ОЗНАКИ ПОДРУЖНЬОЇ ЗРАДИ

детективне агентство

Ознаки подружньої зради - опис

ознаки подружньої зрадиНаведені нижче ознаки подружньої зради ні в якому випадку не є "керівництвом до дії", а лише є зібраним узагальненням характерних ознак подружньої зради. Навіть якщо у Вас збіглася половина пунктів ознак подружньої зради, це не означає, що у Вашої другої половини обов'язково хтось є.
Практично всі ознаки взяті з особистої практики і носять ознайомчий характер.
Якщо ж Ви все-таки вирішили перевірити свого чоловіка або дружину, звертайтеся, приватні детективи детективного агентства України ФІЛІН зможуть професійно підтвердити або спростувати факт подружньої зради.

Основні ознаки подружньої зради:

Мобільний телефон.При розмові Ваша друга половина виходить з кімнати і старається розмовляти, так щоб ніхто не чув. Телефон під повним контролем, тепер він не лежить де попало. Вхідні і вихідні дзвінки, а також СМС стираються - характерні ознаки подружньої зради.

Комп'ютер. Ви не можете переглянути пошту. Відбулася зміна пароля. На вході в комп'ютер з'явився пароль, на робочому столі або інших дисках, з'явилися зашифровані папки.

Зовнішність. Оновлення гардеробу. Вранці на протязі довгого часу проводить час у ванній. Почав (ла) користуватися одеколоном (духами), причому смаки можуть кардинально відрізнятися від раніше прийнятих. Зміна зачіски - можливі ознаки зради.

Затримки на роботі. Пов'язані з вирішенням робочих питань, здачею звітів і т.п. Внаслідок чого телефон не рідко в такі періоди взагалі відключений.

Лексикон.У лексиконі з'явилися нові слова - можливо, це наслідок спілкування з новим другом або подругою. Вас стали називати «сонечком», «зайчиком», «рибкою», не кажучи про те, що і зовсім можуть назвати іншим ім'ям.

Секс. Близькість стала рідкістю. Ваша половинка попросту Вас ігнорує. У сексі з'явилися раніше не відомі бажання або зовсім нові пози.

Вас не помічають. Вам рідше стали дзвонити на роботу, тоді коли Ви затримуєтеся, вже нікого не цікавить, а адже нещодавно з цього приводу міг трапитися скандал.

Відсутність вдома. Раніше не можна було витягнути з дому в гості, а зараз ваша половина пропадає. То друг чи подруга, можливо про існування яких Ви раніше й не чули, покликали в гості, на роботі з'явилося багато невідкладних справ, з'явилися відрядження. А то й зовсім раптом ваш чоловік став завзятим рибалкою - ймовірні ознаки подружньої зради.

Відхилення від звичного життєвого укладу. Раптом Ваша половина стала приділяти своїй фігурі більше уваги. Підсіла на дієту. Стала ранками бігати. Раптом у коханого (коханої) прокинулися ревнощі. Швидше за все, це почуття провини за собою. Всі ми добре знаємо, що найкраща оборона цей напад. З'явився підвищений інтерес до Вашого розпорядку дня.

Зміна смаку. У вашої другої половини несподівано відкрилися знання в області японської кухні і екзотичних вин, хоча перш влаштовувала горілка з пивом під вареники - супутні ознаки подружньої зради.

Подарунки. У коханого (коханої) з'явилися подарунки, причому їхнє походження у Вас викликає сумнів. Будьте уважні. Адже всі ми знаємо, що ні одні відносини не проходять без подарунків. Особливо варто насторожитися, якщо раптом Вам подарують одеколон або парфуми, смак яких далекий від улюблених. Можливо, це зроблено з тією метою, щоб ви не відчули різницю запаху, по поверненню половинки додому - можливі ознаки подружньої зради.

ознаки зрадиЗ практичного досвіду можна додати, що всі ознаки подружньої зради "відпочивають" у порівнянні з інтуїцією. Вона рідко підводить.