ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО КИЇВ

детективне агентство

Детективне агентство Києва "Філін" - короткий огляд

детективне агентство Київ Детективне агентство Києва «Філін »складається з офіцерів запасу, які пройшли державну службу в органах внутрішніх справ України. Серед детективів агентства є фахівці в області зовнішнього спостереження, оперативної роботи, аналітики, психологи.
Всі співробітники детективного агентства мають багаторічний досвід практичної роботи. Використовуючи свій досвід і навички, отримані під час роботи у правоохоронних органах, кожен детектив, здатний самостійно вирішити багато завдань.

За родом своєї діяльності ми стикаємося з рішенням різних, в тому числі і «пікантних» запитань. Наше детективне агентство гарантує повну конфіденційність у вирішенні будь-яких поставлених завдань. Робота агентства заснована на принципах чесності та відкритості, без яких не можлива позитивна співпраця з клієнтами.

Детективне агентство - спеціалізація

детективне агентство Детективне агентство Києва «Філін» спеціалізується на вирішенні різних питань, які пов'язані з використанням зовнішнього спостереження. Не дивлячись на появу на ринку різних пристроїв (комп'ютери, смартфони, GPS-трекери та ін.), зовнішнє спостереження завжди було і залишається найбільш точним і інформативним способом отримання інформації, що інтересує. При грамотній організації зовнішнього спостереження, спостережуваний об'єкт не підозрює про спостереження і веде себе природно, що в свою чергу є запорукою отримання правдивої та достовірної інформації.

Приватні детективи нашого детективного агентства мають непримітну зовнішність, навчені в маркеті або магазині бути покупцем, в кафе або ресторані відвідувачем, на зупинці чекаючим транспорту пасажиром і т.п.
Завдяки отриманому досвіду знають всі методи і форми зовнішнього спостереження, а також мають гарну психологічну підготовку, відмінну зорову та слухову пам'ять, досвід оперативного водіння, володіють артистичними здібностями та імпровізацією, вміють пристосовуватися до різних ситуацій.

агентство КиївДетективне агентство Києва «Філін» гарантує конфіденційне одержання необхідної, достовірної інформації, яка цікавить клієнта.

Детективне агентство - фіксація подій

детектив фото При проведенні різних заходів нашим детективним агентством, в обов'язковому порядку ведеться фото-відеозйомка всіх ключових подій, які мають значення, під час виконання поставлених завдань.
Зйомка здійснюється в будь-яких загальнодоступних місцях, і в будь-який час доби.

У процесі зовнішнього спостереження, детективи агентства використовують професійну фото та відео техніку, яка дозволяє надавати замовнику якісний фото і відео матеріал.

агентство Київ На сьогоднішній день, фото-відеозйомка, є єдиним, незаперечним доказом подій, які мали місце, оскільки фотознімок, є кращим способом ідентифікації об'єкта.

Детективне агентство - вартість послуг

агентство вартість Вартість послуг детективного агентства - середня на ринку детективних послуг. Кінцева вартість послуг завжди індивідуальна, для кожної конкретної ситуації. Є система знижок, наприклад, замовлення великого обсягу робіт, знижки постійним клієнтам, в інших випадках на наш розсуд. Можлива організація детективним агентством заходів, з урахуванням платоспроможності клієнта, а також погодинна оплата послуг приватних детективів. Виконання робіт в кредит можливо тільки для постійних клієнтів.

Детективне агентство - територіальне розташування

агентство Київ Детективне агентство Києва «Філін» працює 24 години на добу в Києві і київській області. При необхідності можливе виконання поставлених завдань в будь-якому регіоні України. Для звернення можете використовувати електронну пошту або якщо справа не терпить зволікання, скористайтеся телефоном.