Выберите язык
  • UA
детективне агентство

ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО КИЇВ

Детективне агентство Києва "ФИЛИН"

Детективне агентство Києва "ФИЛИН" засновано в 2009 році, командою офіцерів запасу.

Ми пропонуємо професійні детективні послуги, зі збереженням повної конфіденційності клієнта.
Після закінчення виконання заходів, пов'язаних з прихованим спостереженням, клієнт отримує звіт про події, що сталися.

Детективи агентства активно співпрацюють з колегами з Європи і Америки. Працюємо з анонімними клієнтами.

Наша мета - якісне надання професійних послуг на ринку, з гарантією повної конфіденційності, при рішенні будь-яких завдань.

Основні види послуг детективного агентства

Зовнішнє спостереження
зовнішнє спостереження

Приховане спостереження за об'єктом, який представляє інтерес. Повний моніторинг усіх пересувань, а також характеру його контактів з третіми особами. Фото-відео зйомка ключових моментів моніторингу. Передача інформації клієнтові в режимі реального часу.

Збір інформації
збір даних

Пошук різних відомостей про людину або майно. Можливий пошук інформації за неповними даними. Збір інформації за допомогою детективного агентства, це швидкий і результативний спосіб отримати потрібні відомості, в тих випадках, коли самостійний пошук не приносить результату.

Подружня зрада
подружня зрада

Підтвердження або спростування фактів подружньої зради. Розробка приватними детективами ефективного плану проведення заходів, який спрямований на виявлення фактів невірності другої половини. Фото-відео докази наявності або відсутності таких фактів.

Пошук людини
пошук людини

Детективи агентства допоможуть знайти людину, чиї контакти з якої-небудь причини були втрачені. Приміром, родичів, колег по виробництву, шкільних друзів, однокурсників, друзів дитинства, просто знайомих. Можливий пошук людини за частковими даними.

Фото-відеозйомка
фотографування

Фото або відео матеріали, це дуже вагомий і безперечний доказ подій, зафіксованих під час спостереження. Іншими словами, фото фіксація, це факти, з якими не можна сперечатися. Фотографування виконується приватними детективами у будь-який час доби, у будь-яких громадських місцях.

Перевірка інформації
перевірка інформації

Приватні сищики детально перевірять дані, які персона вказала про себе на сайті знайомств або ж в шлюбному агентстві. Агентство, також допоможе зібрати ту інформацію, що не вказана користувачем на сайті або в службі знайомств, та представляє інтерес для замовника.

Контрспостереження
контрспостереження

Підтвердження або спростування працівниками агентства фактів зовнішнього спостереження (стеження) за людиною, рухомими або нерухомими об'єктами. Передача замовникові фотографічних доказів наявності, або відсутності таких фактів в реальності.

Пошук майна
пошук майна

Агентство надасть допомогу в швидкому пошуку власника або власників, рухомого або нерухомого майна. Або ж навпаки, сищики допоможуть встановити, яке рухоме або нерухоме майно належить конкретній персоні.

Чому обирають наше агентство

конфіденційність
Конфіденційність

Усі заходи, що проводяться нашими співробітниками, суто конфіденційні. Починаючи з моменту консультації з приватним детективом, про вашу проблему знають тільки ті, хто їй займаються. Працюємо з анонімними клієнтами.

звіт
Надаємо звіт

При виконанні завдань, пов'язаних з використанням прихованого спостереження, агентство надає звіт, про ключові події моніторингу. Звіт містить фото-відео матеріали, які служать доказом тих подій, що сталися за час моніторингу.

ціна
Гнучкі ціни

Детективне агентство Києва "Филин", дотримується середньої цінової політики. Можлива організація роботи агентства з урахуванням Вашого бюджету. Існує система знижок - великий обсяг робіт, постійним замовникам, інших випадках. Повернення невикористаних коштів.

оперативність
Оперативність

Ви спілкуєтеся з детективами безпосередньо, без посередників. Детективи агентства приступають до виконання завдань відразу, після уточнення усіх деталей. До виконання завдань, які пов'язані з прихованим спостереженням, ми готові приступити протягом двох годин.

стратегія
Розробка стратегії

При необхідності, приватні детективи агентства допоможуть розробити найбільш ефективний і менш витратний, у фінансовому відношенні, план заходів, для позитивного і швидкого вирішення, поставлених клієнтом завдань.

професійно
Професіоналізм

Усі співробітники агентства є офіцерами запасу і пройшли службу в органах внутрішніх справ України. Наші співробітники мають багаторічний практичний досвід, відносно організації зовнішнього спостереження, оперативно-розшукової і інформаційно-аналітичної роботи.

індивідуально
Індивідуальний підхід

При зверненні до нас, ви завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід для вирішення вашого питання, а також, на повне розуміння приватними детективами вашої ситуації.

інформація
Достовірна інформація

В процесі аналізу відомостей, що поступили, виконується перевірка на достовірність даних, отриманих з різних джерел. Таким чином, агентство надає клієнтам тільки перевірену, достовірну інформацію.

Приватний детектив Київ

Кожен приватний детектив нашої команди, має мінімум дванадцятирічний досвід практичної оперативної, слідчої, розшукової і аналітичної роботи в спеціальних службах органів внутрішніх справ України.

Українське детективне агентство "ФИЛИН" територіально знаходиться в місті Київ. Ареал надання послуг приватних детективів Києва - уся територія України і ближнього зарубіжжя.

Наше детективне агентство надає широкий спектр послуг на ринку. Як правило, це послуги, пов'язані з пошуком інформації, людей або майна, організацією прихованого спостереження, наданням фото-відео доказів, інформаційно-аналітичними заходами, перевіркою різного роду даних, організацією контрспостереження.

Агентство активно співпрацює з колегами з інших країн, що у свою чергу, допомагає вирішувати завдання різного роду.

Якщо в процесі вирішення Вашого питання стало відомо, що поставлене завдання вирішити неможливо, ми повертаємо передоплату в повному обсязі.

Приватні детективи працюють цілодобово, сім днів на тиждень, без вихідних і святкових днів. Отримати безкоштовну консультацію, відносно вартості послуг, Ви можете за допомогою контактного номера, електронної пошти, мессенджерів (Viber, WhatsApp, Telegram, Skype і FaceTime), форми зворотного зв'язку.

 


Будемо раді надати допомогу при вирішенні Вашого питання.
Ми цінуємо кожного клієнта.


 

 

Принцип взаємодії

контакт київ

Контакт з детективами (телефон, e-mail, месенджери, контактна форма)

консультація

Консультація за допомогою електронного листування, або особиста зустріч з детективом

передоплата

Передоплата від 20% до 100%, залежно від характеру послуги

задача детектив

Виконання комплексу робіт, для вирішення необхідних завдань

звіт агентство

Звіт про роботу агентства, передача інформації

гонорар

Оплата другої частини вартості послуг

Відгуки про детективне агентство

Дмитро

Моя дружина періодично по роботі їздить до Києва на семінари. У мене були деякі сумніви, і я звернувся в детективне агентство. В результаті, у мене з'явилася можливість одержувати інформацію про дружину в режимі реального часу з фотографіями. Трохи дорогувато, але я таки отримав відповіді на свої питання.

Анжеліка

Мені потрібно було дізнатися нове місце роботи колишнього чоловіка, плюс його офіційний дохід. Отримала відповіді протягом двох днів. Спасибі Володимиру, за консультацію за рішенням мого питання.

Анонім

Дякуємо за швидку і професійну роботу, ви дуже допомогли у вирішенні мого пікантного питання. Дякую за пораду, поставити на машину другий GPS трекер. Удачі у вашій роботі.

Юлія

Мені потрібно було знайти людину за номером телефону. Гарна робота детективів. Позитивний результат. Написала відгук про детективне агентство, як і обіцяла. Удачі в роботі.

Валентина

Звернулася в детективне агентство «Філін» з приводу підтвердження факту подружньої зради. Я була впевнена, що у чоловіка є коханка, однак чоловік говорив, що я параноічка і нікого у нього немає. Детективи надали мені фотографії. Я виявилася права. Дякую за психологічну підтримку.

Роберт

Листуюся з дівчиною з Києва і захотів послати їй подарунок до дня народження. У мене було трохи корисних відомостей про неї і потрібна була адреса для посилки. Отримав адресу дівчини через кілька годин, дякую.

Петро Леонідович

Звертався в агентство з приводу сина. Останнім часом, син став дуже замкнутим і не товариським. За три дні спостереження, я дізнався відповіді на свої питання, знайшли хлопці причину. Удачі вам.

Ольга

Моя мама втратила контакт зі своєю шкільною подругою. Мамина шкільна подруга останні п'ятдесят років проживає в Україні. Як з'ясувалося, у неї вкрали телефон, і вона по пам'яті не могла згадати номер матері. Завдяки співробітникам агентства, подруги знову на зв'язку.

Сергій

Звертався за допомогою до сищикам, з приводу пошуку власника автомобіля. Дані господаря авто знайшли швидко. Окреме спасибі Володимиру за детальну консультацію, щодо вирішення мого питання.

Світлана

Спасибі за надані відомості про власника квартири. Інформацію отримала швидко і в повному обсязі. Дуже допомогло для вирішення моєї ситуації.

Тетяна

Чоловік став часто їздити у відрядження і мені здалося, що у нього хтось є. З кожною поїздкою чоловіка ця думка все більше не давала мені спокою. Вирішила, хоч і не відразу, звернутися в детективне агентство. З'ясувалося, що у чоловіка дійсно багато роботи, і немає ніякої жінки в іншому місті. Дякую вам, мені стало набагато спокійніше.

Джон

Мені потрібно було знайти номер телефону дівчини з Києва. Ми познайомилися в мережі інтернет, листуємося кілька місяців. Я зараз в Києві по роботі, і хотів зробити сюрприз. Дякую за допомогу, все вийшло.

 

контакт київ

Детективне агентство Києва Філін працює цілодобово.
Зв'язатися з детективами, за контактним номером телефону, можливо з 08-00 до 22-00. Поштова скринька і месенджери - цілодобово.

Якщо у вас є питання про будь-який з наших послуг, будь ласка, звертаєтеся.