Детективні історії з практики

детективне агентство

"Сім'янин"

детективні історіїРаннім осіннім ранком задзвонив будильник, який сповістив Володимира про те, що 6:00 вже настало. Володимир підвівся з ліжка, вмився і заходився готувати каву. Сьогодні субота і він, перебуваючи на дачі, яка розташована в с. Ракове зібрався на риболовлю. У найближчому озері, яке місцеві жителі прозвали «Вербне» через велику кількість верб, які росли по всьому березі, водилися відмінні карасі.

Взявши вудки і сумку зі снастями й наживкою, відправився на озеро. Хотілося на якийсь час відпочити від міської суєти, просто посидіти на природі, а не шукати відповіді на питання стривожених клієнтів. Останнім часом було багато роботи, і відпочинок був просто необхідний.
Прийшовши на місце, закинув вудки з наживкою і став чекати клювання. Через деякий час почалося клювання. Це прекрасне відчуття таке знайоме кожному рибалці, коли клює карась, різко веде в бік або викладе поплавок. І незрівнянні відчуття, коли витягаєш його з води.

У самий розпал клювання задзвонив телефон, повідомляючи своєму господареві про те, що в детективне агентство телефонує черговий клієнт. Володимиру так не хотілося повертатися з цієї прекрасної казки, в якій він знаходився. Але бізнес є бізнес і як кажуть на заході: «Клієнт завжди правий».

Піднявши трубку, Володимир почув хрипкий голос жінки просила про допомогу. Її звали Ельвіра, вона стверджувала, що її чоловік їй зраджує. Детективові так не хотілося йти з риболовлі, що він спробував умовити її почати роботу з понеділка. Але вона навіть чути про це не хотіла, при цьому наполягала приступити негайно, обґрунтовуючи це тим, що сьогодні вихідний день субота, а її чоловік після телефонного дзвінка раптом почав збиратися на роботу. Пояснюючи їй такий поспіх тим, що йому необхідно підготувати деякі документи для підписання якогось великого контракту, і зволікати не можна.

Ельвіра сказала, що у зв'язку з тим, що вона зараз хворіє на грип, відправила чоловіка перед роботою на базар, вручивши йому значний список продуктів. Так що за її розрахунками повернутися додому він повинен не раніше ніж через годину. Детектив пояснив, що запас часу необхідний для початку роботи детективного агентства катастрофічно малий. У таких випадках необхідно хоча б години дві, три, але відмовляти не став, а пообіцяв передзвонити через 5 хвилин.

Поклавши трубку, Володимир задумався, адже в даний момент він перебував на рибалці в селі і до міста 80 кілометрів, а це приблизно 1 годину і 20 хвилин їзди на машині, плюс з озера на дачу пішки хвилин 15 і ще хвилин 10 на збори. У підсумку на все про все близько двох годин. Запас часу всього годину, а то й менше, самому не встигнути. Діставши мобільний телефон, набрав вірного та досвідченого помічника, здатного самостійно з нестандартним підходом, вирішувати складні завдання. Одним словом в ньому він був упевнений.

У розмові Володимир з'ясував, що помічник сьогодні нічим не зайнятий і готовий з ентузіазмом взятися за виконання роботи. Пообіцявши помічникові, що поки той буде збиратися, він уточнить необхідну інформацію і передзвонить.
Детектив передзвонив Ельвірі і повідомив, що береться за її роботу з умовою, що якщо чоловік повернувшись з базару, піде з будинку раніше ніж через годину, то вона заплатить тільки за виїзд без претензій і через дві години він до неї сам заїде за передоплатою. Клієнт погодилася. Володимир уточнив інформацію необхідну для початку роботи, а саме номер авто на якому пересувається чоловік, її місце проживання і місце його роботи, а також попросив вислати на електронну пошту детективного агентства його фотографію. Закінчивши розмову, він передзвонив помічникові і повідомив вихідну інформацію. Помічник уже зібрав техніку необхідну для роботи, сумку з бутербродами і сидів у машині готовий до роботи. Закінчивши розмову, він став збиратися.

детективні історії Помічник заїхав у вказаний двір якраз вчасно. До зазначеної Володимиром автомашині підійшов чоловік зовні схожий на чоловіка Ельвіри. Фотографію чоловіка він отримав ММSкой на свій «айфон». Чоловік сів у машину і поїхав. Помічник пішов за ним.
Виїхавши з дачі Володимир, включив класичну музику і натиснув на гашетку акселератора свого авто. Дорогу він знав, як свої п'ять пальців. Треба поспішати.

Помічник, накрутивши по місту 24 кілометри, супроводжував чоловіка на роботу, адреса якої він отримав разом з вихідною інформацією.

Чоловік припаркувався перед центральним входом у свою фірму. Вийшов з авто і підійшов до дверей. З кишені штанів дістав зв'язку ключів, на якій відшукав необхідний ключ. Відкривши двері, зайшов усередину. Помічник подзвонив Володимиру та окреслив ситуацію. Було зрозуміло, що на роботі крім чоловіка немає нікого, та прийнято рішення фотографувати всіх людей, які будуть відвідувати даний офіс.

Через дві години Детектив дзвонив в дзвоник двері клієнта. Ельвіра, накинувши махровий халат, відкривши двері, запросила його на кухню. Під чашку ароматного жасминового чаю відбулася бесіда. У бесіді Володимиру так і не вдалося з'ясувати причину побоювання клієнта. Взявши передоплату за роботу, він домовився про завтрашньої зустрічі, після чого пішов.
Приїхавши до офісу, він зустрівся з помічником, який розповів йому, що чоловік після приїзду в офіс нікуди не виходив і в офіс ніхто не входив. Сівши в комфортний автомобіль помічника детективи стали чекати.

детективні історіїЧоловік вийшов з офісу під вечір. Сів у своє авто і поїхав. Детективи подалися за ним. По дорозі він зупинився біля аптеки і зайшов усередину. Помічник пішов за ним. В аптеці чоловік попросив медика, щоб вона дала йому щось жарознижуюче для дружини. Розплатившись за отриманий препарат, повернувся в своє авто і продовжив рух. Помічник купив платівку анальгіну і повернувся в авто. По дорозі Володимиру подзвонила Ельвіра і поцікавилася результатами роботи. Детектив розповів, що чоловік з будинку відразу приїхав на роботу, своїми ключами відкрив офіс і знаходився там до вечора. За цей період в офіс ніхто не заходив. Вийшовши з роботи, відвідав аптеку, в якій купив для неї жарознижуючі і в даний момент прямує в бік будинку.
Вони домовилися, що якщо чоловік приїде додому, то роботу закінчують, і завтра як і домовилися, зустрінуться.

На превеликий подив детективів чоловік як хороший і люблячий сім'янин приїхав додому. Припаркував авто і зайшов в парадне. На цьому робота детективів, як і було, обумовлено з замовником, була закінчена. Володимир разом із помічником в подиві відправилися по домівках.

На наступний день детектив та Ельвіра зустрілися. Клієнт отримала звіт про виконану роботу, а Володимир другу половину обумовленого гонорару. Претензій і недовіри по роботі детективного агентства не було, а навпаки за терміновість і порядність Володимир отримав в подарунок літрову пляшку хорошого віскі, яку вони разом з помічником виїхавши в баньку, випили. Ну та це зовсім інша історія ...

Детективне агентство "ФИЛИН"
https://www.holms.org.ua/