НАВІЩО ПОТРІБЕН ПРИВАТНИЙ ДЕТЕКТИВ

skype  detektiv_kiev
detektiv@holms.org.ua
+38 050 725-86-84
Viber WhatsApp Telegram FaceTime +38 063 972-972-0
задати питання детективам
Виберіть мову
детективне агентство

Навіщо потрібен детектив

навіщо потрібен приватний детектив Іноді в житті людини бувають такі ситуації, впоратися з якими самостійно досить важко. Нам не хочеться виносити сміття з хати, ділитися проблемою з друзями, колегами по роботі або виносити проблему на обговорення в сімейному колі.
Існує ряд ситуацій, в яких радою не допоможеш, а самостійне рішення питання просто неможливо.

У таких випадках має сенс звернутися за допомогою до незацікавленої третьої особи, якою є приватний детектив. Приватний детектив - це людина зі сторони, не пов'язана з бізнесом, сім'єю або власною службою безпеки клієнта. Хороший детектив без зайвого шуму, виконає всю чорнову роботу і залишить клієнта наодинці з отриманою інформацією. До того ж, зробить це делікатно, не втручаючись в особисте життя.

У яких же ситуаціях і навіщо потрібен приватний детектив?

Іноді в родині виникають проблеми з підлітками. Наприклад, можна припускати, що дитина вживає наркотики або алкоголь. Але як отримати вірну інформацію, не завдавши шкоди психіці підлітка в тому випадку, якщо здогади виявляться невірними?
Варіант самостійного спостереження практично не можливий, тому що батьки не зможуть залишитися не поміченими в тих місцях, які відвідує підліток. Навпаки, приватний детектив, завдяки своїм професійним навичкам, зможе отримати всю необхідну інформацію таким чином, що про його близьку присутність підліток не дізнається.

Подібно обстоять справи і з внутрісімейними проблемами. Одна з найбільш частих проблем у сім’ї, це подружня зрада. Не секрет, що приблизно третина клієнтів звертається до приватних детективів з питанням про викриття своєї невірної половини.
В даному випадку, знову потрібно, не піднімаючи шуму, підтвердити або спростувати факт подружньої зради. Приватний детектив може зробити це професійно з наданням фото, відео матеріалів, які допоможуть клієнту прийняти правильне рішення.

Послуги приватного детектива також можуть допомогти в питаннях, пов'язаних з перевіркою персоналу. Причому не тільки офісного, пов'язаного з веденням бізнесу, але і домашнього. На сьогоднішній день багато агентств пропонують послуги з підбору домашнього персоналу. Але чи можна їм довіряти?
Адже окрім прекрасного резюме, приємної зовнішності і відповідної рекомендації агентства, про людину більше ми нічого не знаємо. Людині необхідна робота, агентству прибуток, а зовнішність і взагалі може бути оманливою. Приватний детектив і тут, не привертаючи до себе уваги, зможе виконати свою роботу.

Допомога детектива може також бути корисної при пошуку різної інформації. Приміром, при пошуку людей (однокласників, родичів, друзів дитинства і так далі). Якщо так сталося, що винуватець ДТП утік з місця події або хтось зачепив припаркований вами автомобіль, приватний детектив допоможе знайти власника по номеру машини, у випадку якщо номер порушника відомий.

 

Як видно, головне в роботі приватного детектива - це збір всілякої інформації, а також грамотне використання зовнішнього спостереження при спостереженні за об'єктом.

Таким чином, ключовим моментом у відповіді на питання - навіщо потрібен приватний детектив, буде - для збору і фіксації необхідної клієнту інформації.
До того ж хороший детектив це не тільки професіонал своєї справи, але й, як правило, відмінний психолог, з яким можна поділитися своїми проблемами або тривогами і отримати на руки фактичний матеріал, який допоможе зробити правильний вибір.

 

«Детективне агентство Філін»
Україна04212 м. Київ
м. Оболонь
Тел.: +38 (063) 972-97-20
щоденно с 08:00 до 24:00
e-mail: detektiv@holms.org.ua