ПРИВАТНИЙ ДЕТЕКТИВ

skype  detektiv_kiev
detektiv@holms.org.ua
+38 050 725-86-84
Viber WhatsApp Telegram FaceTime +38 063 972-972-0
задати питання детективам
Виберіть мову
детективне агентство

Для чого потрібен приватний детектив?

частний детектів Приватний детектив це не тільки професіонал своєї справи, але і як правило відмінний психолог, з яким можна поділитися своїми проблемами або тривогами. Дуже часто приватний детектив стає рішенням різних життєвих ситуацій, з якими не звернешся до друзів, колег по роботі і не обговориш в сімейному колі. Нам не хочеться виносити сміття з хати, тим більше що наші тривоги і побоювання можуть виявитися помилковими, але шкода, заподіяна сімейному благополуччю, репутації, взаєминам з дітьми, колегам по роботі і т.п., може бути непоправна.
Приводом для занепокоєння може послужити приміром "випадково" виявлена смска в телефоні Вашої половини, часті затримки на роботі, не адекватна поведінка дитини, зміни в поведінці чоловіка або дружини, а можливо Вам необхідно переконатися в доброчесності людини, яку приймаєте на роботу або якій довіряєте догляд за своїми дітьми.
Одним з варіантів вирішення таких ситуацій може бути звернення до не зацікавленої у виниклій ситуації третьої особи, якою є приватний детектив або детективне агентство.

Приватний детектив - короткий опис роботи

Приватний детектив делікатно, не втручаючись в особисте життя людини яка Вас цікавить і не принижуючи її гідності проведе зовнішнє спостереження за її поведінкою і оточенням, а також виявить її інтереси. Інформація, отримана завдяки роботі приватного детектива, допоможе підтвердити або спростувати Ваші здогадки або побоювання.
Для перевірки, або спростування зазначених Вами фактів, приватний детектив в роботі використовує професійне зовнішнє спостереження з використанням технічних засобів. По закінченню роботи приватний детектив надає інформацію, яка міститься у вигляді фото-відеоматеріалів, які відображають всі ключові моменти, що цілком можливо допоможе прийняти Вам правильне рішення в сформованій ситуації.
Перед початком надання будь-якої з послуг, приватний детектив має зустрітися з Вами особисто (або Вашим представником). Зустріч необхідна для того, щоб вислухати Вашу точку зору, узгодити заходи для вирішення поставлених завдань, а також приватний детектив запропонує свої варіанти і способи досягнення бажаної цілі з їх достоїнствами і недоліками. Попередня бесіда з клієнтом абсолютно безкоштовна і приватний детектив не бере грошей за неї.
Приватний детектив дорожить своєю репутацією, оскільки жодна рекламна кампанія не зрівняється з Вашими особистими рекомендаціями. Всі моменти, пов'язані з конфіденційністю звернення, достовірністю та повнотою отриманої інформації від приватного детектива гарантовані.

Приватний детектив готовий відповісти на всі Ваші запитання 24 години на добу. Послуги надаються в Києві і київській області, а також при необхідності в будь-якому регіоні України. Для зв'язку з приватним детективом використовуйте форму зв'язку, в розділі контакти, або телефон. Якщо Ваше питання не терпить зволікання, для прискорення зв'язку з приватним детективом, використовуйте телефон.

«Детективне агентство Філін»
Україна04212 м. Київ
м. Оболонь
Тел.: +38 (063) 972-97-20
щоденно с 08:00 до 24:00
e-mail: detektiv@holms.org.ua