СТАТТІ ДЕТЕКТИВНОГО АГЕНТСТВА

skype  detektiv_kiev
detektiv@holms.org.ua
+38 050 725-86-84
Viber WhatsApp Telegram FaceTime +38 063 972-972-0
задати питання детективам
Виберіть мову
детективне агентство

Перелік статей детективного агентства

стеження за людиноюСтеження за людиною - комп'ютер

Оглядова стаття детективного агентства про деякі можливості використання програм шпигунів, в якості стеження за людиною, за допомогою персонального комп'ютера або ноутбука і способі їх виявлення на них.

як знайти людину за IP адресоюЯк знайти людину за IP адресою?

У наведеній статті детективного агентства в загальних рисах розглянуто можливість знаходження конкретної людини за відомою IP адресою. Коротко розглянуті типи IP адрес, а також принцип їх розподілу.

детективні послугиДетективні послуги

У даній статті описаний приблизний перелік, що надаються на ринку детективних послуг, різними детективними агентствами, а також приватними детективами.

навіщо потрібен детективНавіщо потрібен приватний детектив

У статті наведені деякі приклади можливих життєвих ситуацій, у вирішенні яких можуть стати в нагоді послуги приватного детектива, для їх успішного вирішення або попередження.

простежити за дружиною чоловікомЯк простежити за дружиною, чоловіком використовуючи мобільний?

Невелика стаття про переваги і недоліки використання способу обчислення відстані від sim-карти власника мобільного телефону до базової станції компанії.

приватний детективПриватний детектив

Стаття містить короткий опис способів і методів роботи приватного детектива, а також деякі типові ситуації, у вирішенні яких може допомогти незалежна третя особа, якою є приватний детектив.

детектив шахрайОбережно! Детективи шахраї.

На сьогодні, на ринку детективних послуг, знаходиться досить багато детективів шахраїв. У статті наводяться деякі рекомендації відносно того, як не потрапити в руки таких псевдо-детективів. Також стаття містить відео-фрагмент, в якому викритий один з детективів шахраїв.

 

 

 

 

 

«Детективне агентство Філін»
Україна04212 м. Київ
м. Оболонь
Тел.: +38 (063) 972-97-20
щоденно с 08:00 до 24:00
e-mail: detektiv@holms.org.ua