ДЕТЕКТИВНІ ПОСЛУГИ

детективне агентство

Детективні послуги - короткий огляд

детективні послуги Незважаючи на те, що приватних детективів і детективних агентств в Україні офіційно не існує, так як Закон України "Про детективну діяльність" до цих пір не прийнятий, детективні послуги користуються попитом на ринку послуг.

Як правило, детективне агентство реєструється як засіб масової інформації, а приватний детектив - журналіст, який проводить журналістське розслідування (у журналіста є права, на відміну від приватного детектива).
Однак більша частина детективів ні де не реєструється і по суті знаходиться в тіні, надаючи послуги на свій страх і ризик, намагаючись не виходити за рамки правового поля.

Що стосується вартості детективних послуг, то практично на кожному сайті вказано, що ціна обговорюється і залежить від складності та кількості задіяних сил, плюс обов'язкова передоплата. Сам же ціновій ринок сформований і ціни на одні й ті ж детективні послуги приблизно однакові.
Що стосується самих приватних детективів, то в основному це колишні співробітники різних правоохоронних органів, які залишили державну службу і отже мають великий досвід, для заняття подібною діяльністю. Спектр послуг, що детективних послуг досить різноманітний, але його можна поділити на кілька умовних груп.

Детективні послуги - перелік

До першої групи можна віднести детективні послуги , які пов'язані із зовнішнім спостереженням, тобто стеженням.
Спостереження може вестися як за рухомим об'єктом (людина, авто), так і за якимось конкретним місцем. Найбільш затребувана послуга - подружня зрада (можливо і взагалі найбільш затребувана), менш такі детективні послуги як спостереження за підлітками (алкоголь, наркотики, встановлення кола спілкування), перевірка персоналу (гувернантки, домробітниці, офісні працівники), контроль пересування і поведінки особи, фото -відео фіксація подій, виявлення фактів незаконного спостереження.

Друга група послуг - детективні послуги, пов'язані з пошуком і збором інформації про фізичних осіб та майна, яке їм належить.
Сюди входять паспортні і податкові дані, доходи, транспорт, перевірка місця проживання, коло спілкування, дані про власників телефонних номерів, збір різних біографічних даних, установка місцезнаходження інтернет адреси, пошук людей за неповними даними і т.д.

Третя - детективні послуги по збору інформації про юридичних осіб.
До цього виду детективних послуг відноситься збір реєстраційних і податкових даних, відомості про засновників, банківські реквізити, перевірка ділової репутації, перевірка контрагентів, встановлення фактичного місцезнаходження, а також аналіз отриманої інформації.

Четверта група детективних послуг - послуги пов'язані з проведенням різного роду експертиз та перевірок.
У переліку послуг детективних агентств перевірки приміщень та авто на предмет прослушки, перевірка на детекторі брехні, визначення достовірності документів, експертиза ДНК на предмет споріднення, а також дактилоскопічна, почеркознавча, портретна, трасологічна експертизи.

Рідше зустрічаються детективні послуги , пов'язані з наданням охоронних послуг, впровадженням співробітника на підприємство, колекторських послуг, провокуванням подружжя на зраду, надання юридичних послуг, проведення контрольних закупок і т.д.