Детективні історії з практики

детективне агентство

"Ще не вечір"

детектив відрядження Осіннім дощовим ранком Володимир прокинувся з передчуттям телефонного дзвінка. Всю ніч йому снилася жінка з іншого міста, аеропорт, переслідування і ...
Умившись у ванній кімнаті, він попрямував на кухню, щоб заварити свою улюблену каву. Рецепт кави був банально простий - три чайні ложки меленої кави «Чорна карта», одна ложка цукру, 3-4 горошин чорного перцю, одну гвоздику, залити водою і в турці поставити на вогонь, після чого довести до кипіння. Після того як кава закипіла, відставляв на пару хвилин для того щоб мелені зерна осіли, потім через ситечко наливав його в чашку і додавав трохи кориці, підбадьорливий напій був готовий.
Вийшовши з кавою на балкон, він сів у крісло-гойдалку, дістав сигару і запалив. Запах запашної кави перервав телефонний дзвінок.

В детективне агентство дзвонила жінка, яка назвалася Любов'ю Павлівною. Вона була стурбована долею своєї сестри. Справа в тому, говорила вона, що чоловік її сестри Григорій періодично їздить у відрядження в м. Дніпропетровськ на заходи, що проводяться компанією, в якій він працює. Вони з сестрою занепокоєні перебуванням Григорія в цих відрядженнях. Часто не можуть до нього додзвонитися. Телефон або не бере, або відключений. Григорій пояснює це своїм перебуванням на заході або тим, що він був зайнятий з співробітниками і не міг говорити.
Одним словом Любов Павлівна просила Володимира проконтролювати Григорія в черговому відрядженні.

Детектив уточнив дату і місце проведення заходу, номер рейсу яким буде летіти Григорій, а також сказав, щоб свіже фото Григорія вислали йому на електронну пошту детективного агентства. Обговоривши всі деталі, які цікавили детектива, вони попрощалися.

Настав день «Ч», сьогодні прилітає Григорій, вся інформація отримана та перевірена. Володимир з помічником заздалегідь приїхали в аеропорт. Припаркували свій «болівар» на парковці і разом попрямували в будівлю аеропорту. Зайняли позицію серед зустрічаючих і стали чекати появи Григорія.
Літак приземлився вчасно і Григорій разом зі своїм багажем вийшов. Дізнатися його не складало ніяких труднощів. Фото, яке відправили сестри, було зовсім свіжим. Вийшовши з аеропорту, Григорій сів у таксі. Детективи поспішили в свій «болівар», почалося переслідування.

Таксист попався хороший, дотримуючись правил дорожнього руху, він віз пасажира до пункту призначення. Через 25 хвилин машина таксі зупинилася на вул. Декабристів, біля будинку № 26. Григорій вийшов з таксі, дістав свій багаж з багажника і зайшов у під'їзд, помічник, видаючи себе за місцевого жителя, поспішив слідом. По поверненню він повідомив Володимиру номер квартири, в яку зайшов Григорій. За інформацією сестер він зупинявся на знімних квартирах. І дійсно дана квартира здавалася подобово, інформація про це значилася на сайті про здачу квартир в інтернеті.

детектив відрядження 2 Але таксист, який привіз Григорія не виїжджав. Отже, це тільки проміжна точка його маршруту подумав Володимир. І правда, Григорій не змусив себе чекати. Вийшовши з під'їзду, він сів до таксиста в салон і вони поїхали. Через 15 хвилин таксі зупинилося біля виставкового центру «АГРОВІТА» розташованого по вулиці Горького, 22. Григорій вийшов з таксі і зайшов усередину, а таксист поїхав. Зайти і проконтролювати Григорія в центрі не вдалося, так як вхід був тільки при наявності запрошення. Детективам нічого не залишалося, як чекати виходу Григорія. Інформація про перебування чоловіка в Дніпропетровську у справах фірми підтвердилася. Але щось підказувало Володимиру, «ще не вечір».

Після закінчення 3-х годин довгого очікування, детективи зафіксували вихід з центру компанії, серед якої був Григорій. Протягом 15 хвилин він спілкувався, після чого попрощавшись, пішов пішки по вулиці в протилежному напрямку від компанії. Детективи пішли за ним.
Пройшовши пару кварталів, він зайшов в кафе, де підійшовши до столика, за яким сиділа молода дівчина років так на 10 молодше, привітався з нею поцілунком і присів за її столик. Можна з упевненістю зробити висновок, що вони знайомі, та й спрям був прав Висоцький у своїй пісні «ще не вечір».

Протягом 30 хвилин вони мило спілкувалися і їли десерт. Під час спілкування у дівчини світилися очі, вона з цікавістю слухала Григорія, хоча про що вони розмовляли невідомо, але з упевненістю можна було сказати, що співрозмовник їй був цікавий.

Вийшовши з кафе, вони пішли по вулиці. Вона тримала його під руку, злегка схилила голову, на його сильне чоловіче плече. Гуляючи по вечірньому Дніпропетровську вони прийшли на вулицю Столярова, де зайшли в кінотеатр з патріотичною назвою «Родина». Кінотеатр був побудований в кінці 19 століття, до 1917 року його господарями були німці. Після революції націоналізований, отримав назву "Рот Фронт", під яким його знали до кінця Великої Вітчизняної Війни. У 1945 році кінотеатр отримав назву "Батьківщина". Після війни "Родина" набула особливого значення для жителів міста: це перший екран міста, тут йдуть завжди найкращі та найновіші фільми.

детектив відрядження 3 Йти в кінотеатр Володимир з помічником не став, вони купили гарячої кави в ларьку по сусідству і сіли у свій «болівар», помічник знову порадував Володимира бутербродами з биточками.

О дванадцятій годині по завершенню сеансу Григорій і його супутниця вийшли з кінотеатру. Спіймали таксі, на якому приїхали на зйомну квартиру, в якій зупинився Григорій на час перебування у відрядженні. Вийшли тільки на наступний ранок.
Чим займався Григорій з молодою особою залишається загадкою, але, у всякому разі, не обговоренням питань, що піднімаються на вищевказаному заході і вже ніяк не в компанії співробітників.

Докладний звіт про роботу детективного агентства з фото-відео підтвердженням був відправлений сестрам. Справа була закрита, і Володимир задумався про поїздку за грибами, в лісі пішли опеньки ...

Детективне агентство "ФИЛИН"
https://www.holms.org.ua/