СХЕМА РОБОТИ З ДЕТЕКТИВНИМ АГЕНТСТВОМ

skype  detektiv_kiev
detektiv@holms.org.ua
+38 050 725-86-84
Viber WhatsApp Telegram FaceTime +38 063 972-972-0
задати питання детективам
Виберіть мову
детективне агентство

Корисна інформація

Детективне агентство України "Філін", надає свої послуги в Києві і Київській області. При необхідності, можливе виконання поставлених завдань, у будь-якому регіоні України.

Агентство працює цілодобово, сім днів на тиждень, без вихідних і святкових днів.

Отримати безкоштовну консультацію по телефону, відносно послуг що надаються детективами, вартості послуг агентства і так далі, можна з 8-00 до 22-00.

Ви також можете звернутися в агентство за допомогою електронної пошти, контактної форми, а також використовуючи такі месенджери, як: FaceTime, WhatsApp, Telegram, Skype або Viber. Якщо потрібна швидка відповідь, з питання, що цікавить вас скористайтеся телефоном.

Детективне агентство "Філін" гарантує повну конфіденційність вашого звернення в агентство.

Робота агентства грунтована на принципах довіри, коректності і відкритості, без яких позитивна взаємодія з клієнтами не можлива.

Схема роботи з агентством

схема роботи

Ви можете звернутися в агентство за допомогою контактних телефонних номерів, написати лист на поштову скриньку, залишити заявку через форму зворотного зв'язку, поставити питання детективам, або використати такі месенджери як - Viber, WhatsApp, Telegram, Skype і FaceTime

1
схема роботи агентство

Приватні детективи агентства безкоштовно консультують вас, відносно способів вирішення вашого питання і вартості послуг, що надаються. Консультація можлива як по телефону, так і за допомогою електронного листування, через поштову скриньку, або через месенджери.

2
схема роботи детектив

Якщо запропоновані агентством умови вирішення питання і вартість послуг, що надаються, вас влаштовують, детектив зустрічається з вами особисто.1 Зустріч потрібна для уточнення деталей майбутнього заходу. Можлива робота з клієнтами дистанційно.

3
схема роботи клієнт

Після того, як детектив уточнить необхідні деталі, а також доступно пояснить, як саме вирішуватиметься поставлене завдання, ви оплачуєте 50%2 передбачуваного об'єму робіт. Можливий готівковий розрахунок, переклад за допомогою Western Union, MoneyGram, RIA, ТYME, MoneyPolo, Приват24.

4
схема роботи з нами

Після закінчення виконання робіт (можливе отримання інформації клієнтом он-лайн, по мірі її надходження або збору різних даних), агентство надає розгорнутий звіт про проведені заходи, і ви оплачуєте другі 50% вартості послуг.

5
схема роботи замовник

Після передачі інформації клієнтові (або особисто, або в електронному вигляді), детективне агентство знищує усю, напрацьовану детективами інформацію. Агентство не зберігає у себе копії різних справ, а також ми не передаємо отриману інформацію третім особам.

6

1 Якщо ви знаходитеся в іншому місті, або в іншій країні, ми можемо працювати з вами дистанційно. Тобто або за допомогою електронної пошти, або через посередника, виключаючи третій крок схеми роботи клієнтів з агентством.

2 Якщо детективне агентство вже мало позитивний досвід співпраці з вами, цілком можливо, надання послуг без передоплати. Оплата відбувається за фактом виконання робіт агентством.

 


Усі звернення в детективне агентство, як і результати його роботи абсолютно конфіденційні.


 

«Детективне агентство Філін»
Україна04212 м. Київ
м. Оболонь
Тел.: +38 (063) 972-97-20
щоденно с 08:00 до 24:00
e-mail: detektiv@holms.org.ua