СТАТТІ ПРИВАТНОГО ДЕТЕКТИВА

skype  detektiv_kiev
detektiv@holms.org.ua
+38 050 725-86-84
Viber WhatsApp Telegram FaceTime +38 063 972-972-0
задати питання детективам
Виберіть мову
детективне агентство

Перелік статей детективного агентства

схема роботи з клієнтамиСхема роботи з клієнтами

Схема роботи детективного агентства "Филин" з клієнтами. У статті схематично показаний порядок взаємодії з детективами - звернення в агентство, консультація з приватними детективами, порядок оплати послуг детективів, способи оплати роботи детективного агентства.

детективне агентство КиївДетективне агентство" Філін "Київ

Короткий огляд структури та спеціалізації детективного агентства "Філін". У статті розглянуто, хто входить до складу нашого детективного агентства, принципи роботи агентства, коротенько вартість і фіксація подій приватними детективами агентства.

як вибрати детективне агентствоЯк вибрати детективне агентство.

У статті приводяться деякі практичні поради, які допоможуть правильно вибрати детективне агентство, щоб не втратити свої матеріальні засоби, а також зберегти повну конфіденційність при рішенні виниклої ситуації.

перевірка інформаціїПеревірка персональної інформації.

Стаття описує послугу детективного агентства по перевірці персональної інформації. Перевірка інформації, яку залишили про себе користувачі сайтів знайомств або шлюбних агентств, на предмет правдивості і достовірності.

чоловік часто у відрядженняхЧоловік часто у відрядженнях?

Відрядження, один із способів, який дозволяє "зникнути" з будинку на декілька днів. У практиці детективного агентства бувають такі випадки, коли насправді, відрядження чоловіка абсолютно не пов'язане з якими-небудь робочими моментами.

Деталізація дзвінків або спостереження?Деталізація дзвінків або зовнішнє спостереження?

Невелике порівняння деталізації телефонного номера і зовнішнього спостереження. Велика частина клієнтів, які звертаються в агентство, просять надати їм деталізацію дзвінків. Однак, це не законно, та й не завжди ефективно.

детективне агентство відгукиДетективне агентство відгуки.

Невелика стаття, в якій приділено трохи уваги використанню відгуків про детективне агентство, в якості основного критерію при виборі детективного агентства.

Детективне агентство УкраїнаДетективне агентство Україна.

Опис структури детективного агентства, принципів роботи приватних детективів, підходу до формування вартості послуг. Опісани основні моменти спеціалізації детективного агентства України.

 

 

 

 

 

«Детективне агентство Філін»
Україна04212 м. Київ
м. Оболонь
Тел.: +38 (063) 972-97-20
щоденно с 08:00 до 24:00
e-mail: detektiv@holms.org.ua