ДЕТАЛІЗАЦІЯ ДЗВІНКІВ І ЗОВНІШНЄ СПОСТЕРЕЖЕННЯ

детективне агентство

З практики детективного агентства

Досить часто клієнти детективного агентства просять надати їм деталізацію дзвінків чоловіка або дружини (незважаючи на те, що це незаконно і агентство такими послугами не займається).

Як показує практичний досвід, в більшості випадків у другої половини є ще один мобільний телефон (наприклад в машині, гаражі, на роботі), або спілкування відбувається за допомогою різних інтернет месенджерів (ICQ Mobile, WhatsApp, Viber, Skype і т.д.), встановлених в мобільному телефоні (звичайні СМСки це вже вчорашній день). У цих випадках деталізація дзвінків абсолютно марна.

Завжди краще один раз побачити, ніж будувати здогади.

Та й чесно кажучи, з самої деталізації дзвінків не можна точно зробити висновок, що мала місце подружня зрада, де конкретно знаходилася людина в певний час і вже тим більше дізнатися, що вона там робила.
Деталізація або зовнішнє спостереження?

деталізація дзвінківДосить часто клієнти детективного агентства просять надати їм деталізацію дзвінків чоловіка або дружини (незважаючи на те, що це незаконно і агентство такими послугами не займається). В основному, такі прохання клієнтів, пов'язані з бажанням, викрити свою другу половину в зв'язках на стороні.

Як показує практичний досвід, в більшості випадків у другої половини є ще один мобільний телефон. Наприклад, телефон може бути в машині, гаражі або на роботі. На сьогоднішній день, стартовий пакет купити зовсім не проблема.

До того ж, дзвінки і смс це вже вчорашній день. Як правило, спілкування відбувається за допомогою різних інтернет месенджерів (ICQ Mobile, Viber, WhatsApp, Telegram, Skype, FaceTime і т.д.), встановлених в мобільному телефоні. У цих випадках деталізація дзвінків абсолютно марна.

Ще одним варіантом, може бути спілкування, через сторінку в соціальній мережі, доступ до якої є тільки у нього і у неї. Можна купити недорогий хостинг, встановити який-небудь месенджер на свій сайт і спілкуватися через нього (до речі, відмінна ідея, може, кому стати в нагоді :). Все повністю анонімно і ніякої історії.

Іншими словами, існує досить багато способів спілкування, без використання GSM-зв'язку.

З іншого боку, пошуки деталізації телефонних дзвінків, можуть закінчитися не тільки втратою матеріальних засобів, а й конфліктом з законом. Отримання деталізації дзвінків чужого номера, дуже незаконно. Відповідальність обопільна. Закон порушує і той, хто надає деталізацію і той, хто отримує таку інформацію.

Та й чесно кажучи, з самої деталізації дзвінків не можна точно зробити висновок, що мала місце подружня зрада, де конкретно перебувала людина у певний час і вже тим більше дізнатися, що вона там робила. Плюс, якщо людина дуже багато спілкується по телефону, наприклад, по роботі, знайти один підозрілий номер з десятків незнайомих номерів, майже неможливо.

У свою чергу, зовнішнє спостереження, набагато інформативніше. А при грамотній організації, ще і дешевше, ніж деталізація дзвінків.

За допомогою зовнішнього спостереження можна отримати відповіді на такі питання, як:

  • - де протягом дня (або в певний час) знаходилася людина;
  • - з ким контактувала людина;
  • - характер контактів з третіми особами;
  • - які місця відвідувала людина в період спостереження;
  • - поточне місцезнаходження людини;
  • - що купувала або, на що витрачала грошові кошти і т.д.

Список не є вичерпним, в ньому перераховані основні моменти.


інфоПриватні детективи агентства володіють усіма необхідними професійними навичками та досвідом, для отримання якісного результату і збереження конфіденційності звернення, клієнта в детективне агентство.


У будь-якому випадку, завжди краще один раз побачити, ніж будувати здогади.

Зовнішнє спостереження є найбільш інформативним і достовірним джерелом отримання різної інформації, оскільки спостережувана людина не підозрює про спостереження і поводиться природно.

Якщо вам необхідно з'ясувати, чи має місце подружня зрада, більш ефективним варіантом буде звернення в детективне агентство. Приватні детективи агентства зможуть документально підтвердити або спростувати факт зв'язку на стороні.

 


Детективне агентство «Філін», гарантує повну конфіденційність вашого звернення в агентство.


 

Агентство не займається наданням таких послуг, як деталізація дзвінків номера або роздруківка дзвінків.