт включає фото або відео матеріали, які служать документальним підтвердженням інформації, яку надали детективи агентства.

В результаті спостереження за підлітком Ви зможете визначити наскільки дитина правдива і відкрита в спілкуванні з Вами, а також при небажаних проявах зможете своєчасно вплинути на ситуацію.

Підлітки, навіть при усіх скачках свого настрою, можуть розуміти і приймати різні точки зору.

Самі ж заходи, що проводяться детективами, будуть побудовані таким чином, що спостереження за підлітком, буде абсолютно непомітне для самого підлітка.

Такий підхід до роботи детективів, забезпечить вашу конфіденційність і дозволить отримати достовірну інформацію, оскільки, підліток знаходитиметься в звичайному для нього середовищі і поводитиметься природно.