ПЕРЕВІРКА ПЕРСОНАЛУ

детективне агентство

Перевірка персоналу - гувернантка, няня.

перевірка персоналу Однією з причин, коли може бути потрібна перевірка персоналу , це сучасний ритм життя. Коли Ви, ділова людина, йдете в ногу з часом, більшу частину того часу, яке ми повинні приділяти своїм дітям, забирає робота. Залишається менше часу і сил, необхідних для нормального існування Вашої родини.

У вільний же від роботи час хочеться сходити в театр, оперу, кіно, провести час у колі друзів або просто відпочити, але хто догляне за дітьми? Діти це квіти нашого життя, такі улюблені й довгоочікувані, нам не все одно, як до них будуть ставитися люди, яким ми ж платимо гроші. Адже те, що у Вас немає часу - це і турбота про гідне майбутнє Ваших дітей. Задача вирішується просто, завдяки наявності таких професій як - домробітниця, гувернантка, няня.

Зараз багато агентств надають послуги з підбору домашнього персоналу і перевірка персоналу також входить в сферу їхніх послуг. Але чи можете Ви їм довіряти? Адже крім гарного резюме, приємної зовнішності та рекомендації агентства, більше про людину ми нічого не знаємо. Людині необхідна робота, агентству дивіденди, а зовнішність і взагалі може бути оманливою. Ось тут і виникає таке питання як перевірка персоналу , тобто оцінка якості тієї роботи, яку виконує наприклад, гувернантка чи няня.

Перевірити персонал, гувернантку або няню можна звичайно і самостійно, не використовуючи послуги приватного детектива, попросивши, наприклад, доглянути когось зі знайомих. Наприклад, під виглядом сторонньої людини посидіти в парку на лавочці або паралельно прогулятися зі своєю дитиною. Можна зателефонувати до попереднього роботодавця. Цілком очевидно, що крім разовості такої перевірки персоналу, вона ще й дуже вузько направлена.

Перевірка персоналу - опис послуги.

Приватний детектив здатний надати інформацію про те, як веде себе гувернантка чи няня в загальнодоступних місцях з дитиною. Адже всі вони в курсі, що вдома як правило, господарі встановлюють камери прихованого спостереження і можуть перевірити персонал, а ось на вулиці цілком впевнені, що можуть робити, що їм завгодно, без контролю і безкарно.

Приватний детектив має необхідний досвід і володіє технічними засобами для того, щоб професійно перевірити персонал, на предмет якісного виконання своїх обов'язків. До того ж виконає роботу не помітно, не плутаючись під ногами і не викликаючи підозри.
Перевірити персонал за допомогою послуги приватного детектива, можна так само на етапі прийому на роботу. Перевірка персоналу супроводжується фото-відео фіксацією.

З практичного досвіду можна сказати, що часто на прогулянках няні, гувернантки курять в безпосередній близькості від дитини. Можуть розмовляти по мобільному телефону, а дитина на майданчику надана сама собі, але ж там є гойдалки, сходи, гірки, де запросто може травмуватися дитина. Також приватним детективом був зафіксований випадок, коли няня зайшла в магазин, а дитину залишила у колясці на вулиці!

Якщо Вам необхідна перевірка персоналу (гувернантки, няні, офісні працівники), приватний детектив допоможе професійно вирішити дане питання.