Детективні історії з практики

детективне агентство

"Артист"

детективні історії Це сталося восени. Як завжди, робочий день приватний детектив Володимир, почав з перегляду електронної пошти, яка прийшла на адресу детективного агентства, і в цей час задзвонив телефон. Піднявши слухавку, він почув стурбований голос жінки, яка назвалася Ніною Іванівною. У телефонній бесіді клієнт повідомила детективу про те, що останнім часом не може знайти спільну мову з сином.

Як з'ясувалося Андрію 15 років, він навчається в художній школі. Виховує його сама, і він єдине щастя у її житті. Зайнята цілими днями рішенням бізнес - питань, вона мало приділяє йому часу. Але якщо раніше все було начебто нічого, то зараз з'явилися якісь таємниці, з будинку стали зникати речі, та й нерідко приходить додому так би мовити «напідпитку», а може і взагалі не прийти. На питання де ти будеш ночувати, каже, що у друзів. «А я то і друзів його не знаю» - каже Ніна Іванівна, все життя йому присвятила, намагалася більше заробити грошей, щоб не потребував і в результаті десь недогледіла. Допоможіть прояснити ситуацію, я читала на сайті, що у Вас є послуга спостереження за підлітком.

Приватний детектив уважно вислухав клієнта і запропонував, використовуючи зовнішнє спостереження, поспостерігати за сином не менше трьох робочих днів, виявити коло спілкування, його друзів, інтереси і т.п. Перевірити, як він відвідує художню школу і якщо в ці дні він знову не прийде додому, з'ясувати, у кого з друзів і де він заночує.

Для з'ясування всіх нюансів, Володимир домовився про зустрічі з Ніною Іванівною. По телефону багато чого не розкажеш, та й просто можна про щось забути. Також детективу необхідна бажано свіжа фотографія і передоплата, пов'язана з витратами, які він понесе в результаті підготовки і проведення даної роботи.

Увечері цього ж дня, як і було обумовлено, приватний детектив і Ніна Іванівна зустрілися в кафе з дивною назвою «Два Слона». За чашкою ароматної арабіки Володимир уточнив все що його цікавить, моменти які стосувалися справи, взяв фотографію сина і передоплату, після чого галантно попрощався.
Вийшовши з кафе, набрав звичний для нього номер мобільного телефону помічника. У розмові поверхнево змалював ситуацію і попросив забрати його з дому о 6.30, після чого пішов додому. Необхідно було виспатися, завтра починається нова робота і треба бути свіжим на всі 100%.

В 6.25 Володимир вийшов з будинку і закурив сигарету. Через 2 хвилини під'їхав помічник. Присівши в машину повідомив адресу проживання Андрія, після чого детективи поїхали по порожніх вулицях. Місто ще спало. Приїхавши на місце, вони озирнулися, вивчили будинок, двір, прохідні двори і пропрацювали ймовірний маршрут руху хлопця в художню школу.

В 8.12 Андрій, маючи при собі рюкзак синього кольору, вийшов з дому. Детективи відразу ж його впізнали і взялися до роботи. Перший день роботи детективного агентства на деякі запитання Ніни Іванівни дав відповідь. Андрій пішки прийшов на станцію метро, далі метрополітеном приїхав на Оболонь. Сів у тролейбус, яким дістався до художньої школи.

Під час занять він двічі виходив з будівлі школи в компанії трьох однолітків. Один раз просто покурити, а вдруге всі разом, хлопці відвідали гастроном, який розташовувався через дорогу. В гастрономі Андрій купив ряжанку і упаковку булочок «Малятко». Після того як хлопці поїли, повернулися в школу. По закінченню занять він разом з другом, який мав при собі гітару, вийшов зі школи і пішки, разом пішли в сторону метро. По дорозі хлопці про щось розмовляли і курили.

детективні історії Зайшовши в перехід, що веде до станції метро, хлопці зупинилися на сходинках, що ведуть до входу на станцію. Привіталися з продавцями квітів, було видно, що вони тут не в перший раз. Хлопець присівши став грати на гітарі, а сам Андрій став співати пісні з репертуару таких груп як: «Ленінград», «ГО» та «Кіно». Тільки спів у нього був поганий, зі слухом у нього не склалося. Під час свого співу він дістав старий капелюх з полями, чорного кольору і став наполегливо чіплятися до перехожих. З боку все це відбуваються більше схоже на комедію, і було видно, що хлопці від цього отримують не лише задоволення, але і гроші.

Через 40 хвилин вони закінчили свій концерт. Вийшовши з переходу, вони попрямували у бік торгових рядів. Прийшовши, хлопці купили по шаурмі та по пляшці пива Оболонь. Перекусивши і допивши пиво, перекурили, після чого розпрощалися. Друг пішов в сторону житлових будинків, а Андрій зайшов на станцію метро, далі поїздом приїхав на свою зупинку. Вийшов зі станції, перекурив і далі пішки прийшов до себе додому.
О 20.30 Ніна Іванівна зателефонувала Володимиру і повідомила, що син нікуди не збирається. Було прийнято рішення на сьогодні закінчити роботу.

Другий день не приніс результатів. Андрій з ранку сказав матері, що погано себе почуває і не піде сьогодні на заняття і весь день просидить за комп'ютером. Але спостереження спільно з клієнтом було прийнято не знімати. Так як бабуся, яка проживає з ними в квартирі, повідомила дочці, що її син неодноразово збирався піти гуляти.

Третій день роботи детективного агентства доповнив картину. Андрій зі своїм рюкзаком, як і в перший день в той же час вийшов з будинку і знайомим вже для детективів маршрутом приїхав до школи. Під час занять він також як і в перший день фіксувався у відомій компанії однолітків на перекурах. По закінченню занять він повернувся додому. Під вечір Андрій вийшов з будинку і прийшовши на станцію метрополітену сів у поїзд, яким дістався до станції метро «Хрещатик».

детективні історії При виході зустрівся з хлопцем його ж років. І тут на подив детективів Андрій поцілував цього хлопця в губи. При чому у хлопця це не викликало збентеження, після чого витяг з рюкзака не дешевий фотоапарат і подарував його.

Хлопець був приємно здивований від такого подарунка. Разом вони пішли гуляти. Хлопець не міг натішитися подарунку і фотографував все підряд. Прийшовши в ресторан швидкого харчування «Макдональдс», замовили їжу. Через хвилин десять до них підійшла дівчина їхнього віку і подарувала подарунок хлопцю. Було видно, що її поява для Андрія була несподівана і небажана. Хлопець цілувався з дівчиною і захоплено про щось з нею розмовляв. Андрій був в їх компанії якимось чужим. Його настрій зіпсувався, він нервово попрощався і пішов. Хлопець і дівчина були здивовані його поведінкою, та й детективи звернули увагу на зміну настрою у підлітка після появи цієї дівчини.

Андрій купив пляшку пива і присів на дитячому майданчику. Протягом 10 хвилин він пив пиво, курив і комусь телефонував по мобільному телефону, після чого розбив пляшку об край урни, яка знаходилася на майданчику. У цей час жінка, яка проходила поруч, зробила йому зауваження. На її зауваження хлопець відповів грубою нецензурною лайкою. Через кілька хвилин до нього підійшов одноліток. Хлопці по-дружньому привіталися, деякий час вони сиділи на майданчику, після чого пішли гуляти. Гуляли, пили пиво, курили і лише під ранок разом прийшли додому до хлопця. Хлопець своїми ключами відкрив двері квартири, і вони зайшли всередину квартири.

Володимир зателефонував клієнту і повідомив що її син у друга вдома. У відповідь Ніна Іванівна сказала, що тільки що дзвонила Андрію, і він сказав, що він спить. Було прийнято рішення закінчити роботу і зустрітися ближче до вечора. Необхідно було відпочити і підготувати звіт для клієнта. До звіту Володимир відноситься особливо. Повнота, достовірність і зафіксовані факти повинні мати належне відображення.

В обумовлений час на колишньому місці в ресторані «Два Слона» відбулася зустріч. Володимир у повному обсязі розповів про виконану роботу, зроблену детективним агентством. Знайшлися відповіді і звідки гроші на спиртне, і куди діваються речі і де ночує, коли не приходить додому. В цілому роботою клієнт залишився задоволений. Але на питання про сексуальну орієнтацію сина промовчала. Володимир не став лізти в душу, Ніни Іванівни, бачачи що вона переводить розмову в інше русло.

Ось і ще одна робота закінчилася. Настає апатія і зневіра подумав Володимир, але думки перервав дзвінок його мобільного. Він дістав з кишені піджака телефон, натиснув на клавішу підйому трубки і сказав: «Алло, детективне агентство...».

Детективне агентство "ФИЛИН"
https://www.holms.org.ua/