КОНТРСПОСТЕРЕЖЕННЯ

детективне агентство

Контрспостереження - різновид зовнішнього спостереження

 контрспостереження Контрспостереження - це комплекс різних заходів спрямований на виявлення та фото-відео, фіксацію незаконного зовнішнього спостереження за об'єктом, його авто, місцевістю. Контрспостереження здійснюють добре підготовлені люди, непримітної зовнішності, які пройшли підготовку в правоохоронних органах, навчені на базарі і в магазині бути покупцями, в кафе чи ресторані відвідувачами, на зупинці транспорту очікують пасажирами і т.п.

Зовнішнє спостереження вивчено такими людьми досконало, вони знають всі методи і форми, володіють фото-відео технікою, мають хорошу психологічну підготовку, відмінну пам'ять, володіють артистичними здібностями, вміють пристосовуватися до різних ситуацій. Одним словом, детективи агентства, уміють бути в різних ситуаціях непомітними, та робити свою роботу.

Контрспостереження - це виявлення фактів використання зовнішнього спостереження за допомогою способів і методів, того ж зовнішнього спостереження.

Погодьтеся, ніхто не полагодить годинник краще годинникового майстра, він знає, як працюють годинник, як крутяться шестерні, де потрібно їх змастити і т.д.

Так і приватний детектив знає, де зручніше зайняти позицію для прийому Вас під спостереження, як будуть вести себе люди, які здійснюють зовнішнє спостереження і т.п. З боку обивателя все навколо Вас буде відбуватися природно, але тільки не для приватного детектива.

Приватні детективи детективного агентства "Філін" мають достатній досвід і професіоналізм, для того, щоб грамотно організувати контрспостереження у будь-який ситуації, що склалася.

Якщо ви вважаєте, що хтось стежить за вами, звертайтесь, приватний детектив допоможе професійно встановити або спростувати факт стеження, і тим самим розвіяти сумніви з даного питання.