ЧОЛОВІК ЧАСТО У ВІДРЯДЖЕННЯХ

детективне агентство

З практики детективного агентства

Досить часто клієнти детективного агентства України "Філін" просять надати їм деталізацію дзвінків чоловіка або дружини (незважаючи на те, що це незаконно і агентство такими послугами не займається).

Як показує практичний досвід, в більшості випадків у другої половини є ще один мобільний телефон (наприклад в машині, гаражі, на роботі), або спілкування відбувається за допомогою різних інтернет месенджерів (ICQ Mobile, WhatsApp, Viber, Skype і т.д.), встановлених в мобільному телефоні (звичайні СМСки це вже вчорашній день). У цих випадках деталізація дзвінків абсолютно марна.

Завжди краще один раз побачити, ніж будувати здогади.

Та й чесно кажучи, з самої деталізації дзвінків не можна точно зробити висновок, що мала місце подружня зрада, де конкретно знаходилася людина в певний час і вже тим більше дізнатися, що вона там робила.
Чоловік часто буває у відрядженнях?

чоловік часто у відрядженняхВідрядження, само по собі, є непоганим приводом "зникнути" з будинку на декілька днів. На практиці, відрядження чоловіка не завжди буває пов'язано з діловими або робочими поїздками. Можливо, у вашої другої половини з'явилося захоплення на стороні, і має місце подружня зрада.

Виходячи з практичного досвіду, можна сказати, що бувають випадки, коли чоловік говорить, що від'їжджає у відрядження, а насправді чоловік їде в інший район міста. Або ж, чоловік, насправді, їде в інше місто, проте зайнятий не стільки виробничими справами, скільки особистими. У останньому випадку, чоловік часто буває у відрядженнях, оскільки його захоплення, просто живе в іншому місті.

Приблизно у 8 випадках з 10, в процесі спостереження за відрядними, були встановлені факти подружньої зради. Мається на увазі, з числа тих, хто звернувся по допомогу в детективне агентство, а не від загального числа відрядних. Зрозуміло, такий високий відсоток обумовлений тим, що друга половина звертається в агентство не просто так, а має для цього підстави. Принаймні, інтуїтивні. Детективи ж, надають вже фактичні докази, чому чоловік часто у відрядженнях.

Зокрема, приватні детективи детективного агентства "Філін" зможуть освітити наступні моменти:

  • - розпорядок дня чоловіка у відрядженні;
  • - його контакти з третіми особами;
  • - характер таких контактів;
  • - відвідані місця і здійсненні покупки;
  • - місцезнаходження чоловіка у даний момент;
  • - інші необхідні моменти.

Знову ж таки, посилаючись на практичний досвід агентства, помітимо, що приблизно 30% відрядних мали стійкий зв'язок в іншому місті. Ми, звичайно, жодним чином не заохочуємо швидкоплинне захоплення. Проте, стійкий зв'язок цілком здатний перерости в основний, і зруйнувати вашу сім'ю.

Звичайно, послуги детективів коштують деякої суми грошей. Проте у більшості випадків це цілком виправдана витрата, оскільки, крім того, що на подібні захоплення чоловіка витрачаються ваші сімейні матеріальні засоби, вони цілком здатні зруйнувати сім'ю.

У мережі інтернет можна знайти масу даремних способів, за допомогою яких пропонують перевірити змінює чоловік або ні. Єдиний вірний спосіб - це ваша інтуїція, вона рідко підводить.


Якщо у вас є підстави вважати, що ваш чоловік часто у відрядженнях, зовсім не з робочих питань, звертайтеся. Приватні детективи агентства документально підтвердять або, спростують ваші підозри.


Після закінчення виконання робіт, детективне агентство надає звіт, з фото-відео матеріалами, які допоможуть вам отримати відповіді на ваші питання.

Звертаючись в наше детективне агентство, ви завжди можете розраховувати на повне розуміння вашої ситуації і абсолютну конфіденційність вашого звернення в агентство.

Отримати інформацію про вартість послуг приватних детективів, а також про можливі варіанти вирішення вашого питання, можна за допомогою контактних номерів детективного агентства, електронної пошти, форми зворотного зв'язку на сторінці контактів, або поставивши питання детективам на сторінці питань.
Якщо для вирішення вашого питання потрібна швидка відповідь, скористайтеся телефоном.