ДЕТАЛІЗАЦІЯ ДЗВІНКІВ

детективне агентство

З практики детективного агентства

Досить часто клієнти детективного агентства просять надати їм деталізацію дзвінків чоловіка або дружини (незважаючи на те, що це незаконно і агентство такими послугами не займається).

Як показує практичний досвід, в більшості випадків у другої половини є ще один мобільний телефон (наприклад в машині, гаражі, на роботі), або спілкування відбувається за допомогою різних інтернет месенджерів (ICQ Mobile, WhatsApp, Viber, Skype і т.д.), встановлених в мобільному телефоні (звичайні СМСки це вже вчорашній день). У цих випадках деталізація дзвінків абсолютно марна.

Завжди краще один раз побачити, ніж будувати здогади.

Та й чесно кажучи, з самої деталізації дзвінків не можна точно зробити висновок, що мала місце подружня зрада, де конкретно знаходилася людина в певний час і вже тим більше дізнатися, що вона там робила.
Деталізація дзвінків - чи потрібна?

деталізація дзвінківПошукові системи Інтернету наповнені такими запитами як, деталізація дзвінків, безкоштовна деталізація дзвінків, замовити деталізацію дзвінків, деталізація дзвінків київстар, деталізація дзвінків мтс, деталізація дзвінків лайф.
Давайте розберемося що це є насправді і звичайно ж не забудемо про правову сторону цього питання, адже не знання Закону не звільняє від відповідальності.

Деталізація дзвінків - це детальна інформація про всі дії власника мобільного телефону.
Що розуміється під деталізацією дзвінків або, що ж вказано в самій деталізації: це дані про власника сим-карты, тип дії (дзвінок, СМС), напрям дії (вхідний, вихідний), дата і час дії, тривалість розмов, приблизне місце розташування.

Тепер розглянемо детально:

  • - Дані про власника сим-карты
    Якщо карта придбана на основі контрактного підключення, при деталізації дзвінків, Ви отримаєте паспортні дані, якщо ж карта придбана на розкладці, в ларьках і магазинах (передоплачений зв'язок, що не вимагає паспортних даних) то само собою про власника Ви не отримаєте ні чого.
  • - Дія (дзвінок або СМС), напрямок (вхідний, вихідний), дата і час, тривалість. Деталізація дзвінків покаже номер вхідного або вихідного дзвінка або ж СМС, час і тривалість. Якщо номер, на який дзвонила або писала СМС особа, яка Вас цікавить, не контрактного підключення то замовивши повторну роздруківку цього номера знову не отримаєте ні чого.
  • - Місце розташування особи яка дзвонить або приймає дзвінок. На сьогоднішній день все, що може дати деталізація дзвінків - це район і прив'язка до ретранслятору, а також азимут. Що таке прив'язка до ретранслятору. Всі ми знаємо, що мобільний телефон здійснює дзвінок через ретранслятор. Відстань між ретрансляторами 500 метрів, тобто, отримуємо район з радіусом 500 метрів і азимут в градусах. Беремо транспортир і дивимося отриманий азимут і отримуємо не один будинок, а майже квартал. А також час перебування теж під сумнівом, оскільки орієнтуємося на здійснену дію (дзвінок або СМС). Людина в певному районі в кіоску купила цигарки при цьому комусь подзвонила або прийняла дзвінок і наступний дзвінок зробить, скажімо, через години дві з іншого місця. Скільки часу вона провела у районі, була у когось або відразу поїхала, знову здогадки.

Тексти смс деталізація дзвінків не містить і в цьому плані даремна.

Слід також відмітити, що обмін смс це вчорашній день. Як показує практика, спілкування частенько відбувається за допомогою різних інтернет месенджеров - ICQ Mobile, WhatsApp, Viber, Skype і так далі. Ці пропрограммы використовують інтернет з'єднання, а отже деталізація дзвінків взагалі нічого вам не дасть.

Деталізація дзвінків - правова сторона

Деталізація дзвінків з правового боку - порушення ст.31 Конституції Україні, яка гарантує громадянам таємницю телефонних розмов; ст.163 КК України в якій за порушення таємниці листування, телефонних переговорів, передбачена максимальна санкція у вигляді обмеження волі до трьох років; ст.182 КК України за незаконне збирання, зберігання, використання або поширення конфіденційної інформації - та ж максимальна санкція.

Підіб'ємо підсумок. По-перше, Ви порушуєте закон з цілком можливими наслідками, по-друге, сама по собі деталізація дзвінків не вирішить всіх питань.

Набагато ефективніше звернутися до фахівців, які працюючи в правовому полі за допомогою такої послуги, як зовнішнє спостереження не тільки підтвердять або спростують той чи інший факт але і зафіксують його.