ПЕРЕВІРКА ІНФОРМАЦІЇ

детективне агентство

Корисна інформація

Приватні детективи агентства при виконанні поставлених завдань, стикаються з вирішенням різних питань.
Наше детективне агентство гарантує своїм клієнтам повну конфіденційність будь-яких звернень в агентство.

Ми надаємо тільки перевірену, достовірну інформацію.
Перевірка персональної інформації

перевірка інформаціїНа сьогодні, в мережі Інтернет, знаходиться досить багато різних ресурсів, які пов'язані зі знайомством людей. Величезна кількість людей у всьому світі може вибрати собі співрозмовника або навіть майбутню другу половину.

До речі, для пошуку другої половини, існують спеціалізовані ресурси - електронні шлюбні агентства (сайти знайомств). Здавалося б, люди, які шукають собі супутника життя, мають бути щасливі, особливо ті, які відчувають в собі комплекси.

З іншого боку, ми не бачимо реального співрозмовника і покладаємося тільки на ту інформацію, яку він про себе залишив на сайті знайомств. Але, наскільки правдива така інформація? Як ми можемо перевірити персональну інформацію, яка вказана користувачем? Перевірка інформації може ще ускладниться тим, що людина знаходитися в іншому місті або навіть в іншій країні.

Приватні детективи детективного агентства "Філін" можуть провести комплексну перевірку персональної інформації особи, яка вас цікавить. Перевірка персональної інформації, за допомогою детективного агентства, це достовірний і швидкий спосіб перевірити інформацію, яка вказана на сайті знайомств.

При необхідності, детективи зможуть встановити:

 • - біографічні дані нареченого або нареченої;
 • - наявність шкідливих звичок;
 • - сімейний стан майбутньої половини;
 • - наявність рухомого і нерухомого майна;
 • - наявність судимості;
 • - як наречений або наречена проводить вільний час;
 • - коло спілкування потенційного партнера;
 • - іншу інформацію.

Слід також помітити, що разом з доступністю сайтів знайомств і шлюбних агентств, виникає й небезпека шахрайства в цій області. Приміром:

 • - використання сайтів шахраями, з метою виманити у вас матеріальні засоби;
 • - користувач може приховувати той факт, що перебуває в шлюбі, з метою знайти собі коханку або коханця;
 • - мета реєстрації полягає в пошуку гарного проведення часу, а не в серйозних намірах;
 • - повідомлення про себе свідомо неправдивій інформації (матеріальний стан, стан здоров'я, умови проживання, наявність шкідливих звичок).

Захистити себе від подібних небезпек, ви можете, звернувшись до нашого детективного агентства. Приватні детективи агентства проведуть заходи, спрямовані на перевірку персональної інформації особи, що вас цікавить. Завдяки отриманій інформації, ви зможете визначити, наскільки достовірні ті дані, які вказані на сайті знайомств.

Детективи агентства, також допоможуть з'ясувати детальну інформацію про вашого обранця, яка не вказана на сайті - фінансове положення, стан здоров'я, чи перебуває в шлюбі, наявність залежностей та шкідливих звичок, іншу інформацію, що вас цікавить.

 

Якщо у вас є необхідність в подібній послузі з перевірки персональної інформації, звертайтеся, ми допоможемо з'ясувати достовірну і правдиву інформацію.

 


Українське детективне агентство "Філін", гарантує повну конфіденційність, вашого звернення в агентство.