ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО чи ПРИВАТНИЙ ДЕТЕКТИВ

детективне агентство

Корисна інформація

Безперечними перевагами детективного агентства перед приватним детективом є такі чинники, як більший спектр послуг, що надаються, краща технічна забезпеченість, гарантія повної конфіденційності поставлених завдань, терміни виконання робіт, робота згуртованої команди професіоналів.
Детективне агентство і приватний детектив - порівняння

детективне агентство київДуже часто клієнти при виникненні певних життєвих ситуацій вимушені звернутися до послуг приватного детектива або в детективне агентство, що ж краще?

Звертаючись в детективне агентство, Ви звертаєтеся в організацію, що має великий професійний досвід, який складається з фахівців різного профілю. Кожен фахівець якої знаходитися на своєму місці і займається своєю справою.
Приватному детективу ж, доводитися поєднувати різнорідну діяльність, або притягати для вирішення поставлених завдань знайомих детективів. Зазвичай під виглядом приватного детектива виступає одна людина з декількома помічниками. Це вводить клієнта в оману відносно вартості послуг, що надаються, і робиться для того, щоб притягнути більше клієнтів.

Будь-хто детективне агентство дорожить своєю репутацією і клієнтами. Фахівці агентства, це люди, які мають досвід практичної роботи в органах внутрішніх справ.
Приватний детектив може бути людина, що не відноситься ніякому образом до правоохоронних органів, тобто що не пройшов спеціальну підготовку, і що не має чіткого плану для виконання поставлених завдань.

Чималим плюсом детективного агентства є великий комплекс послуг, що надаються на відміну від приватного детектива, його робота більше вузько направлена, що не дає йому переваги в якіснішому рішенні найбільш затребуваних послуг, які пов’язані з використанням зовнішнього спостереження. Це такі детективні послуги як: подружня зрада, контрспостереження, спостереження за підлітком і інші.

Одним з головних питань, які цікавлять кожного клієнта, звичайно, є конфіденційність. У детективному агентстві уся інформація знаходиться усередині агентства і про Вашу проблему знають тільки ті, хто їй займається.
Приватний детектив вимушений звертатися за допомогою до різних людей, які можуть допомогти розв'язати Вашу проблему, що, поза сумнівом, збільшує можливість просочування важливої для Вас інформації.

Відносно вартості детективних послуг, пов'язаних із застосуванням зовнішнього спостереження. На сьогодні, на ринку детективних послуг сформувався певний ціновий діапазон. Розкид ціни по агентствах в середньому складає плюс-мінус 50 у.о.
Зважаючи на специфіку роботи ціна може бути понижена, тільки за рахунок якості послуг, що надаються.
Іншими словами, один приватний детектив, навіть будь він професіоналом, не зможе виконати той об'єм робіт, який розрахований на групу з кількох чоловік. Наслідком цього у результаті ви отримаєте або не повну інформацію, яка Вас цікавить, або взагалі нічого.

Важливу роль також грає технічне забезпечення, яке потрібне для надання якісних фото і відео матеріалів клієнтам. Приміром, в нашому агентстві техніка для роботи вибирається виходячи з часу доби, віддаленості до об'єкту, освітленості усередині приміщення, компактності і інших чинників. У приватного детектива, як правило, один апарат на усі випадки життя.

Детективне агентство або приватний детектив - висновок

Розглянувши відмінності, приходимо до висновку, що різниця очевидна, і полягає в якості роботи і можливостях детективного агентства і приватного детектива. Нижчі ціни на послуги приватних детективів дуже ймовірні неякісним виконанням робіт. До речі, більшість детективних агентств не беруть доробляти або переробляти ту роботу, яку хтось вже робив.

Послуги детективного агентства, пов'язані із зовнішнім спостереженням коштують недешево. Проте якщо Вам потрібний якісний результат, не слід на цьому економити. Ціна складається з декількох чинників, таких як необхідна кількість задіяних фахівців, автомобілів, супутніх витрат і інших моментів і її зниження безпосередньо впливає на якість кінцевого результату.