ГАРАНТІЇ ДЕТЕКТИВНОГО АГЕНТСТВА

детективне агентство

Графік роботи детективного агентства

Наші детективи працюють 24 години на добу і 7 днів на тиждень, без вихідних і святкових днів.

Територіально наше агентство знаходиться в Києві. При необхідності, можливе надання послуг, в будь-якому регіоні України.

Приватні детективи агентства докладуть максимум зусиль, для позитивного і результативного вирішення поставлених завдань.

Для зручності, при спілкуванні з детективами, Ви також можете використовувати такі месенджери, як Viber, WhatsApp, Telegram, Skype і FaceTime
Гарантії нашого агентства

гарантії агентстваЯкщо Ви перший раз звертаєтеся в наше детективне агентство, Вас безумовно цікавить питання про те, чи можна довіряти приватним детективам.

Власне, можна виділити три основні моменти.

По-перше, це фінансове питання.
Наше детективне агентство (як і будь-яке інше) обов'язково бере передоплату, як правило, 50% від вартості послуг детективів.

Другий момент полягає в гарантії конфіденційності наданих послуг.
Тут питання про те, чи можна довіряти детективному агентству, більш актуальне, так як в випадку розкриття заходу, можуть виникнути проблеми, наприклад, з другою половиною, партнером по бізнесу, тощо.

Третій момент пов'язаний з тим, наскільки достовірна і правдива інформація, яка надана детективним агентство.

При зверненні за допомогою в наше детективне агентство, ви завжди можете гарантовано розраховувати на:

  • - абсолютну конфіденційність. З моменту телефонного дзвінка в детективне агентство і до закінчення виконання робіт, про вашу проблему знаєте тільки ви і детектив, який займається вирішенням даного питання. Після передачі інформації клієнту (або особисто, або в електронному вигляді), детективне агентство гарантовано знищує всю, напрацьовану детективами інформацію. Агентство не зберігає у себе копії різних справ, а також ми не передаємо отриману інформацію третім особам.
  • - професіоналізм. Всі приватні детективи нашого агентства мають багаторічний практичний досвід роботи, безпосередньо пов'язаної з зовнішнім спостереженням, розшукової та оперативною діяльністю.
  • - гнучку цінову політику. Детективне агентство Києва «Філін», дотримується середньої цінової політики. Можлива організація роботи агентства з урахуванням платоспроможності клієнта. Існує система знижок, таких як замовлення великого обсягу робіт, знижки для постійних клієнтів, в інших випадках.
  • - індивідуальний підхід. Агентство гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта, а також, повне розуміння детективами Вашої ситуації.
  • - достовірність. Агентство надає своїм клієнтам тільки достовірну, перевірену інформацію. Якщо послуги агентства були пов'язані з зовнішнім спостереженням, ви гарантовано отримаєте фото-відео матеріали, які підтверджують передану вам інформацію.
  • - оперативність. Рішення поставлених завдань в мінімальні терміни. До вирішення завдань, пов'язаних з зовнішнім спостереженням, ми готові приступити на протязі 1-2 годин. Ви спілкуєтеся безпосередньо з детективами, які займатимуться вирішенням вашого питання, без посередників.
  • - чесність. Наше детективне агентство працює на засадах довіри, коректності та відкритості, без яких позитивне взаємодія з клієнтами неможливо. Ми дорожимо своєю репутацією і клієнтами.
  • - порядність. Ми беремо передоплату, тільки в тих випадках, коли впевнені в позитивному вирішенні вашого питання. Однак, бувають такі випадки, коли тільки в процесі вирішення питання стає відомо, що виконати це завдання неможливо. В цьому випадку ми повертаємо передоплату, або пропонуємо інші варіанти вирішення даного питання.

Ми розуміємо, що все вищенаписане, для вас просто текст на екрані. Однак, ми дійсно так працюємо. Ми хочемо, щоб ви як клієнт, залишилися задоволені результатами нашої співпраці. Ви ж, як задоволений послугами агентства клієнт, можливо порекомендуєте нас, при нагоді, своїм знайомим.
Не секрет, що особисті рекомендації, краще всякого тексту і реклами.

 

Гарного часу доби.
Детективи агентства "ФІЛІН"