Детективні історії з практики

детективне агентство

"Зварювальник"

детективні історіїДо детективного агентства звернулася Потапова Людмила Аркадіївна. У приватній бесіді Людмила Аркадіївна повідомила приватному детективу Володимиру суть її тривог і переживань, які терзали її душу вже чотири з половиною місяці. Зі слів клієнта її чоловік Потапів Геннадій Петрович, який працює зварювальником на будівництві столичного мегаполісу, став якимось далеким від сімейних проблем, мало приділяє часу доньці Світлані, у неї зараз перехідний вік 14 років. Той вік, коли дитині необхідно приділити максимум уваги. Та й у їх особистому житті повіяло прохолодою.

Геннадій став затримуватися на роботі, приходити так би мовити під «мухою». Але тепер від нього не несло дешевою горілкою з оселедцем, а скоріше за все вином, яке він раніше не переносив або коньячком. Та й в цілому його поведінка дуже змінилося. Він став приділяти більше часу своїй зовнішності, якщо раніше про якийсь одеколон і мови не могло бути, то зараз у ванній з'явився аж ніяк не дешевий парфум. Раніше змусити сходити його в перукарню, було неможливо, а тепер не те, що зачіска нова так і корекція брів, а раніше брови були як у Брежнєва.

З'явилися якісь телефонні дзвінки, при яких чоловік став виходити на кухню або балкон. Мобільний телефон вже не лежить де попало, а постійно знаходиться під його контролем, спроби взяти його, щоб подзвонити хворій мамі в зв'язку з тим, що на телефоні Людмили Аркадіївни закінчилися гроші, зустрічають гнів і обурення. Гардероб чоловіка теж зазнав змін. Але ж зовсім недавно йому все одно було що одягнути. Тепер все має бути новим і бездоганно випрасуваним. Хоча раніше міг піти на роботу у вчорашній сорочці.

Все це наводило Людмилу Аркадіївну на одну думку, яка не давала їй вже чотири з половиною місяці спокою. У житті її рідній половинки з'явилася жінка. Та третя, яка руйнує всі замки і мости, які в бідності так дружно та з величезним ентузіазмом і любов'ю будували стільки років. Всі спроби поговорити з Геннадієм, розповісти йому про свої тривоги і підозри зустрічали жорстку відсіч. Мовляв, що ти собі надумала, вижила з розуму. Але серце люблячої дружини, матері не обдуриш. Гублячись у здогадах, і сумнівах Людмила Аркадіївна за рекомендацією друга дитинства Семена Івановича зважилася звернутися до незалежної особи, в детективне агентство.

Приватний детектив, уважно вислухавши клієнта, запропонував деякий час поспостерігати за її чоловіком. Виявити його оточення, інтереси і розпорядок дня. А також попросив її своєю поведінкою і підозрілістю не обтяжувати чоловіка.

детективні історіїЗ першого ж дня детективне агентство, використовуючи зовнішнє спостереження, встановило, що Геннадій, виходячи з будинку, їхав на іншу сторону міста, де зустрічав симпатичну жінку, блондинку, спортивної статури. Їй було приблизно 32-37 років. Під час зустрічі він був, як ніби окрилений, м'яко обіймав її за талію і пристрасно цілував у губи, далі під ручки як закохана пара вони пішки йшли на роботу. Під час роботи на території будівництва Геннадій неодноразово фіксувався разом із зазначеною жінкою. Вона працювала на цій же будові малярем. Ці спостереження відбувалися протягом трьох днів. Весь цей час приватний детектив тримав в курсі подій, що відбуваються, Людмилу Аркадіївну.

На четвертий день в п'ятницю за домовленістю з детективом Людмила Аркадіївна, коли її чоловік знаходився на роботі, повідомила йому по мобільному телефону що вона і дочка сьогодні їдуть в село. Суть придуманого плану проста - дати можливість чоловіку проявити себе.
Хоча приватний детектив настійно просив клієнта не проявляти свої емоції на період своєї роботи, інтерес взяв своє. Людмила Аркадіївна з дочкою поїхала на ринок, що розташований біля роботи чоловіка.

У цей день як завжди Геннадій, закінчивши роботу, і разом з ефектною блондинкою вирішив, заглянув на ринок. Його перебування з блондинкою на ринку, співпало з відвідуванням цього ж ринку його дружини і дочки. Побачивши дружину з донькою. Геннадій щось сказав супутниці і миттєво пішов у протилежний бік. Дружина і дочка його навіть не помітили. Блондинка продовжила рух, відвідала банк, який розташований по дорозі і далі підземним переходом перейшла проспект Тараса Шевченка на протилежну сторону. В цей час приватний детектив Володимир побачив Геннадія. Він стояв в двохстах метрах від переходу на зупинці тролейбуса серед пасажирів і пильно спостерігав за всіма пересуваннями блондинки. Блондинка, вийшовши з підземного переходу, згорнула на вул. Воронезьку в кінці якої був розташований її будинок. Геннадій пішов за нею і через пару хвилин наздогнав її. Протягом трьох хвилин про щось переговорив, розвернувся і побіг у бік зупинки, а блондинка, пішла додому, по дорозі до самого парадного оглядалася і уважно вдивлялася в людей, які йшли за нею.

На цьому робота приватних детективів була закінчена, факт любовних зустрічей і спільного проведення часу з блондинкою були зафіксовані за допомогою фото-відеотехніки.
Людмила Аркадіївна отримала на руки звіт про виконану роботу з фото, відео підтвердженням. Факт спільного перебування Геннадія в квартирі блондинки з вини клієнта не зафіксовано.

В цілому Людмила Аркадіївна зрозуміла, що вона не параноїк як стверджував її чоловік, а цілком нормальна людина. Знайшлося пояснення і її підозрами і поведінці чоловіка. Як склалася подальша доля Людмили та Геннадія невідомо.

Детективне агентство "ФИЛИН"
https://www.holms.org.ua/