ЧИ МОЖНА ДОВІРЯТИ ДЕТЕКТИВНОМУ АГЕНТСТВУ?

детективне агентство

Детективне агентство і довіра

можна довіряти детективному агентству Будь-яку людину, яка вперше вирішила звернутися за допомогою до приватних детективів, цікавить питання, чи можна довіряти детективному агентству.

Перший момент полягає в тому, що будь детективне агентство обов'язково бере передоплату, як правило, 50% від вартості послуг детективів.

Другий момент полягає в конфіденційності наданих послуг. Тут питання про те, чи можна довіряти детективному агентству, більш актуальне, бо крім втрачених грошей, виникають проблеми, наприклад, з другою половиною, партнером по бізнесу тощо.

Третій момент пов'язаний з достовірністю та повнотою наданих фактів. І так чи можна довіряти детективному агентству?
Розберемо перераховані моменти по порядку.

Чи можна довіряти детективному агентству передоплату?

детектив агентство довіраБудь-якє детективне агентство має свій сайт в мережі інтернет. Зверніть увагу на сайт, його вік, поновлення, чи змінювалися контактні дані, платна або безкоштовна платформа, чи є реклама на сайті. Суть в тому, що гроші, вкладені в створення сайту, його розкручування і просування, в рекламу і т.д., набагато більші за вашу передоплату, і ні хто не буде заради неї кидати нормальний сайт. Не потрібно звертатися до детективного агентства з різних дощок оголошень. Так, ми теж даємо такі оголошення, але в кожному є посилання на сайт, перейшовши за яким можна ознайомитися з сайтом. Якщо сайта в оголошенні немає, то, як можна довіряти детективному агентству, якщо і довіряти то нікому.

У нашому детективному агентстві передоплата береться тільки в тому випадку, коли є повна впевненість у виконанні поставленого завдання.

Чи можна довіряти детективному агентству з точки зору конфіденційності?

детективне агентство конфіденційність Кожну людину, яка звертається за допомогою до детективів, цікавить питання, пов'язане з конфіденційністю заходу. Власне розголос не потрібен ні замовнику, ні виконавцям. Конфіденційність цілком і повністю залежить від досвіду і професіоналізму детективів. Що тут можна порадити щодо довіри детективному агентству? Оптимально звичайно чиясь рекомендація. Якщо такої нема, дивіться на сайт, зверніть увагу на те, наскільки швидко погодилися допомогти, уточнювалися чи які-небудь деталі, чи просить детектив гроші за зустріч. Детективні агентства дорожать своєю репутацією і довірою клієнтів, оскільки клієнти можуть рекомендувати послуги агентства. З цієї точки зору приватні детективи краще недопрацюють, ніж перероблять.

У практиці відомі також випадки, коли клієнти довіряють свої проблеми псевдодетективам, які отримують гроші і з клієнта, і з об'єкта, за яким встановлено зовнішнє спостереження. Тут можна дати такі ж рекомендації, як і ті, що стосуються передоплати. Аналізуючи зазначені моменти, можна зробити висновок про те, чи можна довіряти детективному агентству. Хоча цілком очевидно, що в даному випадку мова йде не про агентства, а про псевдодетективів.

Наше детективне агентство дорожить довірою кожного клієнта і своєю репутацією, оскільки жодна рекламна компанія не зрівняється з Вашими особистими рекомендаціями.

Чи можна довіряти інформації, отриманої від детективного агентства?

довіра до детективного агентства Детективні агентства при виконанні завдань, пов'язаних з зовнішнім спостереженням, виконують фіксацію подій.
Наприклад, наше детективне агентство, надає звіт, який містить фото та відеоматеріали, і служить документальним підтвердженням наведеної інформації. У даному випадку не можна не довіряти матеріалам, отриманим від детективного агентства, так як сама по собі фото-відеозйомка, є незаперечний доказ подій, які мали місце. Клієнт може особисто побачити пересування об'єкта, характер поведінки з третіми особами, відвідані місця, прив'язку до місцевості або конкретного місця та інше.

 

Отже, чи можна довіряти детективному агентству? Виходячи з вищевикладеного, можна зробити висновок, якщо Ви звернулися дійсно до детективного агентства, а не до псевдодетективів або шахраїв, то безумовно. Детективні агентства дорожать своїми клієнтами, і докладуть максимум зусиль, для якісного вирішення поставлених завдань.

Якщо у Вас є необхідність у послугах детектива, дзвоніть, детективне агентство Києва "Філін" допоможе вирішити Ваші проблеми.